Anfim Luna
Anfim Luna
Italienske Anfim- kverner er kjent for sin pålitelighet, praktiske og nesten uforgjengelige konstruksjon. I tillegg har den nye Anfim Luna profesjonelle kvernen også funksjoner som konkurrerer med de beste kaffekvernene i verden. Flere
1 554,70 € ekskl. mva
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K05333
Italienske Anfim- kverner er kjent for sin pålitelighet, praktiske og nesten uforgjengelige konstruksjon. I tillegg har den nye Anfim Luna profesjonelle kvernen også funksjoner som konkurrerer med de beste kaffekvernene i verden. Flere
Produktkode: K05333
Anfim Luna profesjonell kaffekvern
- ✓ premium flate 65 mm stålslipesteiner
- ✓ nyskapende 3,5 tommers berøringsskjerm
- ✓ motorturtallet når 1500 rpm
- ✓ fire justerbare slipeprogrammer
- ✓ kan betjenes med én hånd
- ✓ moderne design
- ✓ Laget i Italia

Design profesjonell kaffekvern Anfim Luna
De legendariske italienske kvernene av merket Anfim trenger sannsynligvis ikke engang å introduseres. Høy kvalitet, pålitelig, praktisk og alt i en vakker, elegant design. Anfim Luna sikrer førsteklasses slipekvalitet og vil også overraske deg med sin enkle , intuitive betjening.
Du stiller inn ønsket finhet av kaffekvernen på en klar skala. Et stort innovativt display brukes til å finjustere doseringen og andre funksjoner, der du kan stille inn fire slipeprogrammer og ha dem tilgjengelig når som helst.
Inne i kvernens slitesterke kropp er det flate 65 mm herdet stålslipesteiner , nå produsert med en ny geometri for enda mer konsistent sliping.

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 2 kg |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1500 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 460 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 2,8 - 3,6 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Kvalitetsmessig, Premium |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 65 mm |
| Høyde (cm) | 58 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 37 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 2 kg |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1500 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 460 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 2,8 - 3,6 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Kvalitetsmessig, Premium |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 65 mm |
| Høyde (cm) | 58 |
| Bredde (cm) | 20 |
| Dybde (cm) | 37 |






































