Mahlkönig EK43S черен
Mahlkönig EK43S черен
Крал от пръв поглед и дори с корона в емблемата - така можем да опишем мелницата Mahlkönig EK43S в черно. Кафе Namele за турски джаз, за еспресо, за филтър или кафе на цели зърна за продажба. Всичко това изключително бързо и най-вече с абсолютната последователност на краля на мелниците. | Повече ▼
3 497,17 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
|---|
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K00705 EAN: 4260284782801
Крал от пръв поглед и дори с корона в емблемата - така можем да опишем мелницата Mahlkönig EK43S в черно. Кафе Namele за турски джаз, за еспресо, за филтър или кафе на цели зърна за продажба. Всичко това изключително бързо и най-вече с абсолютната последователност на краля на мелниците. | Повече ▼
Код на продукта: K00705 EAN: 4260284782801
Предимства на черната шлайфмашина Mahlkönig EK43S
- ✓ Вертикални 98 мм стоманени шлифовъчни камъни
- ✓ смила както еспресо, така и филтърно кафе
- ✓ отлична равномерност на смилане за по-висока екстракция
- ✓ бърза скорост на смилане от приблизително 20 g/s
- ✓ лесна настройка на смилането
- ✓ минимално задържане на кафе
- ✓ цветно издание - черно

Професионална мелница за майстори на кафето - Mahlkönig black
Тяхната територия са кафенетата, където обичат прецизно приготвеното селектирано кафе. Темпото им е спиращо дъха - смилат по 20 г кафе в секунда. Техните противници... нямат такива! Mahlkönig EK43 и 15-сантиметровата по-ниска версия EK43S са ненадминати кафемелачки за професионалисти.
Те смилат кафе бързо и качествено. Огромните 98-милиметрови плоски камъни за мелене, изработени от най-фина стомана, са поставени вертикално и се задвижват от мощен мотор на кафемелачката. Това сътрудничество между размер и мощност означава, че полученото смилане ще бъде абсолютно мечтано. Тъй като постоянната финост на кафето води до по-добър добив на екстракция, по този начин можете да откриете истинския потенциал на кафето с мелницата Mahlkönig. Еспресо, еспресо, филтър - тази мелница прави всичко.

Кралят на кафемелачките Mahlkönig: EK43S в черно
Традиционният германски производител на мелнички е лидер в меленето на кафе и днес. Тя предоставя неочаквани изживявания с много по-добра екстракция на кафето. В същото време поддържа своите мелници модерни и стилни.
Чрез надграждане с иновативни аксесоари, като например Mini Hooper, "école" се превърна в абсолютната еднодозова мелница за ежедневна работа в кафене. Оригиналните големи бункери са по-подходящи за приготвяне на големи количества партиди и смилане на цели опаковки кафе. Това, което ще спечели дори последния любител на кафето, обмислящ покупка, е пъстротата на мелничките. "Да добавим малко цвят в Света на меленето на кафе!" е мотото на това издание и на красивия Mahlkönig EK43S Ultramarine Blue.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Ръководство |
| Дисплей | Не |
| Функция мелница | Настройка за грубост |
| Капацитет на бункера (g) | 800 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1450 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 890 |
| За подготовка | Espresso, Филтрирано кафе, Алтернативни методи на подготовка |
| Скорост на смилане | 19,0 - 21,0 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Най-добрите в света |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 98 mm |
| Височина (cm) | 68 |
| ширина (cm) | 23 |
| Дълбочина (cm) | 41 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Ръководство |
| Дисплей | Не |
| Функция мелница | Настройка за грубост |
| Капацитет на бункера (g) | 800 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1450 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 890 |
| За подготовка | Espresso, Филтрирано кафе, Алтернативни методи на подготовка |
| Скорост на смилане | 19,0 - 21,0 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Най-добрите в света |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 98 mm |
| Височина (cm) | 68 |
| ширина (cm) | 23 |
| Дълбочина (cm) | 41 |




























