Mahlkönig EK43S schwaarz
Mahlkönig EK43S schwaarz
E Kinnek vun den éischte Bléck, a souguer mat enger Kroun am Wopen - esou kënne mir de Mahlkönig Modell EK43S Schleifmaschinn schwaarz beschreiwen. Et schleift Kaffi fir tierkesch Kaffi, Espresso, Filter oder e ganze Package vu Kaffisbounen fir ze verkafen. Alles ultra schnell, a virun allem mat der absoluter Konsistenz vum Kinnek vu Schleifen. Méi
3 497,18 € excl. TVA (TVA-Azuch)
Geis Pallet transport LB ![]() |
195 € | 195 € |
|---|
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K00705 EAN: 4260284782801
E Kinnek vun den éischte Bléck, a souguer mat enger Kroun am Wopen - esou kënne mir de Mahlkönig Modell EK43S Schleifmaschinn schwaarz beschreiwen. Et schleift Kaffi fir tierkesch Kaffi, Espresso, Filter oder e ganze Package vu Kaffisbounen fir ze verkafen. Alles ultra schnell, a virun allem mat der absoluter Konsistenz vum Kinnek vu Schleifen. Méi
Produit Code: K00705 EAN: 4260284782801
Virdeeler vun der Mahlkönig EK43S schwaarz grinder
- ✓ vertikal Stahl 98 mm Schleifsteng
- ✓ Kaffi Schleifen fir Espresso a Filter Kaffi
- ✓ exzellent Schleifuniformitéit fir méi héich Extraktioun
- ✓ Schnellschleifen ca. 20 g/s
- ✓ Einfach Schleifastellungen
- ✓ Minimum Kaffi Retention
- ✓ Faarf Editioun - Schwaarz

Professionell Schleifmaschinn fir Kaffi Meeschter - Mahlkönig schwaarz
Hiren Territoire ass Caféen, wou se präziist preparéiert Auswiel u Kaffi gär hunn . Hir Geschwindegkeet ass atemberaubend, si gräifen 20 g Kaffi pro Sekonn. Hir Géigner ... hu keng! Mahlkönig EK43 an déi 15 cm ënnescht Versioun EK43S sinn oniwwertraff Kaffisschleifer fir Professionnelen.
Et mëllt Kaffi séier a qualitativ . Enorme 98mm flaach Schleifsteng aus dem héchste Qualitéitsstahl sëtzen vertikal a gedriwwe vun engem mächtege Schleifmotor. Dës Zesummenaarbecht vu Gréisst a Leeschtung bedeit datt de resultéierende Schleifen absolut dreemt ass. Well déi konsequent Feinheet vum Kaffi zu engem besseren Extraktiounsrendement féiert, kënnt Dir de richtege Potenzial vu Kaffi mat der Mahlkönig Schleifmaschinn entdecken. Espresso, Kaffi, Filter - dëse Grinder kann alles maachen.

De Kinnek vu Mahlkönig Kaffisschleifer: den EK43S Modell a schwaarz
Den traditionellen däitsche Hiersteller vu Schleifmaschinnen ass nach ëmmer e Leader am Beräich vum Kaffisschleifen . Et bréngt onerwaart Erfarunge mat vill besseren Extraktioune vum preparéierte Kaffi . Zur selwechter Zäit hält et seng Schleifmaschinne modern a stilvoll.
Andeems hien et mat innovativen Accessoiren wéi de Mini Hooper verbessert huet, gouf den "ékaček" en absolute Single Dosis Grinder fir regelméisseg Kaffisréischterei . Déi ursprénglech grouss Hoppers si méi gëeegent fir grouss Bänn vu Batchbrau ze preparéieren a ganz Packagen vu Kaffi ze schleifen. Wat mécht Mahlkönig gewannen iwwer souguer de leschte Kaffi Shopper e Kaf betruecht ass d'Faarf vun de grinders . "Loosst eis e bësse Faarf an d'Welt vum Kaffisschleifen addéieren!" ass de Motto fir dës Editioun an de schéine Mahlkönig EK43S Ultramarine Blue .

| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Manuell |
| Uweisen | Net |
| Grinder Funktioun | Upassung vu Frechheet |
| Hopper Kapazitéit (g) | 800 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1450 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 890 |
| Fir Virbereedung | Espresso, Kaffi drénken, Alternativ Virbereedungsmethoden |
| Schleifgeschwindegkeet | 19,0 - 21,0 g/s |
| Kaffi grinder Label | Qualitéit, Dat Bescht vun Der Welt |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 98 mm |
| Héicht (cm) | 68 |
| Breet (cm) | 23 |
| Déift (cm) | 41 |
| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Manuell |
| Uweisen | Net |
| Grinder Funktioun | Upassung vu Frechheet |
| Hopper Kapazitéit (g) | 800 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1450 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 890 |
| Fir Virbereedung | Espresso, Kaffi drénken, Alternativ Virbereedungsmethoden |
| Schleifgeschwindegkeet | 19,0 - 21,0 g/s |
| Kaffi grinder Label | Qualitéit, Dat Bescht vun Der Welt |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 98 mm |
| Héicht (cm) | 68 |
| Breet (cm) | 23 |
| Déift (cm) | 41 |




























