Nuova Simonelli MDJ elektrisk kvern hvit
Nuova Simonelli MDJ elektrisk kvern hvit
Den elektriske profesjonelle kvernen Nuova Simonelli MDJ i rødt er stillegående, pålitelig og veldig kraftig. Den er laget for kaffebarer som trenger en rask, robust og slitesterk kvern med enkel betjening. Flere
1 440,50 € ekskl. mva
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K06321
Den elektriske profesjonelle kvernen Nuova Simonelli MDJ i rødt er stillegående, pålitelig og veldig kraftig. Den er laget for kaffebarer som trenger en rask, robust og slitesterk kvern med enkel betjening. Flere
Produktkode: K06321
Profesjonell kvern Nuova Simonelli MDJ
- ✓ elektrisk espressokvern for middels og høyere operasjoner
- ✓ programmerbar malingsdosering
- ✓ stål 75 mm slipesteiner
- ✓ anti-klumping og antistatisk system
- ✓ slipehastighet 2,5-3 g/s
- ✓ 2,8" digital berøringsskjerm
- ✓ stille sliping
- ✓ mikrometrisk justering
- ✓ perfekt kompatibel med Aurelia Wave og Appia Life kaffemaskiner

Espressokvern for Nuova Simonelli MDJ cafe
Italienske fagfolk og det tradisjonelle merket innen kaffeteknologi, Nuova Simonelli, har "utdannet" tusenvis av verdenskjente baristaer på produktene deres. Hva verdsetter fagfolk mest med MDJ-kvernen deres? Fremfor alt er det pålitelighet , som nesten er synonymt med Nuova Simonelli-merket. Brukervennlighet , akselerasjon av kaffetilberedningsprosessen, stillhet under maling og oppmerksomhet på detaljer.
Kvernen maler med en vakker hastighet på 2,5-3 g/s . De brede 75 mm rustfrie slipesteinene sitter perfekt i den robuste kroppen slik at det ikke er noen slipeunøyaktigheter. Tvert imot er MDJ-kvernen utmerket til å opprettholde stabiliteten og konsistensen til malt kaffe. Justeringsknappen ved siden av kvernbeholderen brukes til å enkelt velge malingsfinhet, og selve innstillingen er mikrometrisk . Så baristaen har de perfekte forutsetningene for å lage en utmerket espresso .

MDJ Nuova Simonelli er en kvern for profesjonelle
Den solide stålkonstruksjonen til kvernen sikrer holdbarheten. Stålrøret på dispenseren er avtagbart og lett å rengjøre. Takket være anti-klumpingssystemet maler kvernen alltid en jevn dose og forhindrer dermed dannelsen av statisk elektrisitet, noe som gjør arbeidet lettere for baristaer og reduserer mengden kafferester.
Alltid høy kvalitet og rask sliping betyr mer omsorg for andre aspekter ved espressotilberedningen for baristaen. I tillegg er kvernen veldig enkel å rengjøre og vedlikeholde. I tillegg til erfarne fagfolk, kan kvernen også hjelpe nye baristaer med sin enkle betjening via en intuitiv berøringsskjerm .

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Taktil |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1600 |
| Materiale | Metall, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 900 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 575 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 2,5-3 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Premium, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 75 mm |
| Høyde (cm) | 61 |
| Bredde (cm) | 22 |
| Dybde (cm) | 29 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Taktil |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1600 |
| Materiale | Metall, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 900 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 575 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 2,5-3 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Premium, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 75 mm |
| Høyde (cm) | 61 |
| Bredde (cm) | 22 |
| Dybde (cm) | 29 |
































