Махлкониг ЕК43С бела
Махлкониг ЕК43С бела
На први поглед, краљ, па чак и са круном у грбу, је бели Махлкониг модел ЕК43С млин . Меље кафу за турску кафу, еспресо, филтер или цело паковање кафе у зрну за продају. Све ултра брзо, а пре свега са апсолутном доследношћу краља млинова. Више
3 497,20 € екцл. ПДВ
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K02350 EAN: 4260284782795
На први поглед, краљ, па чак и са круном у грбу, је бели Махлкониг модел ЕК43С млин . Меље кафу за турску кафу, еспресо, филтер или цело паковање кафе у зрну за продају. Све ултра брзо, а пре свега са апсолутном доследношћу краља млинова. Више
Шифра производа: K02350 EAN: 4260284782795
Предности Махлкониг ЕК43С Вхите млин
- ✓ вертикално челично 98 мм брусно камење
- ✓ млевење кафе за еспресо и филтрирану кафу
- ✓ одлична уједначеност млевења за већу екстракцију
- ✓ брзо млевење око 20 г/с
- ✓ лако подешавање млевења
- ✓ минимално задржавање кафе
- ✓ издање у боји - бело

Професионални млин за мајсторе кафе - Махлкониг вхите
Њихова територија су кафићи, где воле прецизно припремљен избор кафе . Брзина им одузима дах, самељу 20 г кафе у секунди. Њихови противници... немају! Махлкониг ЕК43 и 15 цм нижа верзија ЕК43С су млин за кафу без премца за професионалце.
Кафу меље брзо и квалитетно . Огромни равни жрвњеви од 98 мм направљени од најквалитетнијег челика постављени су вертикално и покретани су снажним мотором за млевење. Ова сарадња величине и перформанси значи да ће резултујуће млевење бити апсолутно сањиво. Пошто константна финоћа кафе доводи до бољег приноса екстракције , можете открити прави потенцијал кафе са Махлкониг млином. Еспресо, кафа, филтер - овај млин може све.

Краљ Махлкониг млин за кафу: модел ЕК43С у белој боји
Традиционални немачки произвођач млинова и даље је лидер у области млевења кафе . Доноси неочекивана искуства са много бољим извлачењем припремљене кафе . Истовремено, одржава своје брусилице модерним и модерним.
Побољшавајући га иновативним додацима као што је Мини Хоопер, "екачек" је постао апсолутни млин за једну дозу за редован рад у кафићу . Оригинални велики резервоари су погоднији за припрему великих количина серијског напитка и млевење целих паковања кафе. Оно због чега Махлкониг осваја чак и последњег купца кафе који размишља о куповини је боја млин за млевење . „Хајде да додамо мало боје свету млевења кафе је мото за ово издање и прелепи Махлкониг ЕК43С Ултрамарине Блуе !

| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Мануал |
| Displej | бр |
| Функција брусилице | Podešavanje debljine |
| Капацитет резервоара (г) | 800 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1450 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 890 |
| За припрему | Espresso, Filter kafa, Alternativne metode pripreme |
| Брзина брушења | 19,0 - 21,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Najbolji na svetu |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 98 mm |
| Висина (цм) | 68 |
| ширина (цм) | 23 |
| дубина (цм) | 41 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Мануал |
| Displej | бр |
| Функција брусилице | Podešavanje debljine |
| Капацитет резервоара (г) | 800 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1450 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 890 |
| За припрему | Espresso, Filter kafa, Alternativne metode pripreme |
| Брзина брушења | 19,0 - 21,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Kvalitetan, Najbolji na svetu |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 98 mm |
| Висина (цм) | 68 |
| ширина (цм) | 23 |
| дубина (цм) | 41 |


























