Mahlkönig EK Omnia
Mahlkönig EK Omnia
Легенда се наставља. Представљамо нову електричну универзалну брусилицу ЕК Омниа немачке компаније Махлкониг. Нуди иновативни режим библиотеке и савршено прецизно млевење од најфинијег еспреса до филтера и све алтернативне методе припреме. Прилагођава се најзахтевнијим захтевима и осваја срце сваког баристе. Више
3 524,90 € екцл. ПДВ
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K06147
Легенда се наставља. Представљамо нову електричну универзалну брусилицу ЕК Омниа немачке компаније Махлкониг. Нуди иновативни режим библиотеке и савршено прецизно млевење од најфинијег еспреса до филтера и све алтернативне методе припреме. Прилагођава се најзахтевнијим захтевима и осваја срце сваког баристе. Више
Шифра производа: K06147
Електрична универзална брусилица Махлкониг ЕК Омниа
- ✔ 3 режима млевења : класични, временски и библиотечки режим
- ✔ Савршено прецизно млевење од еспреса до филтера
- ✔ Предњи ХМИ екран осетљив на додир са интуитивном контролом
- ✔ технолошке иновације у облику библиотечког режима
- ✔ могућност да сачувате до 10 омиљених рецепата
- ✔ Изузетно прецизно микрометријско подешавање храпавости
- ✔ комбиновано аутоматско и ручно подешавање грубости млевења
- ✔ Снажан и тих БЛДЦ мотор
- ✔ магнетни држач портафилтера
- ✔ Брзина млевења 11,5 - 13,5 г/сец
- ✔ 1500 обртаја у минути

Легенда се наставља: ЕК Омниа може буквално све
Електрична брусилица ЕК Омниа заснована је на култном моделу ЕК43 и нови је водећи модел немачке компаније Махлкониг . Захваљујући прецизности млевења у комбинацији са брзином и широким опсегом грубости, нема конкуренцију и постаје сан сваког баристе. „Омниа“ буквално значи „све“ и управо то може овај млин!
Може се похвалити иновативним технолошким уређајем у облику библиотечког режима . Омогућава вам да сачувате до 10 ваших омиљених рецепата , којима се увек можете лако вратити, чинећи свако млевење потпуно лаким и савршено тачним.
Нуди 3 начина млевења : од класичног , преко временског , који је идеалан за еспресо, до већ поменутог библиотечког режима . Комбинација ручног и аутоматског подешавања млевења даје много више простора за прецизност и креативност.

Прилагодиће се вашим захтевима до последњег детаља
Свидеће вам се и интуитивна контрола преко јасног ХМИ екрана осетљивог на додир , захваљујући коме ћете имати прецизну контролу над сваким зрном кафе. Брусилица крије челично плоснато брусно камење од 98 мм , које је направљено од издржљиве металне легуре и има апсолутно одличну геометрију .
Можете подесити крупноћу млевења окретањем точкића , екрана осетљивог на додир или сачуваног рецепта . Захваљујући предњем ЛЕД дисплеју, можете, између осталог, подесити ултра-прецизна микроподешавања храпавости брушења, све до микронског нивоа. Укратко, ЕК Омниа може да испуни захтеве чак и најзахтевнијих професионалаца.
Сачувајте своје омиљене рецепте у режиму библиотеке и ЕК Омниа ће тренутно фино подесити растојање између жрвња и дозу како би тачно одговарали вашим одабраним параметрима . Ни мрвица кафе неће пропасти, а захваљујући ЛЕД лампи испод дозатора, имаћете савршен преглед. Захваљујући справи у облику цеви која се може уклонити из дозатора, такође ћете ценити веома лако одржавање.

| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Тактилно |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 250 g |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1500 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 750 |
| За припрему | Espresso, Filter kafa, Alternativne metode pripreme |
| Брзина брушења | 11,5 - 13,5 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Najbolji na svetu |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 98 mm |
| Висина (цм) | 66 |
| ширина (цм) | 21 |
| дубина (цм) | 39 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Тактилно |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 250 g |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1500 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 750 |
| За припрему | Espresso, Filter kafa, Alternativne metode pripreme |
| Брзина брушења | 11,5 - 13,5 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Najbolji na svetu |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 98 mm |
| Висина (цм) | 66 |
| ширина (цм) | 21 |
| дубина (цм) | 39 |





















