Mahlkönig Guatemala SB
Mahlkönig Guatemala SB
Краљ на први поглед, па чак и са круном у грбу - тако можемо описати Махлкониг модел ЕК43С млин у црној боји . Меље кафу за турску кафу, еспресо, филтер или цело паковање кафе у зрну за продају. Све ултра брзо, а пре свега са апсолутном доследношћу краља млинова. Више
2 543,40 € екцл. ПДВ
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K05064
Краљ на први поглед, па чак и са круном у грбу - тако можемо описати Махлкониг модел ЕК43С млин у црној боји . Меље кафу за турску кафу, еспресо, филтер или цело паковање кафе у зрну за продају. Све ултра брзо, а пре свега са апсолутном доследношћу краља млинова. Више
Шифра производа: K05064
Млин за кафу за пржионице и продавнице: Махлкониг Гуатемала СБ
- ✔ снажан млин за кафу за професионалце
- ✔ највиши квалитет производње врхунског бренда Махлкониг
- ✔ модеран дизајн и јасне поставке млевења
- ✔ велики 71 мм брусни камен од специјалног каљеног челика
- ✔ 2900 о/мин (50 Хз), млевење цца 800-900 г/мин
- ✔ табела препоручене грубости млевења на млину
- ✔ минимално задржавање кафе у млину
- ✔ куцало и стезаљка за причвршћивање кесе за кафу
- ✔ вибрирајућа полица/корпа за паковање кафе
- ✔ сертификовани: ЦЕ, ЦБ, ЕТЛ Сафети, ЕТЛ Санитатион

Махлкониг Гуатемала СБ. Професионални млин за кафиће
Краљевски млинови Махлкониг су заступљени у скоро сваком добром кафићу. У пржионицама и кафићима, Махлкониг у моделу Гватемале има своје место овде. То је проверен млин за млевење кафе у великим количинама . Истовремено, пази на уједначено, односно доследно млевење , што је изузетно важно за даљу припрему кафе. Такође је невероватно брз и меље кафу, али је не „једе“, па поштено даје све до последњег зрна.

Комерцијални млин за млевење великих количина кафе: Гуатемала СБ би Махлкониг
За свеже млевење кафе за продају, опремљен је како технички - снагом мотора и великим издржљивим камењем за млевење , тако и практично - лако подешавањем крупноће и захваљујући уграђеном извлакачу оптимално млевење за различите методе припреме кафе. Прикључак за кесицу за кафу и куцало на отвору за млин су нешто што се подразумева, као и подесива полица .

| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Мануал |
| Displej | бр |
| Функција брусилице | Podešavanje debljine |
| Капацитет резервоара (г) | 900 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 2900 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 1100 |
| За припрему | Espresso, Filter kafa, Alternativne metode pripreme |
| Брзина брушења | 14 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Najbolji na svetu |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 71 mm |
| Висина (цм) | 68 |
| ширина (цм) | 23 |
| дубина (цм) | 41 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Мануал |
| Displej | бр |
| Функција брусилице | Podešavanje debljine |
| Капацитет резервоара (г) | 900 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 2900 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 1100 |
| За припрему | Espresso, Filter kafa, Alternativne metode pripreme |
| Брзина брушења | 14 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Najbolji na svetu |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 71 mm |
| Висина (цм) | 68 |
| ширина (цм) | 23 |
| дубина (цм) | 41 |




















