Mahlkönig EK Omnia
Mahlkönig EK Omnia
Legenden fortsetter. Vi introduserer den nye elektriske universalkvernen EK Omnia fra det tyske selskapet Mahlkönig. Den tilbyr en innovativ bibliotekmodus og perfekt presis maling fra den fineste espresso til filteret og alle alternative tilberedningsmetoder. Den tilpasser seg de mest krevende kravene og vinner hjertet til hver barista. Flere
3 524,90 € ekskl. mva
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K06147
Legenden fortsetter. Vi introduserer den nye elektriske universalkvernen EK Omnia fra det tyske selskapet Mahlkönig. Den tilbyr en innovativ bibliotekmodus og perfekt presis maling fra den fineste espresso til filteret og alle alternative tilberedningsmetoder. Den tilpasser seg de mest krevende kravene og vinner hjertet til hver barista. Flere
Produktkode: K06147
Elektrisk universalkvern Mahlkönig EK Omnia
- ✔️ 3 slipemoduser : klassisk, tid og bibliotekmodus
- ✔️ perfekt presis maling fra espresso til filter
- ✔️ HMI-berøringsskjerm foran med intuitiv kontroll
- ✔️ teknologisk innovasjon i form av bibliotekmodus
- ✔️ mulighet for å lagre opptil 10 favorittoppskrifter
- ✔️ ekstremt presis mikrometrisk ruhetsjustering
- ✔️ kombinert automatisk og manuell justering av slipegrovhet
- ✔️ kraftig og stillegående BLDC-motor
- ✔️ magnetisk portafilterholder
- ✔️ slipehastighet 11,5 - 13,5 g/sek
- ✔️ 1500 omdreininger per minutt

Legenden fortsetter: EK Omnia kan bokstavelig talt gjøre alt
EK Omnia elektriske kvern er basert på den ikoniske EK43 -modellen og er det nye flaggskipet til det tyske selskapet Mahlkönig . Takket være slipepresisjon kombinert med hastighet og et bredt spekter av grovhetsskala, har den ingen konkurranse og blir drømmen til enhver barista. "Omnia" betyr bokstavelig talt "alt" og det er akkurat det denne kvernen kan!
Den har en innovativ teknologisk gadget i form av en bibliotekmodus . Den lar deg lagre opptil 10 av favorittoppskriftene dine , som du alltid enkelt kan gå tilbake til, noe som gjør hver maling helt enkel og perfekt nøyaktig.
Den tilbyr 3 slipemoduser : fra klassisk , gjennom tiden , som er ideell for espresso, til den allerede nevnte bibliotekmodusen . Kombinasjonen av manuelle og automatiske slipeinnstillinger gir mye mer rom for presisjon og kreativitet.

Den vil tilpasse seg dine behov ned til minste detalj
Du vil også elske den intuitive kontrollen via den klare HMI-berøringsskjermen , takket være den vil du ha nøyaktig kontroll over hvert kaffekorn. Kvernen skjuler stål 98 mm flate slipesteiner , som er laget av en slitesterk metallegering og har en helt utmerket geometri .
Du kan justere grovheten på malingen ved å vri på hjulet , berøringsskjermen eller lagret oppskrift . Takket være LED-displayet foran kan du blant annet stille inn ultrapresise mikrojusteringer av sliperuheten, ned til mikronnivå . Kort sagt kan EK Omnia møte kravene til selv de mest krevende fagfolk.
Lagre dine elskede oppskrifter i bibliotekmodus, og EK Omnia vil umiddelbart finjustere både avstanden mellom slipesteinene og doseringen for nøyaktig å matche dine valgte parametere . Ikke engang en smule kaffe går til spille, og takket være LED-lampen under dispenseren vil du ha perfekt oversikt. Takket være dingsen i form av et avtakbart rør fra dispenseren, vil du også sette pris på det svært enkle vedlikeholdet.

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Taktil |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 250 g |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1500 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 750 |
| For forberedelse | Espresso, Filterkaffe, Alternative bryggemetoder |
| Slipehastighet | 11,5 - 13,5 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Kvalitetsmessig, Den beste i verden |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 98 mm |
| Høyde (cm) | 66 |
| Bredde (cm) | 21 |
| Dybde (cm) | 39 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Taktil |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 250 g |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1500 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 750 |
| For forberedelse | Espresso, Filterkaffe, Alternative bryggemetoder |
| Slipehastighet | 11,5 - 13,5 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Kvalitetsmessig, Den beste i verden |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 98 mm |
| Høyde (cm) | 66 |
| Bredde (cm) | 21 |
| Dybde (cm) | 39 |





















