Eureka Mignon Turbo BL Black
Eureka Mignon Turbo BL Black
Ljubitelji espressa, ki potrebujejo čas, ne bodo čakali na počasno mletje. Kupil bo črni mlinček Eureka Mignon Turbo, ki je od osnovne različice dobil 2-krat hitrejše mletje. Več
600,49 € brez DDV (Odkup DDV)
| DPD | 8 € | 8 € |
|---|---|---|
| Posta Slovenije | 7 € | 7 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Koda izdelka: K02604 EAN: 8056600013409
Ljubitelji espressa, ki potrebujejo čas, ne bodo čakali na počasno mletje. Kupil bo črni mlinček Eureka Mignon Turbo, ki je od osnovne različice dobil 2-krat hitrejše mletje. Več
Koda izdelka: K02604 EAN: 8056600013409
Mlinček Eureka Mignon Turbo črn
- ✓ Motor nastavljen na 1650 vrtljajev na minuto
- ✓ ploščati 65 mm jekleni brusilni kamni
- ✓ melje približno 2 g/s
- ✓ mikrometrična nastavitev brušenja
- ✓ zaščitni sistem ACE
- ✓ zaslon na dotik
- ✓ tiho mletje za espresso, espresso in mocha

Sveže zmleta kava, še preden rečete Eureka Mignon Turbo Black
Če bi v filmih Hitri in drzni srkali espresso, bi poleg svojega kavnega aparata zagotovo imeli ta črni mlinček. Morda samo zaradi imena. Je pa to odlična napoved, kaj se bo zgodilo, ko boste vklopili mlinček. Odlično sodelovanje hitrega motorja in za domači mlinček res velikih mlinskih kamnov pomeni pravo turbo mletje.
Jekleni kamni s premerom 65 mm so tradicionalni v profesionalnih mlinčkih za kavo. In glejte, mojstrom tega področja - inženirjem tradicionalne italijanske tovarne mlinčkov za kavo Eureka, je uspelo ustvariti majhen cenovno dostopen domači mlinček s profesionalnimi mlinskimi kamni v notranjosti.

Domači mlinček Eureka v črni barvi v izdaji Mignon
Svetovno priznani proizvajalec mlinčkov za kavo Eureka na trg pošilja inovativno zbirko najbolj robatih domačih mlinčkov. Kvadratna oblika ima to prednost, da je nezamenljiva, poleg tega pa se v teh nekaj kubičnih centimetrov veliko prilega.
Rezultat je ta model, Eureka Mignon Turbo. Na voljo je tudi v beli, sivi ali rdeči barvi Ferrari. Poleg barvne palete ima kot pravi mlinček Mignon še naslednje funkcije: brezstopenjsko nastavitev mikrometra, vzdrževanje "High Speed" in sistem ACE proti sprijemanju kave zaradi statične elektrike.

| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Konfigurabilno |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 300 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Material brusilnih kamnov | Jeklo |
| Mlinček primeren za | Uradi, Gospodinjstva |
| Napetost | 230V |
| Število vrtljajev na minuto | 1650 |
| Uporaba | Domov |
| Poraba energije (W) | 320 |
| Za pripravo | Espresso |
| Hitrost brušenja | 1,8 - 2,3 g/s |
| Etiketa za mlinček za kavo | Italijanski, Standard |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 65 mm |
| Višina (cm) | 38 |
| širina (cm) | 12 |
| Globina (cm) | 18 |
| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Konfigurabilno |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 300 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Material brusilnih kamnov | Jeklo |
| Mlinček primeren za | Uradi, Gospodinjstva |
| Napetost | 230V |
| Število vrtljajev na minuto | 1650 |
| Uporaba | Domov |
| Poraba energije (W) | 320 |
| Za pripravo | Espresso |
| Hitrost brušenja | 1,8 - 2,3 g/s |
| Etiketa za mlinček za kavo | Italijanski, Standard |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 65 mm |
| Višina (cm) | 38 |
| širina (cm) | 12 |
| Globina (cm) | 18 |

Veliki preizkus kakovosti brušenja električnih brusilnikov
Kako se lahko razlikuje kakovost mletja pri električnih mlinčkih za kavo? Na primer, ugotovite, kakšne so razlike med nemškima mlinčkoma Mahlkönig in Graef ali kako kakovosten je priljubljeni mlinček Mignon.

Eureka: 100 let izdelujejo mlinčke za kavo, zdaj so dodali še kavne aparate.
So tradicionalni proizvajalci mlinčkov za kavo. Italijanski mojstri svoje obrti zdaj dopolnjujejo svoj portfelj izdelkov. Eureka svetu predstavlja svoje nove kavne aparate, ki so pravi užitek. Zato si jih oglejmo.

Metoda enkratnega odmerjanja in pravilna izbira mlinčkov za kavo
Posamezni odmerek je tehnika, ki postaja vse bolj priljubljena, predvsem pri ljudeh v gospodinjstvih. Pri tej metodi se pusti prazen zalogovnik in stehta vsak odmerek zrnja. Po mletju ga lahko takoj uporabite za pripravo kave.

Primerjava mlinčkov Eureka Mignon
Perfetto, Specialita, Manuale,... Kateri mlinček je pravi za vas? Da bi vam olajšal izbiro, sem pripravil ta pregled, v katerem vam bom odgovoril, kateri mlinček bi morali kupiti.

Najboljši mlinčki leta 2020
V prejšnjem članku smo predstavili najboljše kavne aparate za leto 2020, vendar tudi najboljši aparat za espresso ne bi pripravil dobrega espressa, če ne bi imel kakovostnega mlinčka. Dobro zmleta kava je namreč ključ do popolne ekstrakcije, zato je poleg kavnega aparata dober mlinček temelj vsake kavarne. Kateri so torej najboljši mlinčki za leto 2020?

Kako izbrati električni mlinček za dom?
Ste se naveličali vrteti ročico ročnega mlinčka? Ali je vaša poraba kave večja? Želite prihraniti čas? Pravkar ste se odločili za električni mlinček. Zato ugotovimo, kateri mlinček je najboljši.



























