Mahlkönig Guatemala SB
Mahlkönig Guatemala SB
Крал от пръв поглед и дори с корона в емблемата - така можем да опишем мелницата Mahlkönig EK43S в черно. Кафе Namele за турски джаз, за еспресо, за филтър или кафе на цели зърна за продажба. Всичко това изключително бързо и най-вече с абсолютната последователност на краля на мелниците. | Повече ▼
2 543,42 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
|---|
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K05064
Крал от пръв поглед и дори с корона в емблемата - така можем да опишем мелницата Mahlkönig EK43S в черно. Кафе Namele за турски джаз, за еспресо, за филтър или кафе на цели зърна за продажба. Всичко това изключително бързо и най-вече с абсолютната последователност на краля на мелниците. | Повече ▼
Код на продукта: K05064
Кафемелачка за пекарни и магазини: Mahlkönig Guatemala SB
- ✔ мощна кафемелачка за професионалисти
- ✔ най-висококачествено производство на топ марката Mahlkönig
- ✔ модерен дизайн и ясни настройки за смилане
- ✔ големи 71-милиметрови камъни за мелене, изработени от специална закалена стомана
- ✔ 2900 оборота в минута (50 Hz), смилане приблизително 800-900 г/мин
- ✔ таблица за препоръчителната грубост на смилане върху шлифовъчната машина
- ✔ минимално задържане на кафето в мелницата
- ✔ чукче и скоба за задържане на торбичката с кафе
- ✔ вибриращ рафт/кошница за пакетиране на кафе
- ✔ Сертифицирани: CE, CB, ETL Safety, ETL Sanitation

Mahlkönig Guatemala SB. Професионална мелница за кафенета
Кралските кафемелачки Mahlkönig са представени в почти всеки добър кафене. В пекарните и кафенетата именно Mahlkönig в модела Гватемала има своето място тук. Това е доказана мелница за смилане на кафе в големи обеми. При това тя гарантира, че смилането е равномерно, т.е. постоянно, което е изключително важно за по-нататъшното приготвяне на кафето. Освен това е удивително бърза и смила кафето, но не го "изяжда", така че честно дозира всяко зърно.

Гватемала SB от Mahlkönig
За мелене на прясно кафе за продажба е оборудван както технически - с мощност на двигателя и големи, издръжливи камъни за мелене, така и практически - с лесно регулиране на грубостта, както и благодарение на вграденото оптимално напрежение на мелене за различни методи на приготвяне на кафе. Клипсът за торбичката с кафе и чукчето на устието на мелницата са стандартно оборудване, както и регулируемият рафт.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Ръководство |
| Дисплей | Не |
| Функция мелница | Настройка за грубост |
| Капацитет на бункера (g) | 900 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 2900 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 1100 |
| За подготовка | Espresso, Филтрирано кафе, Алтернативни методи на подготовка |
| Скорост на смилане | 14 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Най-добрите в света |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 71 mm |
| Височина (cm) | 68 |
| ширина (cm) | 23 |
| Дълбочина (cm) | 41 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Ръководство |
| Дисплей | Не |
| Функция мелница | Настройка за грубост |
| Капацитет на бункера (g) | 900 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 2900 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 1100 |
| За подготовка | Espresso, Филтрирано кафе, Алтернативни методи на подготовка |
| Скорост на смилане | 14 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Най-добрите в света |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 71 mm |
| Височина (cm) | 68 |
| ширина (cm) | 23 |
| Дълбочина (cm) | 41 |

Hemro Group: най-добрите професионални кафемелачки
Какво е общото между известните марки кафе Mahlkönig, Ditting и Anfim? Знаете ли? Те са членове на семейството на Hemro Group - лидер в производството и разработването на кафемелачки за професионалисти. Днес ще ви запозная с това семейство малко повече.





















