Eureka Mignon Turbo BL Black
Eureka Mignon Turbo BL Black
Aeglaselt jahvatatud espresso armastaja ei oota aeglast jahvatust. Ta ostab musta Eureka Mignon Turbo veski, mis on võrreldes baasversiooniga 2x kiiremini jahvatatud. Rohkem
600,49 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
| DPD | 10 € | 10 € |
|---|---|---|
| itella | 7 € | 7 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Toote kood: K02604 EAN: 8056600013409
Aeglaselt jahvatatud espresso armastaja ei oota aeglast jahvatust. Ta ostab musta Eureka Mignon Turbo veski, mis on võrreldes baasversiooniga 2x kiiremini jahvatatud. Rohkem
Toote kood: K02604 EAN: 8056600013409
Jahvatusmasin Eureka Mignon Turbo must
- ✓ Mootor on häälestatud 1650 pööretele minutis.
- ✓ 65 mm terasest lamedad lihvimiskivid
- ✓ jahvatab umbes 2g/s
- ✓ mikromeetriline lihvimise reguleerimine
- ✓ ACE kaitsesüsteem
- ✓ puuteekraaniga ekraan
- ✓ vaikne jahvatus espressole, espressole ja mokale

Värskelt jahvatatud kohv enne, kui ütlete Eureka Mignon Turbo Black
Kui Kiirete ja vihaste filmide espressot rüüpaksid, oleks neil kindlasti see must jahvatusmasin kohvimasina kõrval. Võib-olla juba nime pärast. Aga see on suurepärane ennustaja selle kohta, mis juhtub, kui sa veski sisse lülitad. Suurepärane koostöö kiire mootori ja koduse veski jaoks tõesti suurte jahvatuskivide vahel tähendab tõelist turbomahla.
65 mm teraskivid on traditsiooniks professionaalsetes kohvipoodide jahvatusmasinates. Ja ennäe, selle ala meistrid - Itaalia traditsioonilise kohviveskitehase Eureka insenerid on suutnud luua väikese taskukohase kodumeski, mille sees on professionaalsed jahvatuskivid.

Eureka musta värvi kodumeski Mignoni väljaandes.
Maailmakuulus kohviveskitootja Eureka saadab turule uuendusliku kollektsiooni kõige ägedamatest koduveskitest. Nelinurkse disaini eelis on see, et see on eksimatu ja mahub ka palju nendesse paarisse kuupsentimeetrisse.
Tulemuseks on see mudel, Eureka Mignon Turbo. See on saadaval ka valges, halli või Ferrari-punases värvitoonis. Lisaks värvipaletile on sellel nagu korralikul Mignoni veskil järgmised omadused: astmevaba mikromeetri reguleerimine, "High Speed" hooldus ja ACE-süsteem kohvipurunemise vastu staatilise elektri tõttu.

| Värvi |
|
|---|---|
| Veski annus | Konfigureeritav |
| Näita | Jah |
| Veski funktsioon | Näita, Jämeduse seadistus, Timer-Stops |
| Punkri maht (g) | 300 |
| Materjal | Roostevaba teras, Plastist |
| Lihvimiskivide materjal | Teras |
| Veski sobib | Kontorid, Kodumajapidamised |
| Pinge | 230V |
| Pöörete arv minutis | 1650 |
| Kasutage | Kodu |
| Energiatarve (W) | 320 |
| Ettevalmistamiseks | Espresso |
| Lihvimiskiirus | 1,8 - 2,3 g/s |
| Kohviveski silt | Itaalia, Standard |
| Lihvimiskivide kuju | Korter |
| Tüüp | Elektriline |
| Lihvimiskivide suurus (mm) | 65 mm |
| Kõrgus (cm) | 38 |
| Laius (cm) | 12 |
| Sügavus (cm) | 18 |
| Värvi |
|
|---|---|
| Veski annus | Konfigureeritav |
| Näita | Jah |
| Veski funktsioon | Näita, Jämeduse seadistus, Timer-Stops |
| Punkri maht (g) | 300 |
| Materjal | Roostevaba teras, Plastist |
| Lihvimiskivide materjal | Teras |
| Veski sobib | Kontorid, Kodumajapidamised |
| Pinge | 230V |
| Pöörete arv minutis | 1650 |
| Kasutage | Kodu |
| Energiatarve (W) | 320 |
| Ettevalmistamiseks | Espresso |
| Lihvimiskiirus | 1,8 - 2,3 g/s |
| Kohviveski silt | Itaalia, Standard |
| Lihvimiskivide kuju | Korter |
| Tüüp | Elektriline |
| Lihvimiskivide suurus (mm) | 65 mm |
| Kõrgus (cm) | 38 |
| Laius (cm) | 12 |
| Sügavus (cm) | 18 |

Elektriliste lihvimismasinate lihvimiskvaliteedi suur test
Kuidas võib elektriliste kohviveskite jahvatuse kvaliteet erineda? Uurige näiteks, millised on erinevused Saksa Mahlkönigi ja Graefi kohviveskite vahel või kuidas suhtub kvaliteedi poolest populaarne Mignoni kohviveski.

Eureka: 100 aastat kohviveskite valmistamist, nüüd lisasid nad kohvimasinad.
Nad on traditsioonilised kohviveski tootjad. Itaalia meistrid on nüüd oma tooteportfelli täiendamas. Eureka esitleb maailmale oma uusi kohvimasinad, mis on rõõmustav. Niisiis, heidame neile pilgu peale.

Ühekordse annustamise meetod ja õige kohviveski valik
Ühekordne annustamine on tehnika, mis muutub üha populaarsemaks, peamiselt kodumajapidamistes elavate inimeste seas. Meetod seisneb selles, et punker jäetakse tühjaks ja iga teraannus kaalutakse. Pärast jahvatamist saab seda kohe kohvi valmistamiseks kasutada.

Eureka Mignoni lihvimismasinate võrdlus
Perfetto, Specialita, Manuale,... Milline on teie jaoks õige veski? Et teie valik oleks lihtsam, olen koostanud selle ülevaate, et vastata, millise veski peaksite hankima.

2020. aasta parimad lihvijad
Eelmises artiklis käsitlesime parimaid kohvimasinaid aastaks 2020, kuid isegi parim espressomasin ei teeks head espressot, kui poleks kvaliteetset veskit. Kuna hästi jahvatatud kohv on täiusliku ekstraheerimise võti, siis koos kohvimasinaga on hea veski iga kohvipoe alus. Millised on siis 2020. aasta parimad jahvatajad?

Kuidas valida elektrilist lihvimismasinat koju?
Kas olete väsinud käsiveski väntamisest? Kas teie kohvikulu on suurem? Kas soovite aega säästa? Otsustasite just elektrilise veski soetada. Nii et uurime, milline veski on parim.



























