Mahlkönig EK43S crna
Mahlkönig EK43S crna
Kralj na prvi pogled, pa čak i s krunom u grbu - tako možemo opisati Mahlkönig model EK43S brusilice u crnoj boji . Melje kavu za tursku kavu, espresso, filter ili cijeli paket kave u zrnu za prodaju. Sve ultra brzo, a prije svega s apsolutnom postojanošću kralja mlinova. Više
3 497,20 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
|---|
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K00705 EAN: 4260284782801
Kralj na prvi pogled, pa čak i s krunom u grbu - tako možemo opisati Mahlkönig model EK43S brusilice u crnoj boji . Melje kavu za tursku kavu, espresso, filter ili cijeli paket kave u zrnu za prodaju. Sve ultra brzo, a prije svega s apsolutnom postojanošću kralja mlinova. Više
Šifra proizvoda: K00705 EAN: 4260284782801
Prednosti crnog mlina Mahlkönig EK43S
- ✓ okomiti čelični brusni kamen od 98 mm
- ✓ mljevenje kave za espresso i filtriranu kavu
- ✓ izvrsna ujednačenost mljevenja za veću ekstrakciju
- ✓ brzo mljevenje cca 20 g/s
- ✓ jednostavne postavke mljevenja
- ✓ minimalno zadržavanje kave
- ✓ izdanje u boji - crno

Profesionalni mlinac za kafe majstore - Mahlkönig crni
Njihov teritorij su kafići, gdje vole precizno pripremljen izbor kave . Njihova brzina oduzima dah, melju 20 g kave u sekundi. Njihovi protivnici... nemaju ih! Mahlkönig EK43 i 15 cm niža verzija EK43S su mlinci za kavu bez premca za profesionalce.
Brzo i kvalitetno melje kavu . Ogromni plosnati brusni kamen od 98 mm izrađen od najkvalitetnijeg čelika postavljen je okomito i pokreće ga snažan motor za mljevenje. Ova suradnja veličine i performansi znači da će rezultirajuće mljevenje biti apsolutno sanjsko. Budući da dosljedna finoća kave dovodi do boljeg učinka ekstrakcije , možete otkriti pravi potencijal kave s Mahlkönig mlincem. Espresso, kava, filter - ovaj mlinac može sve.

Kralj Mahlkönig mlinova za kavu: model EK43S u crnoj boji
Tradicionalni njemački proizvođač mlinova i dalje je lider u području mljevenja kave . Donosi neočekivana iskustva s puno boljom ekstrakcijom pripremljene kave . U isto vrijeme, svoje mlince održava modernim i elegantnim.
Unapređujući ga inovativnim dodacima kao što je Mini Hooper, "ékaček" je postao apsolutni mlinac za jednu dozu za redoviti rad kafića . Izvorni veliki lijevci prikladniji su za pripremu velikih količina šarže kave i mljevenje cijelih pakiranja kave. Ono što čini da Mahlkönig osvoji čak i posljednjeg kupca kave koji razmišlja o kupnji je boja mlinova . "Dodajmo malo boje u svijet mljevenja kave!" je moto za ovo izdanje i prekrasan Mahlkönig EK43S Ultramarine Blue .

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Ručno |
| Prikaz | Nema |
| Funkcija mljevenja | Ispravljanje grubosti |
| Kapacitet spremnika (g) | 800 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1450 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 890 |
| Za pripremu | Espresso, Filtrirana kava, Alternativne metode kuhanja |
| Brzina mljevenja | 19,0 - 21,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Najbolji na svijetu |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 98 mm |
| Visina (cm) | 68 |
| Širina (cm) | 23 |
| Dubina (cm) | 41 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Ručno |
| Prikaz | Nema |
| Funkcija mljevenja | Ispravljanje grubosti |
| Kapacitet spremnika (g) | 800 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1450 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 890 |
| Za pripremu | Espresso, Filtrirana kava, Alternativne metode kuhanja |
| Brzina mljevenja | 19,0 - 21,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Najbolji na svijetu |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 98 mm |
| Visina (cm) | 68 |
| Širina (cm) | 23 |
| Dubina (cm) | 41 |




























