Anfim Pratica
Anfim Pratica
За някои Anfim е синоним на мелница. Тя е от "старата школа" и е известна със своята надеждност и почти неразрушима конструкция. Преди всичко професионалната кафемелачка Anfim Pratica има и характеристики, които съперничат на най-добрите кафемелачки в света. | Повече ▼
1 427,50 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K00947 EAN: 4260429558865
За някои Anfim е синоним на мелница. Тя е от "старата школа" и е известна със своята надеждност и почти неразрушима конструкция. Преди всичко професионалната кафемелачка Anfim Pratica има и характеристики, които съперничат на най-добрите кафемелачки в света. | Повече ▼
Код на продукта: K00947 EAN: 4260429558865
Pratica Anfim - мелницата за професионалисти
- ✓ мелница за малки и средни кафенета
- ✓ скорост на смилане 4-5 g/s
- ✓ Скоростта на двигателя достига 1400 об/мин.
- ✓ плоски стоманени камъни за смилане с диаметър 65 мм
- ✓ микрометрично регулиране на смилането
- ✓ практическо регулиране на грубостта по ясна скала
- ✓ цифров дисплей на шлифовъчната машина
- ✓ многофункционално копче за управление
- ✓ смилане за еспресо, еспресо и мока

Черно-сива кафемелачка Pratica от Anfim
Какво би представлявал светът без италианските кафемелачки на Anfim? Присъединете се към клуба на любителите на кафето, които знаят, че могат да разчитат на тази мелничка. И също като тях я поставете до кафемашината във вашето кафене. Не е нужно да се притеснявате за тази мелница. Тя ще ви осигури първокласно качество на смилане и ще се научите да я използвате за нула време, дори без ръководство.
Тя се основава на традициите на италианската кафеена школа и ги съчетава с прецизността на известната швейцарска компания Hemro. Последната произвежда компоненти за системи за смилане на кафе за германския "крал на кафемелачките", например за марката Mahlkönig. С мелницата Anfim Pratica получавате най-доброто от двете.

Anfim Pratica: най-практичната мелница за кафене
Изчистените линии и семплият - и все пак модерен - външен вид няма да развалят нито една дизайнерска концепция за кафене. Независимо дали имате интериор според последните тенденции, или се придържате към класическия стил на кафенето. Мелничката е съобразена по подобен начин с контрола на смилането. Можете ръчно да зададете желаната финост на смилане върху прозрачната скала. За фино настройване на дозировката и други функции големият дисплей прави взаимодействието с мелницата напълно естествено.
Вътре в издръжливото тяло на мелничката се намират плоски 65-милиметрови шлифовъчни камъни от закалена стомана, които сега са произведени с нова геометрия за още по-постоянно смилане. Също така вилицата за портафилтър "Свободни ръце" и автоматиката Start-Stop допринасят за предимствата на мелницата при практическа работа.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1200 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1400 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 440 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 4,0 - 5,0 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Premium |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 58 |
| ширина (cm) | 20 |
| Дълбочина (cm) | 39 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1200 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1400 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 440 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 4,0 - 5,0 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Premium |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 58 |
| ширина (cm) | 20 |
| Дълбочина (cm) | 39 |

Hemro Group: най-добрите професионални кафемелачки
Какво е общото между известните марки кафе Mahlkönig, Ditting и Anfim? Знаете ли? Те са членове на семейството на Hemro Group - лидер в производството и разработването на кафемелачки за професионалисти. Днес ще ви запозная с това семейство малко повече.

























