BIO Salvei | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
BIO Salvei | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
BIO Salvei – aromaatne tee vaevuste vastu. Tüüpiliselt aromaatset ürti on sajandeid tuntud multifunktsionaalse loodusliku abimehena. Maitske seda võimsat värskendava maitsega jooki. Rohkem
4,13 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,18 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,09 €/g Toote kood: K07042
BIO Salvei – aromaatne tee vaevuste vastu. Tüüpiliselt aromaatset ürti on sajandeid tuntud multifunktsionaalse loodusliku abimehena. Maitske seda võimsat värskendava maitsega jooki. Rohkem
pakett: 50 g 0,09 €/g Toote kood: K07042
Salvei kui orgaaniline taimetee. Miks just tema?

Looduse vägi tassi salvei tees
Selgelt aromaatne salvei on vürtsika maitsega ja tõmmis kuldrohelist värvi. Sageli võetakse salvei kui immuunsust ja head seedimist toetavat rohtu. Salvei tee toob naistele leevendust menstruatsiooni ja menopausi ajal. Salvei nimetatakse ürtide kuningannaks . See lõhnab kaunilt ja sellel on palju kasutusvõimalusi ka maitseainena köögis.
Salvei sees peituvat looduse võlu saab kõige paremini nautida seda teed pikaajaliselt rüübates . Mahesalvei taimetee täiendab teie tervislikku eluviisi. See on põletikuvastaste omadustega ravimtaim, mida saate kasutada ka pärast rasket päeva rahustamiseks.
BIO Salvei tee – kuidas seda valmistada
Mõõdetud annus taimeteed, s.o. 13-18 g/l, valada keeva veega ja lasta tõmmata 5-10 minutit .

Tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt:
| Energia väärtus: | 2 kJ / 1 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valgud: | < 0,1 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR number: CZ17944759 Ettevõtte ID: 17944759
Koosseis
BIO Salvei

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 13-18 g/l |
| Aroomi teed | Taimne |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 13-18 g/l |
| Aroomi teed | Taimne |

Kuidas ära tunda kvaliteetset lahtist teed
Mis see on - kvaliteetne tee? Kuidas seda ära tunda, kust osta kvaliteetset teed ja miks on tee kvaliteet selle valikul esmatähtis? Täna õpid 4 meele testi, mille abil saad kindlaks teha hea tee kvaliteedifaktorid.

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.

























