Victoria Arduino Mythos MYG75
Victoria Arduino Mythos MYG75
Kvernen til profesjonelle, Victoria Arduino Mythos i versjon MYG75 . Det definerer perfeksjon i maling av kaffe til espresso. Der det er baristaer som brenner for arbeidet sitt, finnes det også en profesjonell Mythos kaffekvern. Flere
3 244,30 € ekskl. mva
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K01763
Kvernen til profesjonelle, Victoria Arduino Mythos i versjon MYG75 . Det definerer perfeksjon i maling av kaffe til espresso. Der det er baristaer som brenner for arbeidet sitt, finnes det også en profesjonell Mythos kaffekvern. Flere
Produktkode: K01763
Fordeler med Mythos MYG75 kaffekvern
- ✓ espressokvern for mellomstore bedrifter
- ✓ automatisk doseveiing - gravimetri
- ✓ flate 75 mm titanslipesteiner
- ✓ DDD – ekte steinavstandssensor
- ✓ slipehastighet ca. 3 g/s
- ✓ digital berøringsskjerm
- ✓ opptil 3 slipeprogrammer
- ✓ mikrometrisk innstilling av ruhet
- ✓ unik Clima Pro- funksjon
- ✓ dobbel kjøling av kvernen
- ✓ umiddelbar tilgang til slipekammeret
- ✓ vertikal plassering av steiner med minimal retensjon

Mythos MYG75 er et symbol på perfekt kaffekvern
Er kaffelaging mer en lidenskap enn en jobb for deg og dine baristaer? Mythos vil kurere din besettelse med slipende perfeksjon. Han er like forelsket i kvalitetskaffetilberedning som deg, og hans besettelse er utmerket kvernepresisjon .
Mythos er en kvern av mestere, baristamesterskap og kafeer som ønsker å ha kaffetilberedning under absolutt kontroll og på høyeste kvalitetsnivå . Den nye Mythos ble skapt for enda mer produktivitet, stabilitet, brukervennlighet og repeterbar slipepresisjon.

Mer kontroll over sliping, temperatur og oppbevaring av Mythos MYG75-kvernen
På det nye displayet vil du se funksjonene til kvernen tydelig vist, og du kan stille inn dem enkelt med et fingertrykk , i henhold til dine egne krav. Og hva kan du kontrollere og redigere? Utvalget av funksjoner inkluderer selvfølgelig kaffedosering, som i denne modellen overvåkes av en integrert skala-gravimetri . Men også de unike egenskapene til Mythos-kvernen, som elektronisk kontroll av avstanden mellom malesteinene og temperaturjustering for spesifikk kaffe .
Fordelen med direkte tilgang til slipekammeret gjenstår også med disse nye modellene av Mythos-kverner. Den forbedrede kaffedispenseren har imidlertid redusert retensjon til et minimum for nesten null kaffetap etter maling. Den nåværende og enda mer attraktive utformingen av kvernen inkluderer også dobbel kjøling . Med Clima Pro-funksjonen kan du skreddersy maleforholdene spesifikt til hver kaffe du heller i kvernen. Med Mythos kan du gå langt utover gjeldende standarder innen maling av kaffe til espresso.

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Gravimetrisk |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1500 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 450 |
| For forberedelse | Espresso |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Den beste i verden, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 75 mm |
| Høyde (cm) | 48 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 40 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Gravimetrisk |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1500 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 450 |
| For forberedelse | Espresso |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Den beste i verden, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 75 mm |
| Høyde (cm) | 48 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 40 |




























