Victoria Arduino Mythos MYG85 bela
Victoria Arduino Mythos MYG85 bela
Mlinček profesionalcev, Victoria Arduino Mythos v različici MYG85. Opredeljuje popolnost pri mletju espresso kave. Tam, kjer so baristi, za katere je njihovo delo strast, je tudi profesionalni mlinček za kavo Mythos. Več
3 569,10 € brez DDV (Odkup DDV)
Koda izdelka: K05793
Mlinček profesionalcev, Victoria Arduino Mythos v različici MYG85. Opredeljuje popolnost pri mletju espresso kave. Tam, kjer so baristi, za katere je njihovo delo strast, je tudi profesionalni mlinček za kavo Mythos. Več
Koda izdelka: K05793
Prednosti mlinčka za kavo Mythos MYG85
- ✓ Mlinček za espresso za velike posle
- ✓ s amodejno tehtanje serije - gravimetrično
- ✓ ploščati 85 mm titanovi brusilni kamni
- ✓ DDD - pravi senzor razdalje med kamni
- ✓ hitrost brušenja približno 4,5 g/s
- ✓ digitalni zaslon na dotik
- ✓ do 3 programi brušenja
- ✓ mikrometrična nastavitev grobosti
- ✓ edinstvena funkcija Clima Pro
- ✓ dvojno hlajenje mlinčka
- ✓ takojšen dostop do komore za mletje
- ✓ navpično nameščanje kamnov z minimalnim zadrževanjem

Mythos MYG85 je simbol popolnega mletja kave
Je priprava kave za vas in vaše bariste bolj strast kot opravilo? Mythos bo ozdravil vašo obsedenost s popolnostjo mletja. V kakovostno pripravo kave je zaljubljen tako kot vi, njegova obsedenost pa je popolnost mletja.
Mythos je mlinček mojstrov, barističnih prvakov in kavarn, ki želijo imeti pripravo kave pod popolnim nadzorom in na najvišji ravni kakovosti. Novi Mythos je bil ustvarjen za še večjo produktivnost, stabilnost, enostavnost uporabe in večkratno natančnost mletja.

Večji nadzor nad mletjem, temperaturo in zadrževanjem mlinčka Mythos MYG85
Na novem zaslonu so jasno prikazane funkcije mlinčka, ki jih lahko z dotikom prsta priročno nastavite po svojih željah. In kaj lahko nadzorujete in nastavljate? Nabor funkcij seveda vključuje doziranje kave, ki ga pri tem modelu spremlja vgrajena tehtnica - gravimetrična. Pa tudi edinstvene zmožnosti mlinčka Mythos, kot sta elektronski nadzor razdalje med mlinskimi kamni in nastavitev temperature za določene vrste kave.
Tudi pri teh novih modelih mlinčkov Mythos ostaja prednost neposrednega dostopa do komore za mletje. Zaradi izboljšanega dozirnika kave pa je zadrževanje kave zmanjšano na minimum, tako da je izguba kave po mletju praktično nična. Trenutna in še bolj simpatična zasnova mlinčka vključuje tudi dvojno hlajenje. S funkcijo Clima Pro lahko pogoje mletja posebej prilagodite vsaki kavi, ki jo nalijete v mlinček. Z Mythosom boste pri mletju espressa daleč presegli dosedanje standarde.

| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Gravimetrični |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Tehtanje porcij, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 1500 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Mlinček primeren za | Kavarne, Espresso bar, Restavracija, Hotel, Slaščičarstvo |
| Napetost | 230V |
| Uporaba | Strokovno |
| Poraba energije (W) | 650 |
| Za pripravo | Espresso |
| Etiketa za mlinček za kavo | Italijanski, Kakovost, Najboljši na svetu, Tiho delovanje |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 85 mm |
| Višina (cm) | 48 |
| širina (cm) | 20 |
| Globina (cm) | 35 |
| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Gravimetrični |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Tehtanje porcij, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 1500 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Mlinček primeren za | Kavarne, Espresso bar, Restavracija, Hotel, Slaščičarstvo |
| Napetost | 230V |
| Uporaba | Strokovno |
| Poraba energije (W) | 650 |
| Za pripravo | Espresso |
| Etiketa za mlinček za kavo | Italijanski, Kakovost, Najboljši na svetu, Tiho delovanje |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 85 mm |
| Višina (cm) | 48 |
| širina (cm) | 20 |
| Globina (cm) | 35 |

Victoria Arduino
V 21. stoletju Victoria Arduino pripada podjetju NuovaSimonelli, ki je tradiciji dodalo najnovejšo tehnologijo, da bi ustvarilo največjo možno dodano vrednost za kavne avtomate Victoria Arduino - blagovno znamko, ki pomeni edinstvenost, ekskluzivnost, najvišjo kakovost, lepoto in inteligenco.

Veliki preizkus kakovosti brušenja električnih brusilnikov
Kako se lahko razlikuje kakovost mletja pri električnih mlinčkih za kavo? Na primer, ugotovite, kakšne so razlike med nemškima mlinčkoma Mahlkönig in Graef ali kako kakovosten je priljubljeni mlinček Mignon.

Hiter barista, dober barista. Kako postati hitrejši barist?
Izboljšajte svoje postopke in dopolnite svojo opremo z učinkovitimi orodji za bariste. Tako boste postregli več strank in se znebili stresnih trenutkov za strojem. Želite vedeti, kako to storiti?




























