Anfim Luna
Anfim Luna
Itaalia Anfimi veskid on tuntud oma töökindluse, praktilisuse ja peaaegu hävimatu konstruktsiooni poolest. Lisaks sellele on uuel Anfim Luna professionaalsel veskil ka omadused, mis konkureerivad maailma parimate kohviveskitega. Rohkem
1 554,67 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
| DPD | 10 € | 10 € |
|---|---|---|
| itella | 7 € | 7 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Toote kood: K05333
Itaalia Anfimi veskid on tuntud oma töökindluse, praktilisuse ja peaaegu hävimatu konstruktsiooni poolest. Lisaks sellele on uuel Anfim Luna professionaalsel veskil ka omadused, mis konkureerivad maailma parimate kohviveskitega. Rohkem
Toote kood: K05333
Professionaalne kohviveski Anfim Luna
- ✓ Premium lamedad 65 mm terasest jahvatuskivid
- ✓ Innovatiivne 3,5-tolline puuteekraan
- ✓ mootori kiirus ulatub 1500 pöördeni minutis
- ✓ Neli reguleeritavat jahvatusprogrammi
- ✓ s aab kasutada ühe käega
- ✓ kaasaegne disain
- ✓ valmistatud Itaalias

Anfim Luna professionaalne kohviveski
Anfimi legendaarsed Itaalia jahvatajad ei vaja ehk tutvustamist. Kvaliteetne, usaldusväärne, praktiline ja seda kõike kaunis elegantses disainis. Anfim Luna hoolitseb esmaklassilise jahvatuskvaliteedi eest ja üllatab teid oma lihtsa ja intuitiivse kasutamisega.
Kasutage selget skaalat, et seadistada soovitud jahvatusfiinsus. Doseerimise ja muude funktsioonide peenhäälestamiseks võimaldab suur uuenduslik ekraan seadistada neli jahvatusprogrammi, mis on igal ajal teie käsutuses.
Vastupidava lihvimiskorpuse sees on 65 mm lamedad karastatud terasest lihvimiskivid, mis on nüüd valmistatud uue geomeetriaga, et lihvida veelgi ühtlasemalt.

| Värvi |
|
|---|---|
| Veski annus | Konfigureeritav |
| Näita | Jah |
| Veski funktsioon | Näita, Jämeduse seadistus, Timer-Stops |
| Punkri maht (g) | 2 kg |
| Materjal | Roostevaba teras, Plastist |
| Lihvimiskivide materjal | Teras |
| Veski sobib | Kontorid, Kohvikud, Espressobaar, Restoran, Hotell, Kondiitritooted |
| Pinge | 230V |
| Pöörete arv minutis | 1500 |
| Kasutage | Professionaalne |
| Energiatarve (W) | 460 |
| Ettevalmistamiseks | Espresso |
| Lihvimiskiirus | 2,8 - 3,6 g/s |
| Kohviveski silt | Kvaliteet, Premium |
| Lihvimiskivide kuju | Korter |
| Tüüp | Elektriline |
| Lihvimiskivide suurus (mm) | 65 mm |
| Kõrgus (cm) | 58 |
| Laius (cm) | 20 |
| Sügavus (cm) | 37 |
| Värvi |
|
|---|---|
| Veski annus | Konfigureeritav |
| Näita | Jah |
| Veski funktsioon | Näita, Jämeduse seadistus, Timer-Stops |
| Punkri maht (g) | 2 kg |
| Materjal | Roostevaba teras, Plastist |
| Lihvimiskivide materjal | Teras |
| Veski sobib | Kontorid, Kohvikud, Espressobaar, Restoran, Hotell, Kondiitritooted |
| Pinge | 230V |
| Pöörete arv minutis | 1500 |
| Kasutage | Professionaalne |
| Energiatarve (W) | 460 |
| Ettevalmistamiseks | Espresso |
| Lihvimiskiirus | 2,8 - 3,6 g/s |
| Kohviveski silt | Kvaliteet, Premium |
| Lihvimiskivide kuju | Korter |
| Tüüp | Elektriline |
| Lihvimiskivide suurus (mm) | 65 mm |
| Kõrgus (cm) | 58 |
| Laius (cm) | 20 |
| Sügavus (cm) | 37 |

Elektriliste lihvimismasinate lihvimiskvaliteedi suur test
Kuidas võib elektriliste kohviveskite jahvatuse kvaliteet erineda? Uurige näiteks, millised on erinevused Saksa Mahlkönigi ja Graefi kohviveskite vahel või kuidas suhtub kvaliteedi poolest populaarne Mignoni kohviveski.

Hemro Group: parimad professionaalsed kohviveskid
Mida ühist on kuulsatel kohvimarkidel Mahlkönig, Ditting ja Anfim? Kas te teate? Nad kuuluvad Hemro Groupi perekonda - mis on professionaalidele mõeldud kohviveskite tootmise ja arendamise liider. Täna tutvustan teile seda perekonda veidi lähemalt.




































