BIO China Sencha | Roheline tee - Pakendamine: 50 g
BIO China Sencha | Roheline tee - Pakendamine: 50 g
Kvaliteetne orgaaniline roheline lahtine Sencha tee on pärit Hiinast ja on ideaalne valik neile, kes otsivad maitsvat rohelist teed, mis on naturaalse ja orgaanilise iseloomuga. See koosneb suurtest teelehtedest, mis loovad õrna, tasakaalustatud maitse ja maitsva aroomi. Rohkem
4,13 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Toote kood: K05537
Kvaliteetne orgaaniline roheline lahtine Sencha tee on pärit Hiinast ja on ideaalne valik neile, kes otsivad maitsvat rohelist teed, mis on naturaalse ja orgaanilise iseloomuga. See koosneb suurtest teelehtedest, mis loovad õrna, tasakaalustatud maitse ja maitsva aroomi. Rohkem
Toote kood: K05537
Mahe lahtine roheline tee China Sencha
- ✔️ sertifitseeritud orgaaniline roheline tee
- ✔️ pärineb Hiinast
- ✔️ garanteeritud kõrge kvaliteet
- ✔️ õrnalt kergelt kirbe maitse
- ✔️ tervete lehtedega Sencha roheline tee
- ✔️ valatakse veega 70-80 °C juures
- ✔️ lasta tõmmata 2-3 minutit

Traditsiooniline Hiina Sencha roheline tee orgaanilises kvaliteedis
Paksud tippkvaliteediga lehed loovad kollakasrohelise värskendava tõmbe, mille kergelt kokkutõmbav maitse teeb sellest teest suurepärase valiku igaks päevaks. See Sencha roheline tee tekitab rahustava atmosfääri ja sobib suurepäraselt lõõgastumiseks ja rahustamiseks pärast pingelist päeva.
Terve lehe lahtine tee tagab, et täielikud ja puhtad noodid vabanevad leotamise käigus, säilitades traditsioonilise Sencha iseloomu. Madal kofeiinisisaldus võimaldab teed juua mis tahes kellaajal, koormamata keha või meelt.
Sencha tee valmistamine on väga lihtne, lihtsalt valage 70-80°C vesi sisse, hauduge 2-3 minutit ja seejärel nautige orgaanilise Hiina tee traditsioonilist maitset.

Toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt
| Energiaväärtus: | 10 kJ / 2 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| - millest küllastunud rasvhappeid | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkruained: | < 0,1 g |
| Protein: | 0,4 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb 3 g teest 200 ml vee kohta valmistatud tõmmisel.
Säilitamine
Säilitada kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom s.r.o. Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi Vabariik Maksukood: CZ17944759 ID: 17944759.
Koostisosad
lahtine Sencha roheline tee
Päritoluriik
Hiina

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Roheline |
| Päritoluriik | Hiina |
| Maitse | Fine, Kokkutõmbav |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Madal |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aromaatsed teed | Woody |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Roheline |
| Päritoluriik | Hiina |
| Maitse | Fine, Kokkutõmbav |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Madal |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aromaatsed teed | Woody |

Kombucha - mis see on ja kuidas seda teha
Kas olete kunagi kuulnud kääritatud teest? Me räägime niinimetatud kombuchast. See toob teie kehale palju kasu. Proovi seda kodus valmistada, see on lõbus.

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.















