BIO Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing | Grønn te - Emballasje: 50 g
BIO Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing | Grønn te - Emballasje: 50 g
BIO Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing er en fin grønn te med hele blader med en blomsteraroma og lavt koffeininnhold, ideell for lett forfriskning. Du vil bli forelsket i dens naturlige kvalitet og delikate smak ved første infusjon. Flere
6,40 € ekskl. mva Pris 0,26 € for en kopp fantastisk te
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pakke: 50 g 0,13 €/g Produktkode: K06878
BIO Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing er en fin grønn te med hele blader med en blomsteraroma og lavt koffeininnhold, ideell for lett forfriskning. Du vil bli forelsket i dens naturlige kvalitet og delikate smak ved første infusjon. Flere
Pakke: 50 g 0,13 €/g Produktkode: K06878
BIO grønn te Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing med lavt koffeininnhold
- ✔️ BIO grønn løs te fra kvalitetsblader
- ✔️ floral duft og delikat smak
- ✔️ løs grønn te av høy kvalitet med lavt koffeininnhold
- ✔️ skånsomt stimulerende effekter av te
- ✔️ vann med vann ved en temperatur på 70-80 °C
- ✔️ La det trekke i 1-3 minutter

Kvalitets økologisk Darjeeling løs te med forfriskende effekter
Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing er en førsteklasses økologisk helbladste som dyrkes i bakkene i Darjeeling, India. Den gir en mild, floral smak med lavt koffeininnhold , noe som gjør den til et ideelt valg for en ettermiddagskopp som forfrisker og frisker opp.
Hvert blad er nøye plukket for hånd for å bevare sin delikate aroma og naturlige renhet. Denne teen er ideell for elskere av naturlige produkter og bærekraftig kvalitet.
Tilberedning av grønn te
Tilberedning av te er veldig enkelt, bare hell den med vann ved en temperatur på 70-80 °C , la den trekke i 1-3 minutter og nyt den behagelige aromatiske smaken av grønn te av høy kvalitet.

Ernæringsmessige verdier av Darjeeling grønn te
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt
| Energiverdi: | 10 kJ / 2 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer: | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Proteiner: | 0,4 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon brygget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nummer: CZ17944759 Firma-ID: 17944759
Komposisjon
Darjeeling løs grønn te.
Opprinnelsesland
India

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Grønn |
| Opprinnelsesland | India |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Lav |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Floral |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Grønn |
| Opprinnelsesland | India |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Lav |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Floral |

Hvordan gjenkjenne løs te av høy kvalitet
Hva er det - kvalitetste? Hvordan gjenkjenne det, hvor kan man kjøpe kvalitetste og hvorfor er kvaliteten på te avgjørende når man velger den? I dag skal du lære 4 sanser-testen, som du kan identifisere kvalitetsfaktorene til god te med.
















