Anfim Luna
Anfim Luna
Италианските мелници Anfim са известни със своята надеждност, практичност и почти неразрушима конструкция. Освен това новата професионална кафемелачка Anfim Luna има характеристики, които съперничат на най-добрите кафемелачки в света. | Повече ▼
1 554,67 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K05333
Италианските мелници Anfim са известни със своята надеждност, практичност и почти неразрушима конструкция. Освен това новата професионална кафемелачка Anfim Luna има характеристики, които съперничат на най-добрите кафемелачки в света. | Повече ▼
Код на продукта: K05333
Професионална кафемелачка Anfim Luna
- ✓ Плоски стоманени камъни за мелене Premium 65 мм
- ✓ Иновативен 3,5-инчов сензорен екран
- ✓ Скоростта на двигателя достига 1500 об/мин.
- ✓ Четири програми за смилане, които могат да се настройват на
- ✓ може да се управлява с една ръка
- ✓ модерен дизайн
- ✓ произведено в Италия

Професионална кафемелачка Anfim Luna
Легендарните италиански кафемелачки на Anfim може би нямат нужда от представяне. Качествени, надеждни, практични и всичко това в красив елегантен дизайн. Anfim Luna се грижи за първокласно качество на смилане и ви изненадва с простото си , интуитивно управление.
Използвайте ясната скала, за да зададете желаната финост на смилане. За да настроите фино дозировката и други функции, големият иновативен дисплей ви позволява да настроите четирите програми за смилане и да ги имате на разположение по всяко време.
Вътре в издръжливото тяло на мелничката са разположени плоски 65-милиметрови шлифовъчни камъни от закалена стомана, които сега са произведени с нова геометрия за още по-постоянно смилане.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 2 kg |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1500 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 460 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 2,8 - 3,6 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Premium |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 58 |
| ширина (cm) | 20 |
| Дълбочина (cm) | 37 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 2 kg |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1500 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 460 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 2,8 - 3,6 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Premium |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 58 |
| ширина (cm) | 20 |
| Дълбочина (cm) | 37 |

Hemro Group: най-добрите професионални кафемелачки
Какво е общото между известните марки кафе Mahlkönig, Ditting и Anfim? Знаете ли? Те са членове на семейството на Hemro Group - лидер в производството и разработването на кафемелачки за професионалисти. Днес ще ви запозная с това семейство малко повече.






































