Victoria Arduino Mythos MYG85 hvit
Victoria Arduino Mythos MYG85 hvit
Kvernen til profesjonelle, Victoria Arduino Mythos i versjon MYG85 . Det definerer perfeksjon i maling av kaffe til espresso. Der det er baristaer som brenner for arbeidet sitt, finnes det også en profesjonell Mythos kaffekvern. Flere
3 569,10 € ekskl. mva
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K05793
Kvernen til profesjonelle, Victoria Arduino Mythos i versjon MYG85 . Det definerer perfeksjon i maling av kaffe til espresso. Der det er baristaer som brenner for arbeidet sitt, finnes det også en profesjonell Mythos kaffekvern. Flere
Produktkode: K05793
Fordeler med Mythos MYG85 kaffekvern
- ✓ espressokvern for store bedrifter
- ✓ automatisk doseveiing - gravimetri
- ✓ flate 85 mm titanslipesteiner
- ✓ DDD – ekte steinavstandssensor
- ✓ slipehastighet ca. 4,5 g/s
- ✓ digital berøringsskjerm
- ✓ opptil 3 slipeprogrammer
- ✓ mikrometrisk innstilling av ruhet
- ✓ unik Clima Pro- funksjon
- ✓ dobbel kjøling av kvernen
- ✓ umiddelbar tilgang til slipekammeret
- ✓ vertikal plassering av steiner med minimal retensjon

Mythos MYG85 er et symbol på perfekt kaffekvern
Er kaffe å lage mer en lidenskap enn en jobb for deg og dine baristaer? Mythos vil kurere din besettelse med slipende perfeksjon. Han er like forelsket i kvalitetskaffetilberedning som deg, og hans besettelse er utmerket kvernepresisjon .
Mythos er en kvern for mestere, baristamesterskap og kafeer som ønsker å ha kaffetilberedning under absolutt kontroll og på høyeste kvalitetsnivå . Den nye Mythos ble skapt for enda mer produktivitet, stabilitet, brukervennlighet og repeterbar slipepresisjon.

Mer kontroll over sliping, temperatur og oppbevaring av Mythos MYG85-kvernen
På det nye displayet vil du se funksjonene til kvernen tydelig vist, og du kan stille inn dem enkelt med et fingertrykk , i henhold til dine egne krav. Og hva kan du kontrollere og redigere? Utvalget av funksjoner inkluderer selvfølgelig kaffedosering, som i denne modellen overvåkes av en integrert skala-gravimetri . Men også de unike egenskapene til Mythos-kvernen, som elektronisk kontroll av avstanden mellom malesteinene og temperaturjustering for spesifikk kaffe .
Fordelen med direkte tilgang til slipekammeret gjenstår også med disse nye modellene av Mythos-kverner. Den forbedrede kaffedispenseren har imidlertid redusert retensjon til et minimum for nesten null kaffetap etter maling. Den nåværende og enda mer attraktive utformingen av kvernen inkluderer også dobbel kjøling . Med Clima Pro-funksjonen kan du skreddersy maleforholdene spesifikt til hver kaffe du heller i kvernen. Med Mythos kan du gå langt utover gjeldende standarder for maling av kaffe til espresso.

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Gravimetrisk |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1500 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 650 |
| For forberedelse | Espresso |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Den beste i verden, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 85 mm |
| Høyde (cm) | 48 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 35 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Gravimetrisk |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1500 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 650 |
| For forberedelse | Espresso |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Den beste i verden, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 85 mm |
| Høyde (cm) | 48 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 35 |




























