Eureka Helios 80 Ferrari Red
Eureka Helios 80 Ferrari Red
Možete se pouzdati u Eureka Helios 80 električni mlin za espresso čak iu najprometnijim poslovima. Brusilici ne nedostaju kako uobičajene funkcije poput automatskog doziranja i bezstupanjskog podešavanja hrapavosti , tako ni one premium u vidu opcije zaključavanja postavki . Više
1 429,20 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
DPD ![]() |
0 € | 14.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K02547
Možete se pouzdati u Eureka Helios 80 električni mlin za espresso čak iu najprometnijim poslovima. Brusilici ne nedostaju kako uobičajene funkcije poput automatskog doziranja i bezstupanjskog podešavanja hrapavosti , tako ni one premium u vidu opcije zaključavanja postavki . Više
Šifra proizvoda: K02547
Što vam nudi brusilica Eureka Helios 80?
- Mljevenje kave za espresso u kafiću ili restoranu
- 80 mm ravni brusni kamen od nehrđajućeg čelika
- jednostavno rukovanje sa zaslonom u boji osjetljivim na dodir
- bezstupanjski sustav podešavanja hrapavosti brušenja
- mogućnost zaključavanja postavke grubosti mljevenja
- mljevena kava bez grudica - ACE sustav protiv elektrostatike i grudvica kave
- automatsko doziranje za do tri porcije kave
- spremnik kapaciteta 1,2 kg
- asinkroni motor s brusnim kamenjem na osovini
Mlin za espresso za kafić
Eureka Atom 80 mlin je prikladan za užurbanije poslove kao što su kafići , restorani ili barovi . Može zadovoljiti zahtjeve i najzahtjevnijih barista. Jedna od njegovih glavnih prednosti je zaslon u više boja , na kojem je moguće postaviti do 3 doze .
Kako bi se uvijek postigla ista kvaliteta mljevenja čak i pri promjeni bariste , moguće je zaključati postavke . Kao i drugi Eureka mlinovi, Helios 65 opremljen je bezstupanjskim sustavom kontrole krupnoće mljevenja .

Mlinac velike brzine
Novi motor visokih performansi skriven je unutar mlina, što jamči visoku produktivnost. Osim toga, opremljen je ACE sustavom koji uklanja elektrostatički naboj i na taj način sprječava grudanje mljevene kave .
Spremnik može primiti do 1,2 kg zrna kave , koja se nakon mljevenja sipaju ravno u polugu. Vilica na poluzi je podesiva.
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1200 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1350 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 920 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 6,5 - 8,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Vrhunska ocjena |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 80 mm |
| Visina (cm) | 60 |
| Širina (cm) | 22 |
| Dubina (cm) | 25 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1200 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1350 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 920 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 6,5 - 8,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Vrhunska ocjena |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 80 mm |
| Visina (cm) | 60 |
| Širina (cm) | 22 |
| Dubina (cm) | 25 |

Eureka: 100 godina proizvode mlince za kavu, sada su dodali i aparate za kavu.
Oni su tradicionalni proizvođači mlinova za kavu. Talijanski majstori svog zanata sada stvaraju i upotpunjuju svoj portfelj proizvoda. Eureka svijetu predstavlja svoje nove aparate za kavu koje je pravo zadovoljstvo pogledati. Dakle, pogledajmo ih.
























