Електрическа мелница Nuova Simonelli MDJ, бяла
Електрическа мелница Nuova Simonelli MDJ, бяла
Професионалната електрическа мелница Nuova Simonelli MDJ в червено е тиха, надеждна и много мощна. Тя е предназначена за кафенета, които се нуждаят от бърза, здрава и издръжлива мелница с лесно управление. | Повече ▼
1 440,50 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K06321
Професионалната електрическа мелница Nuova Simonelli MDJ в червено е тиха, надеждна и много мощна. Тя е предназначена за кафенета, които се нуждаят от бърза, здрава и издръжлива мелница с лесно управление. | Повече ▼
Код на продукта: K06321
Професионална мелница Nuova Simonelli MDJ
- ✓ електрическа мелница за еспресо за среден и висок клас операции
- ✓ Програмируемо дозиране на смилането
- ✓ стоманени камъни за смилане с диаметър 75 мм
- ✓ система против смачкване и електростатична защита
- ✓ скорост на смилане 2,5-3 g/s
- ✓ 2 ,8-инчов цифров сензорен екран
- ✓ безшумно смилане
- ✓ микрометрично регулиране
- ✓ напълно съвместим с кафемашините Aurelia Wave и Appia Life

Nuova Simonelli MDJ Еспресо мелница за кафене
Италианските професионалисти и марката за традиционни технологии за кафе Nuova Simonelli са "обучили" хиляди световноизвестни баристи на своите продукти. Какво ценят професионалистите най-много в своята мелничка MDJ? На първо място, това е надеждността, която е почти синоним на марката на Nuova Simonelli. Лесното използване, ускоряването на процеса на приготвяне на кафе, тишината при смилане и вниманието към детайлите.
Мелничката смила с прекрасната скорост от2,5-3 г/сек. Широките 75-милиметрови камъни за мелене от неръждаема стомана са перфектно разположени в здравия корпус, за да се избегнат неточности в меленето. Напротив, мелницата MDJ отлично поддържа стабилността и консистенцията на смляното кафе. Копчето за регулиране до бункера на мелницата се използва за удобен избор на фиността на смилане, а самото регулиране е микрометрично. Така бариста разполага с перфектните условия за създаване на отлично еспресо.

MDJ Nuova Simonelli е мелницата на професионалистите
Солидната стоманена конструкция на мелничката гарантира нейната издръжливост. Стоманената тръба на дозатора се сваля и се почиства лесно. Благодарение на системата против смачкване мелницата винаги смила постоянна партида и предотвратява статичното електричество, като улеснява работата на баристите и намалява количеството на остатъчното кафе.
Постоянно висококачественото и бързо смилане означава повече грижи за бариста в другите аспекти на приготвянето на еспресо. Мелничката също така е много лесна за почистване и поддръжка. Освен на опитните професионалисти, мелницата може да помогне и на новите баристи с лесното си управление чрез интуитивния сензорен екран.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Докоснете |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1600 |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 900 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 575 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 2,5-3 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Качество, Premium, Тиха работа |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 75 mm |
| Височина (cm) | 61 |
| ширина (cm) | 22 |
| Дълбочина (cm) | 29 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Докоснете |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1600 |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 900 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 575 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 2,5-3 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Качество, Premium, Тиха работа |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 75 mm |
| Височина (cm) | 61 |
| ширина (cm) | 22 |
| Дълбочина (cm) | 29 |
































