Mahlkönig E65S
Mahlkönig E65S
За наслада на всички сетива - професионалната мелница за еспресо Mahlkönig E65S. Тънък, модерен дизайн от пръв поглед, регулируема рецепта за смилане с едно докосване, при което ще чуете и други поръчки за кафе. И кралските камъни за мелене вътре! | Повече ▼
2 260,83 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K00706 EAN: 4260429558858
За наслада на всички сетива - професионалната мелница за еспресо Mahlkönig E65S. Тънък, модерен дизайн от пръв поглед, регулируема рецепта за смилане с едно докосване, при което ще чуете и други поръчки за кафе. И кралските камъни за мелене вътре! | Повече ▼
Код на продукта: K00706 EAN: 4260429558858
Mahlkönig E65S Мелничка за еспресо за кафене
- ✓ Плоски стоманени камъни за мелене 65 мм
- ✓ мелене на еспресо с директно дозиране във всеки портфейл
- ✓ отлично качество на смилане за още по-вкусно еспресо
- ✓ смила със средна скорост 4-7 g/s
- ✓ Настройка на смилането UX с многофункционално копче
- ✓ минимално задържане на кафето
- ✓ поддържа тишина под 70 dB по време на смилане (нормален ежедневен трафик, човешка реч)

Mahlkönig: известен производител на професионални кафемелачки
Качеството на мелничките Mahlkönig, тези мелнички за кафе с корона в емблемата, е наистина кралско. Какъвто и да е моделът, те винаги предлагат нещо допълнително. Те винаги имат стоманено сърце, което гарантира уникално качество на смилане. Стоманени камъни за мелене.
Закалената, перфектно смляна стоманена сплав е производствената тайна на мелничките Mahlkönig. Благодарение на тях вкусът на еспресото е неповторимо по-добър, отколкото от която и да е друга мелница. При модела 65S мелещите камъни са с диаметър 65 мм. Това им позволява да работят перфектно дори при взискателни условия и допринася за компактността на мелницата.

Mahlkönig E65S издържа дълго време и заема до 30 см работна повърхност
Перфектен механизъм за смилане, външен вид и управление с ясен дисплей. Списъкът с предимствата на Mahlkönig E65 не свършва дотук. Напротив, тази немска кафемелачка има още няколко аса в запас.
Тавичката за кафе например е практически нечуплива. Изглежда като дреболия, но при работа е голямо предимство. Освен това тя може да се похвали с широк диапазон на смилане, който се регулира приятно по микрометричната скала. И удобна блокировка срещу прекомерна настройка на грубостта или магнитен дозатор за кафе.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1200 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1400 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 440 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 4,0 - 6,0 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Premium, Тиха работа |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 58 |
| ширина (cm) | 20 |
| Дълбочина (cm) | 28 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1200 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1400 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 440 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 4,0 - 6,0 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Premium, Тиха работа |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 58 |
| ширина (cm) | 20 |
| Дълбочина (cm) | 28 |




































