Victoria Arduino Mythos MYG85 valge
Victoria Arduino Mythos MYG85 valge
Spetsialistide veski, Victoria Arduino Mythos MYG85 versioonis. Defineerib täiuslikkuse espressokohvi jahvatamisel. Seal, kus on baristad, kelle jaoks nende töö on kirg, on ka professionaalne kohviveski Mythos. Rohkem
3 569,10 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
Geis Pallet transport ET ![]() |
195 € | 195 € |
|---|
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Toote kood: K05793
Spetsialistide veski, Victoria Arduino Mythos MYG85 versioonis. Defineerib täiuslikkuse espressokohvi jahvatamisel. Seal, kus on baristad, kelle jaoks nende töö on kirg, on ka professionaalne kohviveski Mythos. Rohkem
Toote kood: K05793
Mythos MYG85 kohviveski eelised
- ✓ Espressomeski suurele ettevõttele mõeldud espressomeski
- ✓ automaatne partiide kaalumine - gravimeetriline
- ✓ Lame 85 mm titaanist jahvatuskivid
- ✓ DDD - tõeline kivide kaugusandur
- ✓ lihvimiskiirus ca. 4,5 g/s
- ✓ digitaalne puuteekraan
- ✓ kuni 3 lihvimisprogrammi
- ✓ mikromeetriline kareduse reguleerimine
- ✓ ainulaadne Clima Pro funktsioon
- ✓ jahutusseadme kahekordne jahutus
- ✓ kohene juurdepääs lihvimiskambrisse
- ✓ vertikaalne kivide paigutus minimaalse kinnipidamisega

Mythos MYG85 on täiusliku kohvi jahvatamise sümbol
Kas kohvi valmistamine on teie ja teie baristade jaoks pigem kirg kui töö? Mythos ravib teie kinnisideed täiuslikuks jahvatamiseks. Ta on sama armunud kvaliteetsesse kohvi valmistamisse kui teie, ja tema kinnisidee on jahvatamise täiuslikkus.
Mythos on meistrite, barista meistrite ja kohvikute jahvatusmasin, mis soovib, et kohvi valmistamine oleks absoluutse kontrolli all ja kõrgeimal kvaliteeditasemel. Uus Mythos on loodud veelgi suurema tootlikkuse, stabiilsuse, kasutusmugavuse ja korduva jahvatuse täpsuse saavutamiseks.

Suurem kontroll jahvatamise, temperatuuri ja säilitamise üle Mythos MYG85 veskiga
Uuel ekraanil näete lihvimasina funktsioone selgelt kuvatud ja saate neid mugavalt sõrmejäljega seadistada vastavalt oma vajadustele. Ja mida saate kontrollida ja reguleerida? Funktsioonide hulka kuulub loomulikult kohvi doseerimine, mida selles mudelis jälgib integreeritud skaala - gravimeetriline. Aga ka Mythos jahvatusmasina ainulaadsed võimalused, nagu näiteks jahvatuskivide vahelise kauguse elektrooniline kontroll ja temperatuuri reguleerimine konkreetsete kohvide jaoks.
Otsene juurdepääs jahvatuskambrisse on ka nende uute Mythos-mudelite puhul endiselt eelis, milleks on otsene juurdepääs jahvatuskambrisse. Parandatud kohvijahutaja on aga vähendanud kohvi säilitamist miinimumini, et pärast jahvatamist ei läheks peaaegu üldse kohvi kaduma. Praegune ja veelgi sümpaatsem jahvatusmasina disain sisaldab ka kahekordset jahutust. Clima Pro funktsiooniga saate jahvatustingimusi kohandada spetsiaalselt igale kohvile, mida jahvatisse valate. Mythosega ületate espressomasina jahvatamisel seniseid standardeid tunduvalt.

| Värvi |
|
|---|---|
| Veski annus | Gravimeetriline |
| Näita | Jah |
| Veski funktsioon | Näita, Jämeduse seadistus, Osade kaalumine, Timer-Stops |
| Punkri maht (g) | 1500 |
| Materjal | Roostevaba teras, Plastist |
| Veski sobib | Kohvikud, Espressobaar, Restoran, Hotell, Kondiitritooted |
| Pinge | 230V |
| Kasutage | Professionaalne |
| Energiatarve (W) | 650 |
| Ettevalmistamiseks | Espresso |
| Kohviveski silt | Itaalia, Kvaliteet, Maailma parimad, Vaikne jooksmine |
| Lihvimiskivide kuju | Korter |
| Tüüp | Elektriline |
| Lihvimiskivide suurus (mm) | 85 mm |
| Kõrgus (cm) | 48 |
| Laius (cm) | 20 |
| Sügavus (cm) | 35 |
| Värvi |
|
|---|---|
| Veski annus | Gravimeetriline |
| Näita | Jah |
| Veski funktsioon | Näita, Jämeduse seadistus, Osade kaalumine, Timer-Stops |
| Punkri maht (g) | 1500 |
| Materjal | Roostevaba teras, Plastist |
| Veski sobib | Kohvikud, Espressobaar, Restoran, Hotell, Kondiitritooted |
| Pinge | 230V |
| Kasutage | Professionaalne |
| Energiatarve (W) | 650 |
| Ettevalmistamiseks | Espresso |
| Kohviveski silt | Itaalia, Kvaliteet, Maailma parimad, Vaikne jooksmine |
| Lihvimiskivide kuju | Korter |
| Tüüp | Elektriline |
| Lihvimiskivide suurus (mm) | 85 mm |
| Kõrgus (cm) | 48 |
| Laius (cm) | 20 |
| Sügavus (cm) | 35 |

Victoria Arduino
21. sajandil kuulub Victoria Arduino ettevõttele NuovaSimonelli, mis on lisanud traditsioonidele uusima tehnoloogia, et luua maksimaalne võimalik lisaväärtus Victoria Arduino kohvimasinatele - kaubamärk, mis tähistab ainulaadsust, eksklusiivsust, kõrgeimat kvaliteeti, ilu ja intelligentsust.

Elektriliste lihvimismasinate lihvimiskvaliteedi suur test
Kuidas võib elektriliste kohviveskite jahvatuse kvaliteet erineda? Uurige näiteks, millised on erinevused Saksa Mahlkönigi ja Graefi kohviveskite vahel või kuidas suhtub kvaliteedi poolest populaarne Mignoni kohviveski.

Kiire barista, hea barista. Kuidas olla kiirem barista?
Parandage oma protseduure ja täiendage oma varustust tõhusate baristavahenditega. Teenindate rohkem kliente ja vabanete omakorda stressirohketest hetkedest masina taga. Tahad teada, kuidas seda teha?





























