Mahlkönig EK43 bijeli
Mahlkönig EK43 bijeli
Kralj mlinova s krunom u amblemu - Mahlkönig profesionalni mlin model EK43 Bijela . Prodajem umjetnu kavu za tursku kavu, espresso, filter ili cijeli paket kave u zrnu. Sve ultra brzo, a prije svega uz apsolutnu dosljednost. Više
3 497,20 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
|---|
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K02292 EAN: 4260122433711
Kralj mlinova s krunom u amblemu - Mahlkönig profesionalni mlin model EK43 Bijela . Prodajem umjetnu kavu za tursku kavu, espresso, filter ili cijeli paket kave u zrnu. Sve ultra brzo, a prije svega uz apsolutnu dosljednost. Više
Šifra proizvoda: K02292 EAN: 4260122433711
Mahlkönig EK43 bijeli profesionalni mlin
- ✓ okomiti čelični brusni kamen od 98 mm
- ✓ mljevenje kave za espresso i filtriranu kavu
- ✓ izvrsna ujednačenost mljevenja za veću ekstrakciju
- ✓ brzo mljevenje cca 20 g/s
- ✓ jednostavne postavke mljevenja
- ✓ minimalno zadržavanje kave
- ✓ izdanje u boji - Bijela

Super mlinac za kafe majstore - Mahlkönig EK43 bijeli
Njihov teritorij su kafići, gdje vole precizno pripremljen izbor kave . Njihova brzina oduzima dah, melju 20 g kave u sekundi. Njihovi protivnici... nemaju ih! Mahlkönig EK43 i 15 cm niža verzija EK43S su mlinci za kavu bez premca za profesionalce.
Izuzetno brzo i uz to iznimno kvalitetno melje kavu . Divovski plosnati brusni kamenovi su promjera 98 mm , izrađeni su od najkvalitetnijeg čelika i montirani okomito. Pokreće ih snažan motor za mljevenje. Ova suradnja veličine i performansi znači apsolutno iz snova rezultat mljevenja. Budući da ujednačena finoća kave dovodi do veće količine espressa , možete otkriti pravi potencijal kave s Mahlkönig mlincem. Espresso, jazz, filter - ovaj mlinac može sve.

Mahlkönig cafe univerzalni mlinac: model EK43 u bijeloj boji
Tradicionalni njemački proizvođač visokokvalitetnih mlinova i dalje je lider u području mljevenja kave . Donosi neočekivana iskustva s puno boljom ekstrakcijom pripremljene kave . Istovremeno ide u korak s modernim tehnologijama i potrebama barista. A također su i legendarni mlinci koji imaju stila.
S funkcionalnim dodacima i inovativnim dodacima kao što je Mini Hooper, "ékačka" je postala apsolutni mlinac za jednu dozu za redoviti rad kafića . Izvorni veliki lijevci prikladniji su za pripremu velikih količina šarže kave i mljevenje cijelih pakiranja kave. Ono što čini da Mahlkönig osvoji čak i posljednjeg kupca kave koji razmišlja o kupnji je boja mlinova . "Dodajmo malo boje u svijet mljevenja kave!" moto je ovog izdanja i prekrasnog Mahlköniga EK43 White .

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Ručno |
| Prikaz | Nema |
| Funkcija mljevenja | Ispravljanje grubosti |
| Kapacitet spremnika (g) | 800 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1450 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 1300 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 19,0 - 21,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Najbolji na svijetu |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 98 mm |
| Visina (cm) | 83 |
| Širina (cm) | 23 |
| Dubina (cm) | 41 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Ručno |
| Prikaz | Nema |
| Funkcija mljevenja | Ispravljanje grubosti |
| Kapacitet spremnika (g) | 800 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1450 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 1300 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 19,0 - 21,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Najbolji na svijetu |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 98 mm |
| Visina (cm) | 83 |
| Širina (cm) | 23 |
| Dubina (cm) | 41 |

Kako odabrati mlinac za kavu: za filtriranu kavu
Možete ponuditi filtriranu kavu iz Hario kapaljke za jednu osobu, francuske preše za dvije osobe ili imati automatsku kapaljku za šaržnu pripremu kave. U svakom slučaju, na okus kave, u bilo kojoj odabranoj metodi, značajno utječe mlinac za kavu. Dakle, kako ga odabrati?

Hemro Group: najbolji profesionalni mlinci za kavu
Što je zajedničko poznatim markama kave: Mahlkönig, Ditting i Anfim? Zar ne znate? Članovi su obitelji Hemro Group – lidera u području proizvodnje i razvoja mlinova za kavu za profesionalce. Danas ću vam malo bliže predstaviti ovu obitelj.

Vodič za odabir Mahlkönig mlina
Mahlkönig mlinovi spadaju u sam vrh. Zašto biste trebali kupiti jedan i za svoj kafić i koji model odabrati? Pogledajmo ga.
























