Махлкониг ЕК43СТ бела
Махлкониг ЕК43СТ бела
Краљ на први поглед, па чак и са круном у грбу - тако можемо описати Махлкониг модел ЕК43С млин у црној боји . Меље кафу за турску кафу, еспресо, филтер или цело паковање кафе у зрну за продају. Све ултра брзо, а пре свега са апсолутном доследношћу краља млинова. Више
3 140,40 € екцл. ПДВ
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K05062
Краљ на први поглед, па чак и са круном у грбу - тако можемо описати Махлкониг модел ЕК43С млин у црној боји . Меље кафу за турску кафу, еспресо, филтер или цело паковање кафе у зрну за продају. Све ултра брзо, а пре свега са апсолутном доследношћу краља млинова. Више
Шифра производа: K05062
Махлкониг ЕК43С Т Бела професионална брусилица
- ✓ вертикално челично 98 мм брусно камење
- ✔ специјално модификована геометрија камена за фино млевење
- ✓ млевење кафе углавном за еспресо и турску кафу, али и за филтрирану кафу
- ✓ одлична уједначеност млевења за већу екстракцију
- ✓ млевење цца 10 г/с за постизање највишег квалитета
- ✓ лако подешавање млевења
- ✓ минимално задржавање кафе
- ✓ издање у боји – бело

Супер млин за мајсторе кафе - Махлкониг ЕК43С Т бели
Њихова територија су кафићи, где воле прецизно припремљен избор кафе . Брзина им одузима дах, самељу 10 г кафе у секунди. Њихови противници... немају! Махлкониг ЕК43С Т и 15 цм виша верзија ЕК43Т су млин за кафу без премца за професионалце. У "Т" моделу , посебно за фину и екстра фину кафу за еспресо и турску кафу.
Меље кафу екстра брзо и истовремено додатног квалитета . Џиновско равно брусно камење је пречника 98 мм , направљено је од најквалитетнијег челика и постављено вертикално. Покреће их снажан мотор за млевење. Ова сарадња величине и перформанси значи апсолутно из снова резултат брушења. Зато што уједначена финоћа кафе доводи до већег приноса кафе . Овај млин може да поднесе било коју врсту млевења, али је стручњак за веома фину кафу . Због тога има и модификовану геометрију брусног камена посебно за фино млевење.

Махлкониг цафе универзални млин: модел ЕК43С Т беле боје
Традиционални немачки произвођач висококвалитетних млинова и даље је лидер у области млевења кафе . Доноси неочекивана искуства са много бољим извлачењем припремљене кафе . Истовремено, иде у корак са савременим технологијама и потребама бариста. И они су такође култни брусилице које имају стил.
Са функционалним додацима и иновативним додацима као што је Мини Хоопер, "екачка" је постала апсолутни млин за једну дозу за редован рад у кафићу . Оригинални велики резервоари су погоднији за припрему великих количина серијског напитка и млевење целих паковања кафе. Оно због чега Махлкониг осваја чак и последњег купца кафе који размишља о куповини је боја млин за млевење .

| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Мануал |
| Displej | бр |
| Функција брусилице | Podešavanje debljine |
| Капацитет резервоара (г) | 800 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1450 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 890 |
| За припрему | Espresso, Filter kafa, Alternativne metode pripreme |
| Брзина брушења | 10,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Najbolji na svetu, Tih rad |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 98 mm |
| Висина (цм) | 68 |
| ширина (цм) | 23 |
| дубина (цм) | 41 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Мануал |
| Displej | бр |
| Функција брусилице | Podešavanje debljine |
| Капацитет резервоара (г) | 800 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1450 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 890 |
| За припрему | Espresso, Filter kafa, Alternativne metode pripreme |
| Брзина брушења | 10,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Najbolji na svetu, Tih rad |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 98 mm |
| Висина (цм) | 68 |
| ширина (цм) | 23 |
| дубина (цм) | 41 |
























