Eureka Helios 80 Ferrari Red
Eureka Helios 80 Ferrari Red
Dir kënnt op den Eureka Helios 80 elektreschen Espresso Grinder vertrauen och an de beschäftegsten Operatiounen. De Grinder feelt net souwuel allgemeng Funktiounen wéi automatesch Doséierung a stepless Upassung vun der Rauheet , wéi och Premium a Form vun der Optioun fir Astellungen ze spären . Méi
1 429,15 € excl. TVA (TVA-Azuch)
| Post Luxembourg | 7 € | 7 € |
|---|
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K02547
Dir kënnt op den Eureka Helios 80 elektreschen Espresso Grinder vertrauen och an de beschäftegsten Operatiounen. De Grinder feelt net souwuel allgemeng Funktiounen wéi automatesch Doséierung a stepless Upassung vun der Rauheet , wéi och Premium a Form vun der Optioun fir Astellungen ze spären . Méi
Produit Code: K02547
Wat bitt Iech den Eureka Helios 80 Schleifmaschinn?
- Schleifen Kaffi fir Espresso an engem Café oder Restaurant
- 80 mm flaach Edelstahl Schleifsteng
- einfach Operatioun mat engem Faarf Touchscreens
- stepless grinding roughness Upassung System
- Optioun fir d'Schleifgroufstellung ze spären
- Buedem Kaffi ouni Klumpen - ACE System géint electrostatics a Kaffi clumping
- automatesch Doséierung fir bis zu dräi Portiounen Kaffi
- Hopper mat enger Kapazitéit vun 1,2 kg
- asynchrone Motor mat Schleifsteng op der Schaft
Espresso Grinder fir Kaffisréischterei
Den Eureka Atom 80 Grinder ass gëeegent fir méi beschäftegt Operatiounen wéi Caféen , Restauranten oder Baren . Et kann den Ufuerderunge vu souguer déi exigent Baristas entspriechen. Ee vun hiren Haaptvirdeeler ass de Multi-Color Display , op deem et méiglech ass bis zu 3 Dosen virzestellen.
Fir ëmmer déi selwecht Qualitéit vum Schleifen z'erreechen, och wann Dir Baristaen ännert , ass et méiglech d'Astellungen ze spären . Wéi aner Eureka Schleifmaschinnen ass den Helios 65 mat engem stepless Schleifen Groufkontrollsystem ausgestatt.

Héichgeschwindeg Grinder
En neie High-Performance-Motor ass am Grinder verstoppt, wat eng héich Produktivitéit garantéiert. Zousätzlech ass et mam ACE-System ausgestatt, deen d'elektrostatesch Ladung eliminéiert an domat verhënnert datt de gemalen Kaffi klappt .
Den Hopper kann bis zu 1,2 kg Kaffisbounen halen, déi nom Schleifen direkt an den Hiewel gegoss ginn. D'Gabel um Hiewel ass justierbar.
| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Konfiguréierbar |
| Uweisen | Jo |
| Grinder Funktioun | Uweisen, Upassung vu Frechheet, Timer Stopwatch |
| Hopper Kapazitéit (g) | 1200 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1350 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 920 |
| Fir Virbereedung | Espresso |
| Schleifgeschwindegkeet | 6,5 - 8,0 g/s |
| Kaffi grinder Label | Italienesch, Qualitéit, Premium |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 80 mm |
| Héicht (cm) | 60 |
| Breet (cm) | 22 |
| Déift (cm) | 25 |
| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Konfiguréierbar |
| Uweisen | Jo |
| Grinder Funktioun | Uweisen, Upassung vu Frechheet, Timer Stopwatch |
| Hopper Kapazitéit (g) | 1200 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1350 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 920 |
| Fir Virbereedung | Espresso |
| Schleifgeschwindegkeet | 6,5 - 8,0 g/s |
| Kaffi grinder Label | Italienesch, Qualitéit, Premium |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 80 mm |
| Héicht (cm) | 60 |
| Breet (cm) | 22 |
| Déift (cm) | 25 |

Eureka: Si maachen zënter 100 Joer Kaffisschleifer, elo hu se Kaffismaschinnen bäigefüügt.
Si sinn traditionell Kaffisschleifer Hiersteller. Déi italienesch Meeschteren vun hirem Handwierk kreéieren elo a fäerten hire Produktportfolio of. Eureka presentéiert der Welt seng nei Kaffismaschinnen, déi eng Freed sinn ze kucken. Also loosst eis se kucken.






















