Mahlkönig EK43S melns
Mahlkönig EK43S melns
Karalisks jau no pirmā acu uzmetiena, un pat ar kroni emblēmā - tā mēs varam raksturot Mahlkönig EK43S dzirnaviņas melnā krāsā. Namele kafijai turku džezam, espresso, filtrējamai vai nesmalcētai kafijai pārdošanai. Viss ļoti ātri un, pats galvenais, ar absolūtu dzirnaviņu karaļa konsekvenci. Vairāk
3 497,19 € bez PVN (PVN atlaide)
Geis Pallet transport LV ![]() |
236 € | 236 € |
|---|
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produkta kods: K00705 EAN: 4260284782801
Karalisks jau no pirmā acu uzmetiena, un pat ar kroni emblēmā - tā mēs varam raksturot Mahlkönig EK43S dzirnaviņas melnā krāsā. Namele kafijai turku džezam, espresso, filtrējamai vai nesmalcētai kafijai pārdošanai. Viss ļoti ātri un, pats galvenais, ar absolūtu dzirnaviņu karaļa konsekvenci. Vairāk
Produkta kods: K00705 EAN: 4260284782801
Mahlkönig EK43S melnās slīpmašīnas priekšrocības
- ✓ Vertikāli 98 mm tērauda slīpēšanas akmeņi
- ✓ s amaļ gan espresso, gan filtrkafiju
- ✓ izcila maluma viendabība lielākai ekstrakcijai
- ✓ liels malšanas ātrums - aptuveni 20 g/s
- ✓ vienkārša malšanas iestatīšana
- ✓ minimāla kafijas aizture
- ✓ krāsa - melna

Profesionāla dzirnaviņas kafijas meistariem - Mahlkönig melnā krāsā
Viņu teritorija ir kafejnīcas, kur viņi mīl precīzi pagatavotu izlases kafiju. Viņu ātrums ir elpu aizraujošs, malot 20 g kafijas sekundē. Viņu pretiniekiem... nav neviena! Mahlkönig EK43 un 15 cm zemākā versija EK43S ir nepārspējami kafijas dzirnaviņas profesionāļiem.
Tie kafiju samaļ gan ātri, gan kvalitatīvi. Milzīgie 98 mm lielie plakanie malšanas akmeņi, kas izgatavoti no vissmalkākā tērauda, ir novietoti vertikāli, un tos darbina jaudīgs dzirnaviņu motors. Šāda izmēra un jaudas sadarbība nozīmē, ka malums būs absolūti sapņains. Tā kā nemainīga kafijas smalkuma dēļ ir labāka ekstrakcijas raža, ar Mahlkönig dzirnaviņas palīdzību jūs varat atklāt patieso kafijas potenciālu. Espresso, espresso, espresso, filtrs - šī dzirnaviņas spēj visu.

Mahlkönig kafijas dzirnaviņu karalis: EK43S melnā krāsā.
Tradicionālais vācu dzirnaviņu ražotājs joprojām ir kafijas malšanas līderis. Tas sniedz negaidītu pieredzi ar daudz labāku kafijas ekstrakciju. Tajā pašā laikā tā dzirnaviņas ir modernas un stilīgas.
Modernizējot ar inovatīviem piederumiem, piemēram, Mini Hooper, "école" ir kļuvusi par absolūtu vienas devas dzirnaviņu ikdienas kafijas veikala darbībai. Oriģinālie lielie bunkurīši ir vairāk piemēroti liela apjoma sērijveida pagatavošanai un veselu kafijas paciņu malšanai. Tas, kas pārliecinās pat pēdējo kafijas dzērāju, kurš apsver pirkuma iespēju, ir dzirnaviņu krāsainība. "Piešķirsim kafijas malšanas pasaulei krāsas!" ir šī izdevuma un skaistā Mahlkönig EK43S Ultramarine Blue motīvs.

| Krāsa |
|
|---|---|
| Slīpmašīnas dozēšana | Manuālais |
| Displejs | Nē |
| Slīpmašīnas funkcija | Rupjuma iestatījums |
| Piltuves tilpums (g) | 800 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Slīpēšanas akmeņu materiāls | Tērauds |
| Dzirnaviņas, kas piemērotas | Kafejnīcas, Espresso bārs, Restorāns, Viesnīca, Konditoreja |
| Spriegums | 230V |
| Pagriezienu skaits minūtē | 1450 |
| Izmantot | Profesionāls |
| Enerģijas patēriņš (W) | 890 |
| Sagatavošanai | Espresso, Filtrēta kafija, Alternatīvas sagatavošanas metodes |
| Slīpēšanas ātrums | 19,0 - 21,0 g/s |
| Kafijas dzirnaviņas etiķete | Kvalitāte, Labākais pasaulē |
| Slīpēšanas akmeņu forma | Plakana |
| veids | Elektriskais |
| Slīpēšanas akmens izmērs (mm) | 98 mm |
| Augstums (cm) | 68 |
| Platums (cm) | 23 |
| Dziļums (cm) | 41 |
| Krāsa |
|
|---|---|
| Slīpmašīnas dozēšana | Manuālais |
| Displejs | Nē |
| Slīpmašīnas funkcija | Rupjuma iestatījums |
| Piltuves tilpums (g) | 800 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Slīpēšanas akmeņu materiāls | Tērauds |
| Dzirnaviņas, kas piemērotas | Kafejnīcas, Espresso bārs, Restorāns, Viesnīca, Konditoreja |
| Spriegums | 230V |
| Pagriezienu skaits minūtē | 1450 |
| Izmantot | Profesionāls |
| Enerģijas patēriņš (W) | 890 |
| Sagatavošanai | Espresso, Filtrēta kafija, Alternatīvas sagatavošanas metodes |
| Slīpēšanas ātrums | 19,0 - 21,0 g/s |
| Kafijas dzirnaviņas etiķete | Kvalitāte, Labākais pasaulē |
| Slīpēšanas akmeņu forma | Plakana |
| veids | Elektriskais |
| Slīpēšanas akmens izmērs (mm) | 98 mm |
| Augstums (cm) | 68 |
| Platums (cm) | 23 |
| Dziļums (cm) | 41 |

Lielā pārbaude par elektrisko slīpmašīnu slīpēšanas kvalitāti
Kā var atšķirties malšanas kvalitāte, izmantojot elektriskos kafijas dzirnaviņas? Piemēram, uzziniet, kādas ir atšķirības starp vācu Mahlkönig un Graef dzirnaviņām vai kāda ir populārās Mignon dzirnaviņas kvalitāte.

Kā izvēlēties kafejnīcas dzirnaviņas: filtrētai kafijai
Jūs varat piedāvāt filtrētu kafiju no Hario pilinātāja vienam, franču preses diviem vai automātisko pilinātāju partijas pagatavošanai. Jebkurā gadījumā kafijas garšu neatkarīgi no izvēlētās metodes būtiski ietekmē kafijas dzirnaviņas. Tātad, kā tādu izvēlēties?




























