Anfim Luna
Anfim Luna
Talijanske Anfim brusilice poznate su po svojoj pouzdanosti, praktičnosti i gotovo neuništivoj konstrukciji. Osim toga, novi profesionalni mlinac Anfim Luna također ima značajke koje se natječu s najboljim mlincima za kavu na svijetu. Više
1 554,64 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
DPD ![]() |
0 € | 14.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K05333
Talijanske Anfim brusilice poznate su po svojoj pouzdanosti, praktičnosti i gotovo neuništivoj konstrukciji. Osim toga, novi profesionalni mlinac Anfim Luna također ima značajke koje se natječu s najboljim mlincima za kavu na svijetu. Više
Šifra proizvoda: K05333
Profesionalni mlinac za kavu Anfim Luna
- ✓ vrhunski ravni čelični brusni kamen od 65 mm
- ✓ inovativni zaslon osjetljiv na dodir od 3,5 inča
- ✓ brzina motora doseže 1500 o/min
- ✓ četiri podesivi programi mljevenja
- ✓ može se upravljati jednom rukom
- ✓ moderan dizajn
- ✓ Proizvedeno u Italiji

Dizajnerski profesionalni mlin za kavu Anfim Luna
Legendarne talijanske mlince marke Anfim vjerojatno ne treba ni predstavljati. Kvalitetan, pouzdan, praktičan i sve to u lijepom, elegantnom dizajnu. Anfim Luna osigurava prvoklasnu kvalitetu mljevenja, a također će vas iznenaditi svojim jednostavnim , intuitivnim rukovanjem.
Željenu finoću mljevenja kave postavljate na čistoj vagi. Za fino podešavanje doziranja i drugih funkcija koristi se veliki inovativni zaslon na kojemu možete postaviti četiri programa mljevenja i imati ih u svakom trenutku na raspolaganju.
Unutar izdržljivog tijela mlinca nalaze se ravni brusni kamenovi od kaljenog čelika od 65 mm , sada proizvedeni s novom geometrijom za još dosljednije mljevenje.

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 2 kg |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1500 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 460 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 2,8 - 3,6 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Vrhunska ocjena |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 65 mm |
| Visina (cm) | 58 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 37 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 2 kg |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1500 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 460 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 2,8 - 3,6 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Vrhunska ocjena |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 65 mm |
| Visina (cm) | 58 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 37 |

Hemro Group: najbolji profesionalni mlinci za kavu
Što je zajedničko poznatim markama kave: Mahlkönig, Ditting i Anfim? Zar ne znate? Članovi su obitelji Hemro Group – lidera u području proizvodnje i razvoja mlinova za kavu za profesionalce. Danas ću vam malo bliže predstaviti ovu obitelj.






































