Nuova Simonelli GX85V hvit
Nuova Simonelli GX85V hvit
Med Mythos one endret vi ideen om å male kaffe. Med GX85 har vi revurdert reglene som flytter grensene for kvernkontroll og kaffetilberedning når det gjelder temperaturstabilitet, nøyaktighet og hastighet. Flere
3 590,50 € ekskl. mva
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K05815
Med Mythos one endret vi ideen om å male kaffe. Med GX85 har vi revurdert reglene som flytter grensene for kvernkontroll og kaffetilberedning når det gjelder temperaturstabilitet, nøyaktighet og hastighet. Flere
Produktkode: K05815
Nuova Simonelli GX85 kaffekvern er verdens beste espressokvern. Den er tilgjengelig i to fargevarianter.
Nøyaktighet
Kvernen er utstyrt med gravimetrisk teknologi , som brukes ved maling av kaffe. GX85 sjekker dermed vekten av den malte kaffen og doserer den i henhold til den forhåndsinnstilte verdien. En dose malt kaffe med maksimal presisjon og garanterer sine kunder en uforglemmelig espressoopplevelse.


Fart
Motor med mulighet for å kontrollere omdreiningene . Det patenterte systemet introdusert i GX85 modellen med variabel hastighet gir en trippel fordel: det muliggjør jevn slipehastighet fra starten, sikrer energisparing og reduserer slipetemperaturen . Dette vil tillate baristaer å tilberede mer espresso med hensyn til arbeidsflyten, og detaljene i smakene til selve espressoen gjenspeiles også her.
Air condition
Clima Pro 2.0 i denne kvernen kan kalles klimaanlegg. En konstant temperatur holdes inne i kvernen. Baristaen jobber altså med et konstant resultat med tanke på den malte kaffen og takket være dette har han de samme resultatene i den tilberedte kaffen. I tillegg til å opprettholde en konstant temperatur på slipekamrene, kan Mythos 2 også redusere temperaturen i kamrene , noe som vil gi deg mer effektivt arbeid .


Kompakt og ergonomisk
Den kompakte størrelsen, kun 20 cm bred, gjør at du kan plassere flere kverner ved siden av hverandre. Beholderen rommer to kilo kaffe, er ergonomisk og sjenerøs. Berøringsskjermen «med forhåndsinnstilte elektroniske funksjoner gjør den raskere og enklere å bruke.
Oppfyller kaffedrømmer
Denne kvernen er kraftigere, med en kropp i aluminium og en dobbel vifte på baksiden som gir raskere motorkjøling. GX85 kan representere alt du vil - du kan tegne det, skrive navnet på kaffen du bruker, eller du kan forsterke det med navnet på butikken eller kafeen din. Den oppfyller drømmer om perfekt malt kaffe, men også visuelle.


Stillhet og ytelse
Det vil ikke forstyrre noen, GX85 ser både på arbeiderne bak baren og på gjestene i etablissementet ditt. Ingen irriterende og kontinuerlig støy ved maling av kaffe. Slipesteiner med en diameter på 85 mm er installert i denne kvernen, noe som vil hjelpe i rushtiden. Takket være størrelsen deres, støttes konstant og raskere kaffemaling. Rask kaffetilberedning er en grunnleggende vi alle ønsker.
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 2000 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1200 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 650 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 5,0 - 7,0 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Den beste i verden, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 85 mm |
| Høyde (cm) | 52 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 42 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 2000 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1200 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 650 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 5,0 - 7,0 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Den beste i verden, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 85 mm |
| Høyde (cm) | 52 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 42 |



























