Anfim Pratica
Anfim Pratica
Za nekatere je Anfim sinonim za mlinček. Je "stare šole" in znan po svoji zanesljivosti in skoraj neuničljivi konstrukciji. Predvsem pa ima profesionalni mlinček Anfim Pratica tudi funkcije, ki se lahko kosajo z najboljšimi mlinčki za kavo na svetu. Več
1 427,54 € brez DDV (Odkup DDV)
| DPD | 8 € | 8 € |
|---|---|---|
| Posta Slovenije | 7 € | 7 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Koda izdelka: K00947 EAN: 4260429558865
Za nekatere je Anfim sinonim za mlinček. Je "stare šole" in znan po svoji zanesljivosti in skoraj neuničljivi konstrukciji. Predvsem pa ima profesionalni mlinček Anfim Pratica tudi funkcije, ki se lahko kosajo z najboljšimi mlinčki za kavo na svetu. Več
Koda izdelka: K00947 EAN: 4260429558865
Pratica Anfim - mlinček za profesionalce
- ✓ mlinček za majhne in srednje velike kavarne
- ✓ hitrost mletja 4-5 g/s
- ✓ hitrost motorja doseže 1400 vrtljajev na minuto
- ✓ ploščati 65 mm jekleni brusni kamni
- ✓ mikrometrična nastavitev mletja
- ✓ praktična nastavitev grobosti na pregledni lestvici
- ✓ digitalni zaslon na brusilniku
- ✓ večnamenski gumb za upravljanje
- ✓ mletje za espresso, espresso in mocha

Črno-siv mlinček za kavo Pratica proizvajalca Anfim
Kaj bi bil svet brez italijanskih mlinčkov Anfim? Pridružite se klubu ljubiteljev kave, ki vedo, da se lahko zanesejo na ta mlinček. Tako kot oni ga postavite poleg kavnega avtomata v svoji kavarni. Za ta mlinček vam ni treba skrbeti. Zagotovil vam bo prvovrstno kakovost mletja in v hipu se ga boste naučili uporabljati, tudi brez priročnika.
Temelji na tradiciji italijanske kavne šole in jo združuje z natančnostjo priznanega švicarskega podjetja Hemro. Slednje na primer izdeluje sestavne dele sistema za mletje za nemškega "kralja mlinčkov" znamke Mahlkönig. Z mlinčkom Anfim Pratica dobite najboljše od obeh.

Anfim Pratica: najbolj praktičen mlinček za kavarno
Čiste linije in preprost - a sodoben - videz ne bodo pokvarili nobenega oblikovalskega koncepta kavarne. Ne glede na to, ali imate notranjost v skladu z najnovejšimi trendi ali pa se držite klasičnega kavarniškega sloga. Mlinček je podobno prilagojen nadzoru mletja. Na pregledni lestvici lahko ročno nastavite želeno finost mletja. Za natančno nastavitev doziranja in drugih funkcij je interakcija z mlinčkom zaradi velikega zaslona povsem naravna.
V trpežnem ohišju mlinčka so ploščati 65 mm kaljeni jekleni brusni kamni, ki so zdaj izdelani z novo geometrijo za še bolj dosledno mletje. Tudi vilice za portafilter "Hands Free" in avtomatika Start-Stop prispevata k prednostim mlinčka pri praktičnem delovanju.

| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Konfigurabilno |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 1200 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Material brusilnih kamnov | Jeklo |
| Mlinček primeren za | Uradi, Kavarne, Espresso bar, Restavracija, Hotel, Slaščičarstvo |
| Napetost | 230V |
| Število vrtljajev na minuto | 1400 |
| Uporaba | Strokovno |
| Poraba energije (W) | 440 |
| Za pripravo | Espresso |
| Hitrost brušenja | 4,0 - 5,0 g/s |
| Etiketa za mlinček za kavo | Kakovost, Premium |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 65 mm |
| Višina (cm) | 58 |
| širina (cm) | 20 |
| Globina (cm) | 39 |
| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Konfigurabilno |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 1200 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Material brusilnih kamnov | Jeklo |
| Mlinček primeren za | Uradi, Kavarne, Espresso bar, Restavracija, Hotel, Slaščičarstvo |
| Napetost | 230V |
| Število vrtljajev na minuto | 1400 |
| Uporaba | Strokovno |
| Poraba energije (W) | 440 |
| Za pripravo | Espresso |
| Hitrost brušenja | 4,0 - 5,0 g/s |
| Etiketa za mlinček za kavo | Kakovost, Premium |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 65 mm |
| Višina (cm) | 58 |
| širina (cm) | 20 |
| Globina (cm) | 39 |

Veliki preizkus kakovosti brušenja električnih brusilnikov
Kako se lahko razlikuje kakovost mletja pri električnih mlinčkih za kavo? Na primer, ugotovite, kakšne so razlike med nemškima mlinčkoma Mahlkönig in Graef ali kako kakovosten je priljubljeni mlinček Mignon.

Skupina Hemro: najboljši profesionalni mlinčki za kavo
Kaj imajo skupnega znane blagovne znamke kave Mahlkönig, Ditting in Anfim? Ali veste? So članice družine Hemro Group - vodilne na področju proizvodnje in razvoja mlinčkov za kavo za profesionalce. Danes vam bom to družino predstavil nekoliko podrobneje.























