Eureka Mignon Turbo CR Black
Eureka Mignon Turbo CR Black
Den Zäitpressten Espresso-Liebhaber wäert net op lues Schleifen waarden. Hie keeft den Eureka Mignon Turbo Schleifmaschinn an enger mat schwaarzer Versioun, déi zënter der Basisversioun op 2x méi séier Schleifen upgradéiert gouf. Méi
617,86 € excl. TVA (TVA-Azuch)
| Post Luxembourg | 7 € | 7 € |
|---|
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K02605 EAN: 8056600012440
Den Zäitpressten Espresso-Liebhaber wäert net op lues Schleifen waarden. Hie keeft den Eureka Mignon Turbo Schleifmaschinn an enger mat schwaarzer Versioun, déi zënter der Basisversioun op 2x méi séier Schleifen upgradéiert gouf. Méi
Produit Code: K02605 EAN: 8056600012440
Matte schwaarze Grinder doheem - Eureka Mignon Turbo
- ✓ Motor op 1650 r/min ofgestëmmt
- ✓ flaach Stahl 65 mm Schleifsteng
- ✓ als Resultat schleift et ongeféier 2g/s
- ✓ Mikrometresch Schleif Upassung
- ✓ ACE Schutz System
- ✓ Touchscreen vum Schleifmaschinn
- ✓ roueg Schleifen fir Espresso, Jazz a Mokka

Frësch gemalen Kaffi ier Dir Eureka Mignon Turbo seet
Wann se an de Fast and Furious-Filmer Espresso drénken, hätte se definitiv dëse schwaarze Grinder nieft der Kaffismaschinn. Vläicht just wéinst sengem Numm. Wéi och ëmmer, hie virausgesot perfekt wat wäert geschéien nodeems de Schleifmaschinn ofgeschalt gouf. Déi grouss Zesummenaarbecht vun engem High-Speed-Motor a wierklech grousse Schleifsteng fir en Hausschleifer bedeit richteg Turbo-Schleifen.
Stol 65 mm grouss Steng sinn eng Traditioun fir professionell Kaffisschleifer. A voila, d'Meeschter vum Feld - d'Ingenieuren vun der traditioneller italienescher Kaffisschleiffabrik Eureka, hunn et fäerdeg bruecht e klengen Hausverfügbare Schleifmaschinn mat professionnelle Schleifsteng dobannen ze kreéieren.

Eureka Grinder an Mignon Editioun a schwaarz Faarf
De weltbekannte Kaffisschleifer Hiersteller, Eureka, lancéiert eng innovativ Sammlung vun de Wénkelofstécker doheem. De Quadratdesign huet de Virdeel datt se onopfälleg ass, an et passt och vill an déi puer Kubikzentimeter.
D'Resultat ass dëse Modell, den Eureka Mignon Turbo. Et ass och verfügbar a wäiss, gro oder Ferrari rout. Zousätzlech zu der Faarfpalette huet de richtege Mignon Schleifer Features: stepless mikrometresch Upassung, "High Speed" Ënnerhalt an den ACE System géint Kaffisbindung wéinst statesch Elektrizitéit.

| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Konfiguréierbar |
| Uweisen | Jo |
| Grinder Funktioun | Uweisen, Upassung vu Frechheet, Timer Stopwatch |
| Hopper Kapazitéit (g) | 300 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | De comments, Stot |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1650 |
| Benotzt | In de comments |
| Energieverbrauch (W) | 320 |
| Fir Virbereedung | Espresso |
| Schleifgeschwindegkeet | 1,8 - 2,3 g/s |
| Kaffi grinder Label | Italienesch, Standard |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 65 mm |
| Héicht (cm) | 38 |
| Breet (cm) | 12 |
| Déift (cm) | 18 |
| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Konfiguréierbar |
| Uweisen | Jo |
| Grinder Funktioun | Uweisen, Upassung vu Frechheet, Timer Stopwatch |
| Hopper Kapazitéit (g) | 300 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | De comments, Stot |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1650 |
| Benotzt | In de comments |
| Energieverbrauch (W) | 320 |
| Fir Virbereedung | Espresso |
| Schleifgeschwindegkeet | 1,8 - 2,3 g/s |
| Kaffi grinder Label | Italienesch, Standard |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 65 mm |
| Héicht (cm) | 38 |
| Breet (cm) | 12 |
| Déift (cm) | 18 |

Eureka: Si maachen zënter 100 Joer Kaffisschleifer, elo hu se Kaffismaschinnen bäigefüügt.
Si sinn traditionell Kaffisschleifer Hiersteller. Déi italienesch Meeschteren vun hirem Handwierk kreéieren elo a fäerten hire Produktportfolio of. Eureka presentéiert der Welt seng nei Kaffismaschinnen, déi eng Freed sinn ze kucken. Also loosst eis se kucken.

Single Dosis Method an déi richteg Wiel vu Kaffisschleifer
Eenzeldosis ass eng Technik déi ëmmer méi populär gëtt, haaptsächlech bei Leit an de Stéit. D'Methode besteet doran, den Hopper eidel ze loossen an all Partie vu Kären ze weien. Nom Schleifen kënnt Dir et direkt benotze fir Kaffi ze preparéieren.

Verglach vun Eureka Mignon grinders
Perfetto, Specialita, Manuale, ... Wéi eng Schleifmaschinn ass fir Iech richteg? Fir Äre Choix méi einfach ze maachen, hunn ech dësen Iwwerbléck fir Iech virbereet, deen Iech d'Äntwert gëtt op wéi eng Schleifmaschinn Dir sollt kafen.

Déi bescht Schleifmaschinne fir 2020
Am fréieren Artikel hu mir déi bescht Kaffismaschinne fir 2020 diskutéiert, awer e gudden Espresso géif net och an der beschter Kaffismaschinn ouni Qualitéitsschleifer produzéiert ginn. Well gutt gemuelte Kaffi de Schlëssel fir perfekt Extraktioun ass, ass e gudde Müller d'Basis vun all Kaffisréischterei zesumme mat der Kaffismaschinn. Also wat sinn déi bescht Schleifmaschinne fir 2020?

Wéi wielen ech en elektresche Grinder fir doheem?
Sidd Dir midd fir de Grëff vun enger Handschleifer ze verdreiwen? Ass Äre Kaffi Konsum méi héich? Wëllt Dir Zäit spueren? Dir hutt just décidéiert en elektresche Grinder ze kafen. Also loosst eis schwätzen iwwer wéi eng Schleifmaschinn déi bescht ass.






























