Nuova Simonelli MDJ električni mlin bijeli
Nuova Simonelli MDJ električni mlin bijeli
Električni profesionalni mlin Nuova Simonelli MDJ u crvenoj boji je tih, pouzdan i vrlo moćan. Stvoren je za kafiće koji trebaju brz, robustan i izdržljiv mlinac s jednostavnim rukovanjem. Više
1 440,48 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
DPD ![]() |
0 € | 14.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K06321
Električni profesionalni mlin Nuova Simonelli MDJ u crvenoj boji je tih, pouzdan i vrlo moćan. Stvoren je za kafiće koji trebaju brz, robustan i izdržljiv mlinac s jednostavnim rukovanjem. Više
Šifra proizvoda: K06321
Profesionalna brusilica Nuova Simonelli MDJ
- ✓ električni mlinac za espresso za srednje i veće operacije
- ✓ programabilno doziranje mljevenja
- ✓ čelični brusni kamen od 75 mm
- ✓ sustav protiv nakupljanja i statički učinak
- ✓ brzina mljevenja 2,5-3 g/s
- ✓ 2,8" digitalni zaslon osjetljiv na dodir
- ✓ tiho brušenje
- ✓ mikrometrijsko podešavanje
- ✓ savršeno kompatibilan s aparatima za kavu Aurelia Wave i Appia Life

Mlin za espresso za kafić Nuova Simonelli MDJ
Talijanski profesionalci i tradicionalni brend tehnologije kave Nuova Simonelli na svojim su proizvodima "odgojili" tisuće svjetski poznatih barista. Što profesionalci najviše cijene kod svog MDJ brusilice? Prije svega, to je pouzdanost , koja je gotovo sinonim za brend Nuova Simonelli. Jednostavnost korištenja , ubrzanje procesa pripreme kave, tišina tijekom mljevenja i posvećenost detaljima.
Mlinac melje prekrasnom brzinom od 2,5-3 g/s . Brusno kamenje od nehrđajućeg čelika širine 75 mm savršeno je smješteno u robusnom tijelu tako da nema netočnosti brušenja. Naprotiv , MDJ mlinac izvrstan je u održavanju stabilnosti i konzistencije mljevene kave. Gumb za podešavanje pored spremnika mlina služi za praktičan odabir finoće mljevenja, a sama postavka je mikrometrijska . Dakle, barista ima savršene uvjete za pripremu izvrsnog espressa .

MDJ Nuova Simonelli je mlin za profesionalce
Čvrsta čelična konstrukcija mlina osigurava njegovu izdržljivost. Čelična cijev dozatora se može ukloniti i lako se čisti. Zahvaljujući sustavu protiv grudica, mlinac uvijek melje konzistentnu dozu i na taj način sprječava stvaranje statičkog elektriciteta, što olakšava rad baristima i smanjuje količinu zaostale kave.
Uvijek visokokvalitetno i brzo mljevenje za baristu znači više brige za druge aspekte pripreme espressa. Mlinac je također vrlo jednostavan za čišćenje i održavanje. Osim iskusnim profesionalcima, mlinac može pomoći i novim baristima svojim jednostavnim upravljanjem putem intuitivnog zaslona osjetljivog na dodir .

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | Dodir |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1600 |
| Materijal | Metal, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 900 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 575 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 2,5-3 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Vrhunska ocjena, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 75 mm |
| Visina (cm) | 61 |
| Širina (cm) | 22 |
| Dubina (cm) | 29 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | Dodir |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1600 |
| Materijal | Metal, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 900 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 575 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 2,5-3 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Vrhunska ocjena, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 75 mm |
| Visina (cm) | 61 |
| Širina (cm) | 22 |
| Dubina (cm) | 29 |
































