Anfim Pratica
Anfim Pratica
За неке је Анфим синоним за млин. То је „стара школа” позната по својој поузданости и готово неуништивој конструкцији. Изнад свега, професионални млин за кафу Анфим Пратица такође има карактеристике које се такмиче са најбољим млиновима за кафу на свету. Више
1 427,50 € екцл. ПДВ
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K00947 EAN: 4260429558865
За неке је Анфим синоним за млин. То је „стара школа” позната по својој поузданости и готово неуништивој конструкцији. Изнад свега, професионални млин за кафу Анфим Пратица такође има карактеристике које се такмиче са најбољим млиновима за кафу на свету. Више
Шифра производа: K00947 EAN: 4260429558865
Пратица Анфим - брусилица за професионалце
- ✓ млин за мале и средње кафиће
- ✓ брзина млевења 4-5 г/с
- ✓ Брзина мотора достиже 1400 о/мин
- ✓ брусни камен од равног челика 65 мм
- ✓ микрометричко подешавање млевења
- ✓ практично подешавање храпавости на јасној скали
- ✓ дигитални дисплеј на млину
- ✓ вишенаменско дугме за управљање
- ✓ млевење за еспресо , џез и мока

Црно-сиви млин за кафу Пратица би Анфим
Какав би то свет био без италијанских Анфим брусилица? Придружите се клубу кафеџија који знају да се овом млину може веровати . И као они, поставите га поред апарата за кафу у свом кафићу. Дефинитивно не морате да бринете о овом млину. Обезбеђује првокласни квалитет млевења и можете научити да радите са њим за кратко време чак и без упутства.
Заснован је на традицији италијанске школе кафе и комбинује је са прецизношћу познате швајцарске компаније Хемро . Производи компоненте система за млевење, на пример, за немачки бренд „Краљ брусилица“ Махлкониг . Уз Анфим Пратица млин, добијате најбоље од оба.

Анфим Пратица: најпрактичнији млин за кафу
Чисте линије и једноставне – у исто време, модеран изглед млинца неће покварити ниједан дизајнерски концепт кафића. Било да имате ентеријер према најновијим трендовима или се држите класичног кафе стила. Исто важи и за млин са контролом млевења. Можете ручно подесити жељену финоћу млевења кафе на јасној скали . За фино подешавање дозирања и других функција користи се велики дисплеј , са којим је комуникација са млином потпуно природна.
Унутар издржљивог тела брусилице налазе се равни камени за брушење од каљеног челика од 65 мм , сада произведени са новом геометријом за још доследније брушење . Такође, портафилтер виљушка типа „Хандс Фрее“ и аутоматизација Старт-Стоп доприносе предностима млевења у практичном раду.

| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1200 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1400 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 440 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 4,0 - 5,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Premium |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 65 mm |
| Висина (цм) | 58 |
| ширина (цм) | 20 |
| дубина (цм) | 39 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1200 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1400 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 440 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 4,0 - 5,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Premium |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 65 mm |
| Висина (цм) | 58 |
| ширина (цм) | 20 |
| дубина (цм) | 39 |

























