Anfim Luna
Anfim Luna
Италијанске Анфим брусилице познате су по својој поузданости, практичности и готово неуништивој конструкцији. Поред тога, нови професионални млин за кафу Анфим Луна такође има карактеристике које се такмиче са најбољим млиновима за кафу на свету. Више
1 554,70 € екцл. ПДВ
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K05333
Италијанске Анфим брусилице познате су по својој поузданости, практичности и готово неуништивој конструкцији. Поред тога, нови професионални млин за кафу Анфим Луна такође има карактеристике које се такмиче са најбољим млиновима за кафу на свету. Више
Шифра производа: K05333
Анфим Луна професионални млин за кафу
- ✓ премиум равни 65 мм челични брусни камен
- ✓ иновативни екран осетљив на додир од 3,5 инча
- ✓ брзина мотора достиже 1500 о/мин
- ✓ четири подесиви програми за млевење
- ✓ може се управљати једном руком
- ✓ модеран дизајн
- ✓ Произведено у Италији

Дизајнирајте професионални млин за кафу Анфим Луна
Легендарне италијанске брусилице марке Анфим вероватно не треба ни представљати. Висококвалитетан, поуздан, практичан и све у лепом, елегантном дизајну. Анфим Луна обезбеђује првокласни квалитет млевења и такође ће вас изненадити својим једноставним , интуитивним радом.
Постављате жељену финоћу млевења кафе на јасној скали. За фино подешавање дозирања и других функција користи се велики иновативни дисплеј, на коме можете подесити четири програма за млевење и имати их на располагању у било ком тренутку.
Унутар издржљивог тела брусилице налазе се равни камени за брушење од каљеног челика од 65 мм , сада произведени са новом геометријом за још доследније брушење.

| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 2 kg |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1500 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 460 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 2,8 - 3,6 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Premium |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 65 mm |
| Висина (цм) | 58 |
| ширина (цм) | 20 |
| дубина (цм) | 37 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 2 kg |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1500 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 460 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 2,8 - 3,6 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Premium |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 65 mm |
| Висина (цм) | 58 |
| ширина (цм) | 20 |
| дубина (цм) | 37 |






































