Victoria Arduino Mythos MYG85 bijela
Victoria Arduino Mythos MYG85 bijela
Mlinac za profesionalce, Victoria Arduino Mythos u verziji MYG85 . Definira savršenstvo u mljevenju kave za espresso. Gdje su baristi koji su strastveni u svom poslu, tu je i profesionalni Mythos mlinac za kavu. Više
3 569,12 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
|---|
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K05793
Mlinac za profesionalce, Victoria Arduino Mythos u verziji MYG85 . Definira savršenstvo u mljevenju kave za espresso. Gdje su baristi koji su strastveni u svom poslu, tu je i profesionalni Mythos mlinac za kavu. Više
Šifra proizvoda: K05793
Prednosti Mythos MYG85 mlinca za kavu
- ✓ mlinac za espresso za velike tvrtke
- ✓ automatsko vaganje doze - gravimetrija
- ✓ ravni brusni kamen od titana od 85 mm
- ✓ DDD – senzor stvarne udaljenosti kamenja
- ✓ brzina mljevenja cca 4,5 g/s
- ✓ digitalni zaslon osjetljiv na dodir
- ✓ do 3 programa mljevenja
- ✓ mikrometrijsko podešavanje hrapavosti
- ✓ jedinstvena Clima Pro funkcija
- ✓ dvostruko hlađenje mlina
- ✓ trenutni pristup komori za mljevenje
- ✓ okomito postavljanje kamenja uz minimalno zadržavanje

Mythos MYG85 je simbol savršenog mljevenja kave
Je li priprema kave više strast nego posao za vas i vaše bariste? Mythos će izliječiti vašu opsjednutost savršenstvom mljevenja. On je jednako zaljubljen u kvalitetnu pripremu kave kao i vi, a njegova je opsesija vrhunska preciznost mljevenja .
Mythos je mlin majstora, barista prvenstva i kafića koji žele pripremu kave imati pod apsolutnom kontrolom i na najvišoj razini kvalitete . Novi Mythos stvoren je za još veću produktivnost, stabilnost, jednostavnost korištenja i ponovljivu preciznost mljevenja.

Više kontrole nad mljevenjem, temperaturom i zadržavanjem mlina Mythos MYG85
Na novom zaslonu vidjet ćete jasno prikazane funkcije mlina i možete ih jednostavno podesiti dodirom prsta , prema vlastitim zahtjevima. A što možete kontrolirati i uređivati? Raspon funkcija uključuje, naravno, doziranje kave, što se u ovom modelu prati integriranom vagom - gravimetrijom . Ali također i jedinstvene mogućnosti mlinca Mythos, poput elektroničke kontrole udaljenosti između kamena za mljevenje i podešavanja temperature za određenu kavu .
Prednost izravnog pristupa komori za mljevenje također ostaje i kod ovih novih modela Mythos mlinova. Međutim, poboljšani dozator kave smanjio je zadržavanje na minimum za gotovo nulti gubitak kave nakon mljevenja. Aktualni i još atraktivniji dizajn mlina uključuje i dvostruko hlađenje . S funkcijom Clima Pro možete prilagoditi uvjete mljevenja posebno za svaku kavu koju sipate u mlinac. S Mythosom možete ići daleko iznad trenutnih standarda u mljevenju kave za espresso.

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Gravimetrijski |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Vaganje porcija, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1500 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 650 |
| Za pripremu | Espresso |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Najbolji na svijetu, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 85 mm |
| Visina (cm) | 48 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 35 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Gravimetrijski |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Vaganje porcija, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1500 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 650 |
| Za pripremu | Espresso |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Najbolji na svijetu, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 85 mm |
| Visina (cm) | 48 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 35 |

Brzi barista, dobar barista. Kako biti brži barista?
Poboljšajte postupke i nadopunite svoju opremu učinkovitim alatima za bariste. Na taj ćete način uslužiti više mušterija i, naprotiv, riješiti se stresnih trenutaka za aparatom za kavu. Želite li znati kako to učiniti?





























