Eureka Helios 80 Ferrari Red
Eureka Helios 80 Ferrari Red
Можете се ослонити на електрични млин за еспресо Еурека Хелиос 80 чак иу најпрометнијим операцијама. Брусилици не недостају ни уобичајене функције као што су аутоматско дозирање и бесконачно подешавање храпавости , тако и оне премијум у виду опције закључавања подешавања . Више
1 429,20 € екцл. ПДВ
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K02547
Можете се ослонити на електрични млин за еспресо Еурека Хелиос 80 чак иу најпрометнијим операцијама. Брусилици не недостају ни уобичајене функције као што су аутоматско дозирање и бесконачно подешавање храпавости , тако и оне премијум у виду опције закључавања подешавања . Више
Шифра производа: K02547
Шта вам нуди млин Еурека Хелиос 80?
- Млевење кафе за еспресо у кафићу или ресторану
- 80 мм равно брусно камење од нерђајућег челика
- једноставан рад са екраном осетљивим на додир у боји
- систем за безстепено подешавање храпавости брушења
- опција за закључавање подешавања грубости млевења
- млевена кафа без грудвица - АЦЕ систем против електростатике и згрудавања кафе
- аутоматско дозирање до три порције кафе
- резервоар капацитета 1,2 кг
- асинхрони мотор са брусним камењем на вратилу
Еспресо млин за кафић
Еурека Атом 80 млин је погодан за прометније послове као што су кафићи , ресторани или барови . Може да испуни захтеве чак и најзахтевнијих бариста. Једна од његових главних предности је дисплеј у више боја , на коме је могуће унапред подесити до 3 дозе .
Да би се увек постигао исти квалитет млевења чак и при промени бариста, могуће је закључати подешавања . Као и друге Еурека брусилице, Хелиос 65 је опремљен бесконачним системом за контролу грубости млевења .

Брусилица велике брзине
Нови мотор високих перформанси сакривен је унутар брусилице, што гарантује високу продуктивност. Поред тога, опремљен је АЦЕ системом , који елиминише електростатичко наелектрисање и на тај начин спречава згрушавање млевене кафе .
Резервоар може да прими до 1,2 кг кафе у зрну , која се након млевења сипа право у полугу. Вилица на ручици је подесива.
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1200 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1350 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 920 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 6,5 - 8,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Premium |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 80 mm |
| Висина (цм) | 60 |
| ширина (цм) | 22 |
| дубина (цм) | 25 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1200 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1350 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 920 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 6,5 - 8,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Premium |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 80 mm |
| Висина (цм) | 60 |
| ширина (цм) | 22 |
| дубина (цм) | 25 |
























