Anfim Luna
Anfim Luna
Італійські кавомолки Anfim відомі своєю надійністю, практичністю та майже незламною конструкцією. Крім того, нова професійна кавомолка Anfim Luna має характеристики, які не поступаються найкращим кавомолкам у світі. Більше
1 554,71 € без ПДВ
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Оплата: Карткою, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код продукту: K05333
Італійські кавомолки Anfim відомі своєю надійністю, практичністю та майже незламною конструкцією. Крім того, нова професійна кавомолка Anfim Luna має характеристики, які не поступаються найкращим кавомолкам у світі. Більше
Код продукту: K05333
Професійна кавомолка Anfim Luna
- ✓ Сталеві плоскі жорна преміум-класу діаметром 65 мм
- ✓ Інноваційний 3,5-дюймовий сенсорний екран
- ✓ Швидкість обертання двигуна досягає 1500 об/хв
- ✓ Чотири регульовані програми помелу
- ✓ можна керувати однією рукою
- ✓ сучасний дизайн
- ✓ зроблено в Італії

Професійна кавомолка Anfim Luna
Легендарні італійські кавомолки Anfim, мабуть, не потребують представлення. Якісні, надійні, практичні і все це в красивому елегантному дизайні. Anfim Luna дбає про преміальну якість помелу і дивує простим , інтуїтивно зрозумі лим управлінням.
За допомогою чіткої шкали встановіть бажаний ступінь подрібнення. Для точного налаштування дозування та інших функцій на великому інноваційному дисплеї можна встановити чотири програми подрібнення і мати їх під рукою в будь-який час.
Усередині міцного корпусу кавомолки знаходяться плоскі 65-міліметрові точильні камені із загартованої сталі, які тепер виготовляються з новою геометрією для ще більш рівномірного подрібнення.

| Колір |
|
|---|---|
| Дозування подрібнювача | Налаштовується |
| Дисплей | Так |
| Функція м'ясорубки | Дисплей, Налаштування грубості, Таймер-стоп |
| Ємність бункера (г) | 2 kg |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал точильних каменів | Сталь |
| Шліфувальна машина підходить для | Офіси, Кафе, Еспресо-бар, Ресторан, Готель, Кондитерські вироби |
| Напруга | 230V |
| Кількість обертів на хвилину | 1500 |
| використання | Професіонал |
| Споживана потужність (Вт) | 460 |
| Для підготовки | Еспресо |
| Швидкість шліфування | 2,8 - 3,6 g/s |
| Етикетка кавомолки | Якість, Преміум |
| Форма точильних каменів | Плоский |
| типу | Електричний |
| Розмір шліфувального каменю (мм) | 65 mm |
| Висота (cm) | 58 |
| Ширина (cm) | 20 |
| Глибина (cm) | 37 |
| Колір |
|
|---|---|
| Дозування подрібнювача | Налаштовується |
| Дисплей | Так |
| Функція м'ясорубки | Дисплей, Налаштування грубості, Таймер-стоп |
| Ємність бункера (г) | 2 kg |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал точильних каменів | Сталь |
| Шліфувальна машина підходить для | Офіси, Кафе, Еспресо-бар, Ресторан, Готель, Кондитерські вироби |
| Напруга | 230V |
| Кількість обертів на хвилину | 1500 |
| використання | Професіонал |
| Споживана потужність (Вт) | 460 |
| Для підготовки | Еспресо |
| Швидкість шліфування | 2,8 - 3,6 g/s |
| Етикетка кавомолки | Якість, Преміум |
| Форма точильних каменів | Плоский |
| типу | Електричний |
| Розмір шліфувального каменю (мм) | 65 mm |
| Висота (cm) | 58 |
| Ширина (cm) | 20 |
| Глибина (cm) | 37 |

Велике випробування якості шліфування електричних шліфувальних машин
Як може відрізнятися якість помелу в електричних кавомолках? Наприклад, дізнайтеся, чим відрізняються німецькі кавомолки Mahlkönig і Graef або як працює популярна кавомолка Mignon з точки зору якості.

Hemro Group: найкращі професійні кавомолки
Що спільного між відомими кавовими брендами Mahlkönig, Ditting та Anfim? Чи знаєте ви? Вони є членами сім'ї Hemro Group - лідера у виробництві та розробці кавомолок для професіоналів. Сьогодні я познайомлю вас з цією родиною трохи ближче.






































