Felicita Parallel digital vekt svart
Felicita Parallel digital vekt svart
Den svarte Felicita Parallel digitalvekten er det perfekte valget for alle krevende baristaer. Minimalistisk design, svært slitesterke materialer og automatiske funksjoner som hjelper deg med å overvåke vekt og tid for å sikre perfekt og presis kaffe hver gang. Du kan enkelt koble den til din mobiltelefon eller nettbrett via Felicita-appen . Flere
119,80 € ekskl. mva
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K02642
Den svarte Felicita Parallel digitalvekten er det perfekte valget for alle krevende baristaer. Minimalistisk design, svært slitesterke materialer og automatiske funksjoner som hjelper deg med å overvåke vekt og tid for å sikre perfekt og presis kaffe hver gang. Du kan enkelt koble den til din mobiltelefon eller nettbrett via Felicita-appen . Flere
Produktkode: K02642
Sort Felicita Parallell digital vekt
- ✔️ laget av slitesterke materialer av høy kvalitet
- ✔️ LED-skjerm
- ✔️ vanntett
- ✔️ total kapasitet 2000 g
- ✔️ veiing med en nøyaktighet på 0,1 g
- ✔️ automatisk timer
- ✔️ Bluetooth-tilkobling med Felicita Coffee-appen

Utrolig nøyaktig smartvekt for krevende baristaer
Med barista digitalvekt vil du alltid ha full kontroll over kaffetilberedningen. Den veier med en nøyaktighet på 0,1 g og kan kobles til Felicita Coffee-appen. Takket være dette får den ekstra alternativer og funksjoner, for eksempel automatisk start og stopp av timeren, eller lagring av utprøvde favorittoppskrifter.
Parallellvekten er laget av vanntette materialer av høy kvalitet som tåler årevis med støt og søl. I tillegg passer den minimalistiske elegante designen perfekt inn i ethvert kjøkken eller kafé.
Vekt og tid vises på en tydelig LED-skjerm plassert på den nedre kanten av vekten. Utrolig rask respons og perfekt presisjon vil ta kaffetilberedning til et helt nytt nivå.

| Farge |
|
|---|---|
| Vektfunksjon | Lading, Stoppeklokke, Tare, Vanntett, Tilkobling til appen, Bluetooth, USB |
| Kapasitet | 2000 g |
| Materiale | Gummi, Plast |
| Vektnøyaktighet | 0,1 g |
| For forberedelse | Filterkaffe |
| Høyde (cm) | 4 |
| Bredde (cm) | 16 |
| Dybde (cm) | 21 |
| Farge |
|
|---|---|
| Vektfunksjon | Lading, Stoppeklokke, Tare, Vanntett, Tilkobling til appen, Bluetooth, USB |
| Kapasitet | 2000 g |
| Materiale | Gummi, Plast |
| Vektnøyaktighet | 0,1 g |
| For forberedelse | Filterkaffe |
| Høyde (cm) | 4 |
| Bredde (cm) | 16 |
| Dybde (cm) | 21 |

















