Eureka Mignon Turbo CR Black
Eureka Mignon Turbo CR Black
Любителите на еспресото, които се нуждаят от време, няма да чакат бавното смилане. Купете мелницата Eureka Mignon Turbo в матово черно , която е подобрена спрямо основната версия до 2 пъти по-бързо смилане. | Повече ▼
617,83 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K02605 EAN: 8056600012440
Любителите на еспресото, които се нуждаят от време, няма да чакат бавното смилане. Купете мелницата Eureka Mignon Turbo в матово черно , която е подобрена спрямо основната версия до 2 пъти по-бързо смилане. | Повече ▼
Код на продукта: K02605 EAN: 8056600012440
Матова черна мелница за дома - Eureka Mignon Turbo
- ✓ двигател, настроен на 1650 об/мин
- ✓ плоски стоманени шлифовъчни камъни с диаметър 65 мм
- ✓ смила с приблизително 2 g/s
- ✓ микрометрично регулиране на шлифоването
- ✓ Система за защита ACE
- ✓ сензорен дисплей
- ✓ безшумно смилане за еспресо, еспресо и мока

Прясно смляно кафе, преди да кажете Eureka Mignon Turbo
Ако във филмите "Бързи и яростни" отпиваха еспресо, до кафемашината им със сигурност щеше да стои тази черна мелничка. Може би само заради името. То обаче отлично предсказва какво ще се случи, когато включите мелничката. Страхотното сътрудничество на високоскоростния мотор и наистина големите за домашна мелница камъни означава истинско турбо смилане.
Стоманените камъни с диаметър 65 мм са традиция в професионалните кафемелачки. И ето, че майсторите в тази област - инженерите на традиционната италианска фабрика за кафемелачки Eureka, са успели да създадат малка достъпна домашна мелничка с професионални мелещи камъни вътре.

Мелничка Eureka в издание Mignon и черно
Световноизвестният производител на кафемелачки Eureka изпраща на пазара иновативна колекция от най-едри домашни мелнички. Квадратният дизайн има предимството, че е неповторим, а също така побира много в тези няколко кубични сантиметра.
Резултатът е този модел - Eureka Mignon Turbo. Той се предлага и в бяло, сиво или червено Ferrari. В допълнение към цветовата палитра, като една истинска мелница Mignon, тя има функции: безстепенно микрометрично регулиране, поддръжка на "висока скорост" и системата ACE срещу слепване на кафето вследствие на статично електричество.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 300 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Домакинства |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1650 |
| Използвайте | Начало |
| Консумирана мощност (W) | 320 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 1,8 - 2,3 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Стандартен |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 38 |
| ширина (cm) | 12 |
| Дълбочина (cm) | 18 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 300 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Домакинства |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1650 |
| Използвайте | Начало |
| Консумирана мощност (W) | 320 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 1,8 - 2,3 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Стандартен |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 38 |
| ширина (cm) | 12 |
| Дълбочина (cm) | 18 |

Eureka: 100 години производство на кафемелачки, а сега добавят и кафемашини.
Те са традиционни производители на кафемелачки. Италианските майстори на своя занаят сега допълват продуктовото си портфолио. Eureka представя на света своите нови кафемашини, които са радост за окото. И така, нека ги разгледаме.

Метод на еднократната доза и правилен избор на кафемелачки
Еднократната доза е техника, която става все по-популярна, главно сред хората в домакинствата. Методът се състои в оставяне на бункера празен и претегляне на всяка доза зърно. След смилането им можете да ги използвате веднага за приготвяне на кафе.

Сравнение на мелници Eureka Mignon
Perfetto, Specialita, Manuale,... Коя е подходящата мелница за вас? За да улесня избора ви, подготвих този преглед, за да отговоря на въпроса коя мелница трябва да си вземете.

Най-добрите мелници за 2020 г.
В предишна статия разгледахме най-добрите кафемашини за 2020 г., но дори и най-добрата еспресо машина не би направила добро еспресо, ако нямаше качествена мелница. Защото добре смляното кафе е ключът към перфектната екстракция, така че заедно с кафемашината добрата мелница е основата на всяко кафене. И така, кои са най-добрите кафемелачки за 2020 г.?

Как да изберем електрическа мелница за дома?
Омръзнало ли ви е да въртите манивелата на ръчната мелница? Увеличава ли се консумацията на кафе? Искате ли да спестите време? Току-що решихте да се сдобиете с електрическа кафемелачка. Затова нека разберем коя мелничка е най-добрата.
































