Електрична брусилица Нуова Симонелли МДЈ црвена
Електрична брусилица Нуова Симонелли МДЈ црвена
Електрична професионална брусилица Нуова Симонелли МДЈ у црвеној боји је тиха, поуздана и веома моћна. Направљен је за кафиће којима је потребан брз, робустан и издржљив млин са једноставним руковањем. Више
1 440,50 € екцл. ПДВ
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K06320
Електрична професионална брусилица Нуова Симонелли МДЈ у црвеној боји је тиха, поуздана и веома моћна. Направљен је за кафиће којима је потребан брз, робустан и издржљив млин са једноставним руковањем. Више
Шифра производа: K06320
Професионална брусилица Нуова Симонелли МДЈ
- ✓ електрични млин за еспресо за средње и више операције
- ✓ програмабилно дозирање млевења
- ✓ челик 75 мм брусни камен
- ✓ систем против згрушавања и антистатик
- ✓ брзина млевења 2,5-3 г/с
- ✓ 2,8" дигитални екран осетљив на додир
- ✓ тихо брушење
- ✓ микрометричко подешавање
- ✓ савршено компатибилан са апаратима за кафу Аурелиа Ваве и Аппиа Лифе

Еспресо млин за кафић Нуова Симонелли МДЈ
Италијански професионалци и традиционални бренд технологије кафе, Нуова Симонелли, „едуцирали” су хиљаде светски познатих бариста на својим производима. Шта професионалци највише цене код свог МДЈ брусилице? Пре свега, то је поузданост , која је готово синоним за бренд Нуова Симонелли. Лакоћа употребе , убрзање процеса припреме кафе, тишина током млевења и пажња посвећена детаљима.
Брусилица меље прелепом брзином од 2,5-3 г/с . Широки 75 мм брусни каменчићи од нерђајућег челика савршено су смештени у робусно тело тако да нема непрецизности при млевењу. Напротив , МДЈ млин је одличан у одржавању стабилности и конзистенције млевене кафе. Дугме за подешавање поред резервоара за млевење се користи за погодно бирање финоће млевења, а само подешавање је микрометрично . Дакле, бариста има савршене услове да направи одличан еспресо .

МДЈ Нуова Симонелли је брусилица за професионалце
Чврста челична конструкција брусилице обезбеђује њену издржљивост. Челична цев диспензера се може уклонити и лако се чисти. Захваљујући систему против грудвица, млин увек меље конзистентну дозу и на тај начин спречава стварање статичког електрицитета, што олакшава рад баристима и смањује количину преостале кафе.
Увек квалитетно и брзо млевење значи више пажње за друге аспекте припреме еспреса за бариста. Поред тога, млин се веома лако чисти и одржава. Поред искусних професионалаца, млин може да помогне и новим баристима својим једноставним управљањем преко интуитивног екрана осетљивог на додир .

| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Тактилно |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1600 |
| Материјал | Metal, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 900 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 575 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 2,5-3 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Premium, Tih rad |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 75 mm |
| Висина (цм) | 61 |
| ширина (цм) | 22 |
| дубина (цм) | 29 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Тактилно |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1600 |
| Материјал | Metal, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 900 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 575 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 2,5-3 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Premium, Tih rad |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 75 mm |
| Висина (цм) | 61 |
| ширина (цм) | 22 |
| дубина (цм) | 29 |

































