Anfim Pratica
Anfim Pratica
Za neke je Anfim sinonim za mlin. To je "stara škola" poznata po svojoj pouzdanosti i gotovo neuništivoj konstrukciji. Iznad svega , profesionalni mlinac Anfim Pratica također ima značajke koje se natječu s najboljim mlincima za kavu na svijetu. Više
1 427,52 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
DPD ![]() |
0 € | 14.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K00947 EAN: 4260429558865
Za neke je Anfim sinonim za mlin. To je "stara škola" poznata po svojoj pouzdanosti i gotovo neuništivoj konstrukciji. Iznad svega , profesionalni mlinac Anfim Pratica također ima značajke koje se natječu s najboljim mlincima za kavu na svijetu. Više
Šifra proizvoda: K00947 EAN: 4260429558865
Pratica Anfim - mlin za profesionalce
- ✓ mlin za male i srednje kafiće
- ✓ brzina mljevenja 4-5 g/s
- ✓ brzina motora doseže 1400 o/min
- ✓ ravni čelični brusni kamen od 65 mm
- ✓ mikrometrijsko podešavanje mljevenja
- ✓ praktično podešavanje hrapavosti na jasnoj ljestvici
- ✓ digitalni zaslon na mlinu
- ✓ višenamjenski upravljački gumb
- ✓ mljevenje za espresso , jazz i mocha

Crni i sivi mlinac za kavu Pratica by Anfim
Kakav bi to svijet bio bez talijanskih Anfim mlinova? Pridružite se klubu aparata za kavu koji znaju da se ovom mlincu može vjerovati . I poput njih, postavite ga pokraj aparata za kavu u svom kafiću. Definitivno ne morate brinuti o ovom mlinu. Osigurava prvoklasnu kvalitetu mljevenja i možete naučiti raditi s njim u tren oka čak i bez priručnika.
Temelji se na tradiciji talijanske škole kave i spaja je s preciznošću poznate švicarske tvrtke Hemro . Proizvodi komponente sustava za mljevenje, primjerice, za njemački "King of Grinders" brand Mahlkönig . S mlinom Anfim Pratica dobivate najbolje od oba.

Anfim Pratica: najpraktičniji mlinac za kavu
Čiste linije i jednostavno – u isto vrijeme, moderan izgled mlina neće pokvariti nijedan dizajnerski koncept kafića. Bilo da imate interijer po najnovijim trendovima ili se držite klasičnog kavanskog stila. Isto vrijedi i za mlin s kontrolom mljevenja. Možete ručno postaviti željenu finoću mljevenja kave na čistoj vagi . Za fino podešavanje doziranja i ostalih funkcija služi veliki zaslon , s kojim je komunikacija s mlinom potpuno prirodna.
Unutar izdržljivog tijela brusilice nalaze se ravni brusni kamenovi od kaljenog čelika od 65 mm , sada proizvedeni s novom geometrijom za još dosljednije mljevenje . Također, portafilterska vilica tipa "Hands Free" i Start-Stop automatizacija dodaju prednosti mlina u praktičnom radu.

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1200 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1400 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 440 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 4,0 - 5,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Vrhunska ocjena |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 65 mm |
| Visina (cm) | 58 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 39 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1200 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1400 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 440 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 4,0 - 5,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Vrhunska ocjena |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 65 mm |
| Visina (cm) | 58 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 39 |

Hemro Group: najbolji profesionalni mlinci za kavu
Što je zajedničko poznatim markama kave: Mahlkönig, Ditting i Anfim? Zar ne znate? Članovi su obitelji Hemro Group – lidera u području proizvodnje i razvoja mlinova za kavu za profesionalce. Danas ću vam malo bliže predstaviti ovu obitelj.

























