Eureka Mignon Libra CR White
Eureka Mignon Libra CR White
Eureka Mignon Libra elektriskā kafijas dzirnaviņas baltā krāsā jūs pārsteigs ne tikai ar savu skaisto dizainu, bet arī ar perfektu darbību. Šī kafijas dzirnaviņas ir klusa, ātra un, pateicoties iebūvētajai skalai, pilnīgi precīza. Vairāk
741,49 € bez PVN (PVN atlaide)
Produkta kods: K05497 EAN: 8056600019760
Eureka Mignon Libra elektriskā kafijas dzirnaviņas baltā krāsā jūs pārsteigs ne tikai ar savu skaisto dizainu, bet arī ar perfektu darbību. Šī kafijas dzirnaviņas ir klusa, ātra un, pateicoties iebūvētajai skalai, pilnīgi precīza. Vairāk
Produkta kods: K05497 EAN: 8056600019760
Balta elektriskā dzirnaviņas Eureka Mignon Libra
- ✔️ klusa, ātra un jaudīga slīpmašīna
- ✔️ iebūvēta skala ideālai precizitātei
- ✔️ regulējama brīvroku dakša, kas stabilizē sviru.
- ✔️ mikrometriskā slīpēšanas rupjuma regulēšana
- ✔️ ACE sistēma pret statisko elektrību
- ✔️ vienkārša un ērta apkope
- ✔️ ērti lietojams skārienekrāns
- ✔️ tērauda slīpēšanas akmeņi

Perfekti precīza, klusa un jaudīga elektriskā kafijas dzirnaviņa
Eureka Mignon Libra elektriskā mājas kafijas dzirnaviņas ir ideāla izvēle prasīgiem kafijas cienītājiem. Izmantojot iebūvētu skalu, tā jau malšanas procesa laikā mēra kafijas daudzumu, tādējādi samazinot kafijas izšķērdēšanu, un ir pilnīgi precīza. Pateicoties samazinātajām vibrācijām, tā ir ļoti klusa, un tās precīzais darbs nevienam netraucēs.
Regulējamā , bez rokām lietojamā dakša nodrošina sviras stabilitāti malšanas procesa laikā un ir saderīga ar visu ražotāju svirām. ACE (Anti-Clumps and Electrostaticity) sistēma novērš statisko elektrību un nodrošina, ka maltajā kafijā neveidojas nepatīkami gabaliņi.
Šīs kafijas dzirnaviņas apkope ir ļoti vienkārša, jo tās sastāvdaļas ir viegli pieejamas. Tikpat vienkārši to var lietot, izmantojot pārskatāmo skārienekrānu, kurā var viegli iestatīt automātisko dozēšanu, piemēram, divām kafijas porcijām. Turklāt elegantais baltais dizains iederas jebkurā mājoklī.

| Krāsa |
|
|---|---|
| Slīpmašīnas dozēšana | Konfigurējams |
| Displejs | Jā |
| Slīpmašīnas funkcija | Displejs, Rupjuma iestatījums, Taimeris-stops |
| Piltuves tilpums (g) | 300 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Slīpēšanas akmeņu materiāls | Tērauds |
| Dzirnaviņas, kas piemērotas | Biroji, Mājsaimniecības |
| Spriegums | 230V |
| Pagriezienu skaits minūtē | 1350 |
| Izmantot | Sākums |
| Enerģijas patēriņš (W) | 310 |
| Sagatavošanai | Espresso |
| Slīpēšanas ātrums | 1,4 - 1,8 g/s |
| Kafijas dzirnaviņas etiķete | Itāļu, Standard |
| Slīpēšanas akmeņu forma | Plakana |
| veids | Elektriskais |
| Slīpēšanas akmens izmērs (mm) | 55 mm |
| Augstums (cm) | 43 |
| Platums (cm) | 12 |
| Dziļums (cm) | 19 |
| Krāsa |
|
|---|---|
| Slīpmašīnas dozēšana | Konfigurējams |
| Displejs | Jā |
| Slīpmašīnas funkcija | Displejs, Rupjuma iestatījums, Taimeris-stops |
| Piltuves tilpums (g) | 300 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Slīpēšanas akmeņu materiāls | Tērauds |
| Dzirnaviņas, kas piemērotas | Biroji, Mājsaimniecības |
| Spriegums | 230V |
| Pagriezienu skaits minūtē | 1350 |
| Izmantot | Sākums |
| Enerģijas patēriņš (W) | 310 |
| Sagatavošanai | Espresso |
| Slīpēšanas ātrums | 1,4 - 1,8 g/s |
| Kafijas dzirnaviņas etiķete | Itāļu, Standard |
| Slīpēšanas akmeņu forma | Plakana |
| veids | Elektriskais |
| Slīpēšanas akmens izmērs (mm) | 55 mm |
| Augstums (cm) | 43 |
| Platums (cm) | 12 |
| Dziļums (cm) | 19 |

Lielā pārbaude par elektrisko slīpmašīnu slīpēšanas kvalitāti
Kā var atšķirties malšanas kvalitāte, izmantojot elektriskos kafijas dzirnaviņas? Piemēram, uzziniet, kādas ir atšķirības starp vācu Mahlkönig un Graef dzirnaviņām vai kāda ir populārās Mignon dzirnaviņas kvalitāte.

Eureka: 100 gadus ražo kafijas dzirnaviņas, tagad pievienoti arī kafijas automāti.
Tie ir tradicionālie kafijas dzirnaviņu ražotāji. Itāļu amata meistari tagad papildina savu produktu klāstu. Eureka iepazīstina pasauli ar saviem jaunajiem kafijas automātiem, kas priecē. Apskatīsim tos.

Labākie 2020. gada slīpmašīnas
Iepriekšējā rakstā mēs aprakstījām labākos kafijas automātus 2020. gadam, taču pat labākais espresso automāts nesagatavotu labu espresso, ja nebūtu kvalitatīvas dzirnaviņas. Labi samalta kafija ir atslēga uz perfektu ekstrakciju, tāpēc kopā ar kafijas automātu laba dzirnaviņas ir jebkuras kafijas kafejnīcas pamats. Kādi ir labākie dzirnaviņas 2020. gadam?
































