Eureka Mignon Turbo BL Black
Eureka Mignon Turbo BL Black
Espresso kafijas cienītāji, kas mīl laiku, negaidīs lēnu malšanu. Viņš iegādāsies melno Eureka Mignon Turbo dzirnaviņas, kas kopš pamata versijas ir uzlabotas līdz 2 reizes ātrākai malšanai. Vairāk
600,50 € bez PVN (PVN atlaide)
Produkta kods: K02604 EAN: 8056600013409
Espresso kafijas cienītāji, kas mīl laiku, negaidīs lēnu malšanu. Viņš iegādāsies melno Eureka Mignon Turbo dzirnaviņas, kas kopš pamata versijas ir uzlabotas līdz 2 reizes ātrākai malšanai. Vairāk
Produkta kods: K02604 EAN: 8056600013409
Dzirnaviņas Eureka Mignon Turbo melns
- ✓ Motors noregulēts līdz 1650 apgriezieniem minūtē
- ✓ plakani 65 mm tērauda slīpēšanas akmeņi
- ✓ s amaļ aptuveni 2 g/s
- ✓ mikrometriska slīpēšanas regulēšana
- ✓ ACE aizsardzības sistēma
- ✓ s kārienekrāna displejs
- ✓ klusa malšana espresso, espresso un mokas pagatavošanai

Svaigi samalta kafija, pirms jūs sakāt Eureka Mignon Turbo Black
Ja filmās "Ātrs un bez žēlastības" viņi dzertu espresso, viņiem blakus kafijas automātiskajam aparātam noteikti būtu šī melnā dzirnaviņas. Varbūt tikai nosaukuma dēļ. Taču tas lieliski prognozē, kas notiks, kad jūs ieslēgsiet dzirnaviņas. Lieliskā ātrgaitas motora un mājas dzirnaviņai patiešām lielo malšanas akmeņu sadarbība nozīmē īstu turbo malšanu.
Tērauda 65 mm akmeņi ir tradīcija profesionālo kafijas veikalu dzirnaviņās. Un lūk, šīs jomas meistariem - tradicionālās itāļu kafijas dzirnaviņu fabrikas Eureka inženieriem - ir izdevies radīt mazu, pieejamu mājas dzirnaviņu ar profesionāliem malšanas akmeņiem iekšpusē.

Melnā Eureka mājas dzirnaviņas Mignon sērijā
Pasaulslavenais kafijas dzirnaviņu ražotājs Eureka sūta tirgum inovatīvu kolekciju ar asākajām mājas dzirnaviņām. Kvadrātveida dizaina priekšrocība ir tā, ka tas ir nepārspējams, turklāt šajos dažos kubikcentimetros ietilpst ļoti daudz.
Rezultāts ir šis modelis - Eureka Mignon Turbo. Tas ir pieejams arī baltā, pelēkā vai Ferrari sarkanā krāsā. Papildus krāsu paletei, kā jau īstam Mignon dzirnaviņas modelim, tam ir šādas funkcijas: bezpakāpju mikrometriskā regulēšana, "High Speed" uzturēšana un ACE sistēma pret kafijas sašķelšanos statiskās elektrības dēļ.

| Krāsa |
|
|---|---|
| Slīpmašīnas dozēšana | Konfigurējams |
| Displejs | Jā |
| Slīpmašīnas funkcija | Displejs, Rupjuma iestatījums, Taimeris-stops |
| Piltuves tilpums (g) | 300 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Slīpēšanas akmeņu materiāls | Tērauds |
| Dzirnaviņas, kas piemērotas | Biroji, Mājsaimniecības |
| Spriegums | 230V |
| Pagriezienu skaits minūtē | 1650 |
| Izmantot | Sākums |
| Enerģijas patēriņš (W) | 320 |
| Sagatavošanai | Espresso |
| Slīpēšanas ātrums | 1,8 - 2,3 g/s |
| Kafijas dzirnaviņas etiķete | Itāļu, Standard |
| Slīpēšanas akmeņu forma | Plakana |
| veids | Elektriskais |
| Slīpēšanas akmens izmērs (mm) | 65 mm |
| Augstums (cm) | 38 |
| Platums (cm) | 12 |
| Dziļums (cm) | 18 |
| Krāsa |
|
|---|---|
| Slīpmašīnas dozēšana | Konfigurējams |
| Displejs | Jā |
| Slīpmašīnas funkcija | Displejs, Rupjuma iestatījums, Taimeris-stops |
| Piltuves tilpums (g) | 300 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Slīpēšanas akmeņu materiāls | Tērauds |
| Dzirnaviņas, kas piemērotas | Biroji, Mājsaimniecības |
| Spriegums | 230V |
| Pagriezienu skaits minūtē | 1650 |
| Izmantot | Sākums |
| Enerģijas patēriņš (W) | 320 |
| Sagatavošanai | Espresso |
| Slīpēšanas ātrums | 1,8 - 2,3 g/s |
| Kafijas dzirnaviņas etiķete | Itāļu, Standard |
| Slīpēšanas akmeņu forma | Plakana |
| veids | Elektriskais |
| Slīpēšanas akmens izmērs (mm) | 65 mm |
| Augstums (cm) | 38 |
| Platums (cm) | 12 |
| Dziļums (cm) | 18 |

Lielā pārbaude par elektrisko slīpmašīnu slīpēšanas kvalitāti
Kā var atšķirties malšanas kvalitāte, izmantojot elektriskos kafijas dzirnaviņas? Piemēram, uzziniet, kādas ir atšķirības starp vācu Mahlkönig un Graef dzirnaviņām vai kāda ir populārās Mignon dzirnaviņas kvalitāte.

Eureka: 100 gadus ražo kafijas dzirnaviņas, tagad pievienoti arī kafijas automāti.
Tie ir tradicionālie kafijas dzirnaviņu ražotāji. Itāļu amata meistari tagad papildina savu produktu klāstu. Eureka iepazīstina pasauli ar saviem jaunajiem kafijas automātiem, kas priecē. Apskatīsim tos.

Vienas devas metode un pareiza kafijas dzirnaviņu izvēle
Viena deva ir metode, kas kļūst arvien populārāka, galvenokārt mājsaimniecībās. Šī metode paredz atstāt tvertni tukšu un nosvērt katru graudu devu. Pēc malšanas tos var uzreiz izmantot kafijas pagatavošanai.

Eureka Mignon slīpmašīnu salīdzinājums
Perfetto, Specialita, Manuale,... Kurš ir piemērots tieši jums? Lai atvieglotu jūsu izvēli, esmu sagatavojis šo pārskatu, lai atbildētu, kuru dzirnaviņas jums vajadzētu iegādāties.

Labākie 2020. gada slīpmašīnas
Iepriekšējā rakstā mēs aprakstījām labākos kafijas automātus 2020. gadam, taču pat labākais espresso automāts nesagatavotu labu espresso, ja nebūtu kvalitatīvas dzirnaviņas. Labi samalta kafija ir atslēga uz perfektu ekstrakciju, tāpēc kopā ar kafijas automātu laba dzirnaviņas ir jebkuras kafijas kafejnīcas pamats. Kādi ir labākie dzirnaviņas 2020. gadam?

Kā izvēlēties elektrisko dzirnaviņas mājoklim?
Vai jums ir apnicis griezt rokas dzirnaviņas kloķi? Vai jūsu kafijas patēriņš ir lielāks? Vai vēlaties ietaupīt laiku? Jūs tikko esat nolēmis iegādāties elektrisko kafijas dzirnaviņas mašīnu. Tāpēc noskaidrosim, kura dzirnaviņas ir vislabākās.



























