Anfim Pratica
Anfim Pratica
For noen er Anfim synonymt med en kvern. Den er "old school" og kjent for sin pålitelighet og nesten uforgjengelige konstruksjon. Fremfor alt har Anfim Pratica profesjonell kvern også funksjoner som kan konkurrere med de beste kaffekvernene i verden. Flere
1 427,50 € ekskl. mva
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K00947 EAN: 4260429558865
For noen er Anfim synonymt med en kvern. Den er "old school" og kjent for sin pålitelighet og nesten uforgjengelige konstruksjon. Fremfor alt har Anfim Pratica profesjonell kvern også funksjoner som kan konkurrere med de beste kaffekvernene i verden. Flere
Produktkode: K00947 EAN: 4260429558865
Pratica Anfim - kvernen for profesjonelle
- ✓ kvern for små og mellomstore kafeer
- Kvernhastighet 4-5 g/s
- ✓ motorhastigheten når 1400 o/min
- ✓ flate 65 mm slipesteiner av stål
- ✓ mikrometrisk justering av sliping
- ✓ praktisk grovhetsjustering på en tydelig skala
- ✓ digitalt display på kvernen
- ✓ multifunksjonell kontrollknott
- ✓ kverning for espresso, espresso og mokka

Pratica kaffekvern fra Anfim i svart og grått
Hva ville verden vært uten de italienske kaffekvernene fra Anfim? Bli med i klubben av kaffedrikkere som vet at de kan stole på denne kvernen. Og gjør som dem, sett den ved siden av kaffemaskinen i kafeen din. Du trenger ikke å bekymre deg for denne kvernen. Den gir deg førsteklasses malekvalitet, og du lærer deg å bruke den på kort tid, selv uten bruksanvisning.
Den er basert på tradisjonene fra den italienske kaffeskolen og kombinerer dem med presisjonen til det anerkjente sveitsiske selskapet Hemro. Sistnevnte produserer kvernsystemkomponenter for blant annet det tyske merket Mahlkönig, "kongen av kverner". Med Anfim Pratica-kvernen får du det beste av begge.

Anfim Pratica: den ultimate praktiske kaffebar-kvernen
Rene linjer og et enkelt - men moderne - utseende ødelegger ikke noe kafédesignkonsept. Enten du har et interiør i tråd med de nyeste trendene eller holder deg til den klassiske kaféstilen. Kvernen er tilpasset kvernkontrollen på samme måte. Du kan stille inn ønsket malingsgrad manuelt på den tydelige skalaen. Det store displayet gjør det helt naturlig å bruke kvernen til finjustering av dosering og andre funksjoner.
Inne i det slitesterke kvernhuset er det flate 65 mm slipesteiner i herdet stål, som nå er produsert med en ny geometri for en enda jevnere kverning. "Hands Free"-portafiltergaffelen og Start-Stop-automatikken bidrar også til kvernens fordeler i praktisk bruk.

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1200 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1400 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 440 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 4,0 - 5,0 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Kvalitetsmessig, Premium |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 65 mm |
| Høyde (cm) | 58 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 39 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1200 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1400 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 440 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 4,0 - 5,0 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Kvalitetsmessig, Premium |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 65 mm |
| Høyde (cm) | 58 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 39 |

























