Mahlkönig EK43S svart
Mahlkönig EK43S svart
Konge fra første blikk, og til og med med en krone i emblemet - slik kan vi beskrive Mahlkönig EK43S-kvernen i svart. Namele kaffe for tyrkisk jazz, for espresso, for filter- eller helbønnekaffe til salgs. Alt ultra raskt, og fremfor alt med den absolutte konsistensen til kongen av kverner. Flere
3 497,20 € ekskl. mva
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K00705 EAN: 4260284782801
Konge fra første blikk, og til og med med en krone i emblemet - slik kan vi beskrive Mahlkönig EK43S-kvernen i svart. Namele kaffe for tyrkisk jazz, for espresso, for filter- eller helbønnekaffe til salgs. Alt ultra raskt, og fremfor alt med den absolutte konsistensen til kongen av kverner. Flere
Produktkode: K00705 EAN: 4260284782801
Fordeler med Mahlkönig EK43S svart kvern
- ✓ Vertikale 98 mm stålkvernsteiner
- Kverner både espresso og filterkaffe
- ✓ utmerket malingsuniformitet for høyere ekstraksjon
- ✓ rask malingshastighet på ca. 20 g/s
- ✓ enkel innstilling av malingsgrad
- ✓ minimal oppbevaring av kaffe
- ✓ fargeutgave - svart

Profesjonell kvern for kaffemestere - Mahlkönig svart
De er på kafeer, hvor de elsker nøyaktig tilberedt, utvalgt kaffe. De har et fantastisk tempo, og kverner 20 g kaffe i sekundet. Motstanderne deres... har ingen! Mahlkönig EK43 og den 15 cm lavere versjonen EK43S er uovertrufne kaffekverner for profesjonelle.
De kverner kaffe både raskt og med kvalitet. De enorme, flate 98 mm store malesteinene av det fineste stål er plassert vertikalt og drives av en kraftig kvernmotor. Dette samspillet mellom størrelse og kraft gjør at kaffen blir helt fantastisk. Fordi jevn finhet i kaffen fører til bedre ekstraksjonsutbytte, kan du dermed oppdage kaffens sanne potensial med en Mahlkönig-kvern. Espresso, espresso, filterkaffe - denne kvernen klarer alt.

Kongen av Mahlkönig-kaffekverner: EK43S i svart
Den tradisjonsrike tyske kvernprodusenten er fortsatt ledende innen kaffekverning i dag. Den leverer uventede opplevelser med mye bedre kaffeekstraksjoner. Samtidig holder de kvernene sine moderne og stilige.
Ved å oppgradere med innovativt tilbehør som Mini Hooper, har "école" blitt den absolutte enkeltdoseringskvernen for daglig kaffebarvirksomhet. De originale, store trakterne er mer egnet for tilberedning av store mengder batchbrygging og kverning av hele kaffepakker. Det som vil overbevise selv den siste kaffedrikker som vurderer et kjøp, er kvernenes fargerikhet. "La oss sette litt farge på kaffekvernens verden!" er mottoet for denne utgaven og den vakre Mahlkönig EK43S Ultramarine Blue.

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Håndbok |
| Displej | Ingen |
| Kvernfunksjon | Innstilling av grovhet |
| Beholderkapasitet (g) | 800 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1450 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 890 |
| For forberedelse | Espresso, Filterkaffe, Alternative bryggemetoder |
| Slipehastighet | 19,0 - 21,0 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Kvalitetsmessig, Den beste i verden |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 98 mm |
| Høyde (cm) | 68 |
| Bredde (cm) | 23 |
| Dybde (cm) | 41 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Håndbok |
| Displej | Ingen |
| Kvernfunksjon | Innstilling av grovhet |
| Beholderkapasitet (g) | 800 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1450 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 890 |
| For forberedelse | Espresso, Filterkaffe, Alternative bryggemetoder |
| Slipehastighet | 19,0 - 21,0 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Kvalitetsmessig, Den beste i verden |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 98 mm |
| Høyde (cm) | 68 |
| Bredde (cm) | 23 |
| Dybde (cm) | 41 |



























