Anfim Luna
Anfim Luna
Italienesch Anfim Schleifmaschinne si bekannt fir hir Zouverlässegkeet, Praktikitéit a bal onverständlech Konstruktioun. Zousätzlech huet den neien Anfim Luna professionelle Grinder och Features déi mat de beschte Kaffisschleifer op der Welt konkurréiere. Méi
1 554,70 € excl. TVA (TVA-Azuch)
| Post Luxembourg | 7 € | 7 € |
|---|
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K05333
Italienesch Anfim Schleifmaschinne si bekannt fir hir Zouverlässegkeet, Praktikitéit a bal onverständlech Konstruktioun. Zousätzlech huet den neien Anfim Luna professionelle Grinder och Features déi mat de beschte Kaffisschleifer op der Welt konkurréiere. Méi
Produit Code: K05333
Anfim Luna professionelle Kaffismüller
- ✓ Premium flaach 65 mm Stahlschleifsteng
- ✓ innovativen 3,5 Zoll Touchscreen
- ✓ Motorgeschwindegkeet erreecht 1500 U/min
- ✓ véier verstellbare Schleifprogrammer
- ✓ kann mat enger Hand operéiert ginn
- ✓ modernen Design
- ✓ Made in Italy

Design professionnelle Kaffismüller Anfim Luna
Déi legendär italienesch Schleifmaschinne vun der Mark Anfim brauche wahrscheinlech net emol agefouert ginn. Héich Qualitéit, zouverlässeg, praktesch an alles an engem schéinen, elegante Design. Anfim Luna garantéiert éischtklasseg Schleifqualitéit a wäert Iech och iwwerraschen mat senger einfacher , intuitiver Operatioun.
Dir setzt déi gewënscht Feinheet vum Kaffisschleifen op eng kloer Skala. E groussen innovativen Display gëtt benotzt fir d'Doséierung an aner Funktiounen ze feinjustéieren, op deem Dir véier Schleifprogrammer astellen an se zu all Moment verfügbar hunn.
Bannen am haltbare Kierper vum Schleifmaschinn sinn flaach 65mm gehärte Stahlschleifsteng , elo hiergestallt mat enger neier Geometrie fir nach méi konsequent Schleifen.

| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Konfiguréierbar |
| Uweisen | Jo |
| Grinder Funktioun | Uweisen, Upassung vu Frechheet, Timer Stopwatch |
| Hopper Kapazitéit (g) | 2 kg |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | De comments, Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1500 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 460 |
| Fir Virbereedung | Espresso |
| Schleifgeschwindegkeet | 2,8 - 3,6 g/s |
| Kaffi grinder Label | Qualitéit, Premium |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 65 mm |
| Héicht (cm) | 58 |
| Breet (cm) | 20 |
| Déift (cm) | 37 |
| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Konfiguréierbar |
| Uweisen | Jo |
| Grinder Funktioun | Uweisen, Upassung vu Frechheet, Timer Stopwatch |
| Hopper Kapazitéit (g) | 2 kg |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | De comments, Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1500 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 460 |
| Fir Virbereedung | Espresso |
| Schleifgeschwindegkeet | 2,8 - 3,6 g/s |
| Kaffi grinder Label | Qualitéit, Premium |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 65 mm |
| Héicht (cm) | 58 |
| Breet (cm) | 20 |
| Déift (cm) | 37 |

Hemro Group: déi bescht professionell Kaffisschleifer
Wat hunn berühmte Kaffi Marken: Mahlkönig, Ditting an Anfim gemeinsam? Wësst Dir net? Si sinn Member vun der Hemro Group Famill - e Leader am Beräich vun der Produktioun an Entwécklung vu Kaffisschleifer fir Fachleit. Haut stellen ech Iech dës Famill e bësse méi no vir.




































