Mahlkönig E65S GbW
Mahlkönig E65S GbW
Visprecīzākā svaigi maltas kafijas dozēšana, neaizslogojot portafiltru. Sapnis? Nē, Mahlkönig E65 S GbW gravimetriskā dzirnaviņas. Profesionāla espresso kafijas dzirnaviņas ar dozēšanu pēc svara. Vairāk
2 490,41 € bez PVN (PVN atlaide)
Produkta kods: K01352 EAN: 4270002130258
Visprecīzākā svaigi maltas kafijas dozēšana, neaizslogojot portafiltru. Sapnis? Nē, Mahlkönig E65 S GbW gravimetriskā dzirnaviņas. Profesionāla espresso kafijas dzirnaviņas ar dozēšanu pēc svara. Vairāk
Produkta kods: K01352 EAN: 4270002130258
Ko piedāvā Mahlkönig E65 S GbW slīpmašīna?
- ✓ Mahlkönig E65 S GbW = malšana pēc svara
- ✓ Gravimetriskā = iebūvēta skala precīzai dozēšanai.
- ✓ Plakani 65 mm nerūsējošā tērauda slīpēšanas akmeņi
- ✓ integrēta portafiltru noteikšana
- ✓ DDD - disku attāluma noteikšanas funkcija
- ✓ mikrometriska maluma smalkuma regulēšana espresso pagatavošanai
- ✓ displeja izvēlne ar skaidrām ikonām intuitīvai darbībai
- ✓ Iespējams iestatīt 6 malšanas programmas
- ✓ dzirnaviņas vadība ar vienu daudzfunkcionālu pogu
- ✓ regulējams izvads visiem portafiltru veidiem
- ✓ praktiski nesalaužama kafijas pupiņu tvertne
- ✓ maltas kafijas porciju skaitītājs

Svaiga maluma dzirnaviņas ar gravimetriju: svaigas maltas kafijas mērīšana uz skalas
Šī ir svaigi maltas kafijas dzirnaviņas, tāpēc tās svaigi samaļ kafijas porciju tieši uz sviras. Funkciju iestatījumus regulē ar daudzfunkciju pogu, un dzirnaviņas atmiņā var saglabāt līdz pat sešām receptēm pēc savām vēlmēm.
Dzirnaviņas ir aprīkotas arventilatoru, kas dzesē motoru, lai novērstu tā pārkaršanu. Ventilators palīdz uzturēt nemainīgu malšanas akmeņu temperatūru, lai malšanas rezultāts būtu vienmērīgs. Bez šaubām, jūs priecēs arī šīsdzirnaviņas kompaktais izmērs.

Absolūta espresso dzirnaviņas kontrole
Šī ir pirmā malkamā mašīna ar Grind-by-Weight tehnoloģiju. Taču tā nav vienīgā šīs espresso dzirnaviņas iezīme. Tā var arī noteikt ievietotā portafiltra veidu. Tāpēc nenotiks tā, ka uz vienas espresso kafijas sviras uzbāzīs dubultu kafijas šāvienu.
DDD apzīmē patentēto disku attāluma noteikšanas tehnoloģiju. Tā kā ar baristiem līdzīgu precizitāti jūs vienmēr "aizbrauksiet vistālāk" - Mahlkönig E65 S GbW ir apbrīnojama spēja noteikt reālo attālumu starp malšanas akmeņiem. Kafijas malums būs smalks tieši tāds, kādu vēlaties. Patiešām precīzi.

| Krāsa |
|
|---|---|
| Slīpmašīnas dozēšana | Gravimetrija |
| Displejs | Jā |
| Slīpmašīnas funkcija | Displejs, Rupjuma iestatījums, Porciju svēršana, Taimeris-stops |
| Piltuves tilpums (g) | 1200 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Slīpēšanas akmeņu materiāls | Tērauds |
| Dzirnaviņas, kas piemērotas | Kafejnīcas, Espresso bārs, Restorāns, Viesnīca, Konditoreja |
| Spriegums | 230V |
| Pagriezienu skaits minūtē | 1400 |
| Izmantot | Profesionāls |
| Enerģijas patēriņš (W) | 440 |
| Sagatavošanai | Espresso |
| Slīpēšanas ātrums | 4,0 - 6,0 g/s |
| Kafijas dzirnaviņas etiķete | Kvalitāte, Premium, Klusa darbība |
| Slīpēšanas akmeņu forma | Plakana |
| veids | Elektriskais |
| Slīpēšanas akmens izmērs (mm) | 65 mm |
| Augstums (cm) | 58 |
| Platums (cm) | 20 |
| Dziļums (cm) | 28 |
| Krāsa |
|
|---|---|
| Slīpmašīnas dozēšana | Gravimetrija |
| Displejs | Jā |
| Slīpmašīnas funkcija | Displejs, Rupjuma iestatījums, Porciju svēršana, Taimeris-stops |
| Piltuves tilpums (g) | 1200 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Slīpēšanas akmeņu materiāls | Tērauds |
| Dzirnaviņas, kas piemērotas | Kafejnīcas, Espresso bārs, Restorāns, Viesnīca, Konditoreja |
| Spriegums | 230V |
| Pagriezienu skaits minūtē | 1400 |
| Izmantot | Profesionāls |
| Enerģijas patēriņš (W) | 440 |
| Sagatavošanai | Espresso |
| Slīpēšanas ātrums | 4,0 - 6,0 g/s |
| Kafijas dzirnaviņas etiķete | Kvalitāte, Premium, Klusa darbība |
| Slīpēšanas akmeņu forma | Plakana |
| veids | Elektriskais |
| Slīpēšanas akmens izmērs (mm) | 65 mm |
| Augstums (cm) | 58 |
| Platums (cm) | 20 |
| Dziļums (cm) | 28 |

Labākie kafijas dzirnaviņas
Vai meklējat augstas kvalitātes dzirnaviņas savai kafijas veikalam? Vai jums ir svarīga perfekti sagatavota kafija jūsu mājās? Ja vēlaties labāko no labākajiem, aplūkojiet mūsu 2021. gada izsmalcinātāko kafijas dzirnaviņu izlasi!

Kā izvēlēties kafijas dzirnaviņas kafijas veikalam
Otra svarīgākā kafijas veikala lieta (aiz kafijas automāta) ir kafijas dzirnaviņas. Tas ir atkarīgs no jums, cik daudz jūs vēlaties ieguldīt savā kafijas dzirnaviņā. Dārgākās ir desmitiem tūkstošu vērtas, taču jūs varat iegādāties arī lētākas. Tomēr jautājums ir, pēc kuras no tām ķerties. Vai augstāka cena ir labāks ieguldījums? Un kādi kritēriji jums jāņem vērā, izvēloties šādu dzirnaviņas?

Kā izvēlēties profesionālu espresso malšanas mašīnu?

Kā izvēlēties profesionālu dzirnaviņas pilienveida kafijai
Mēs visi alkstam pēc sabalansētas kafijas ar spēcīgu garšu un vienlaikus tik harmonisku skābas, saldas un rūgtas nots harmoniju ar pilnu garšu. Mēs runājam par sabalansētu kafiju, pareizu ekstrakciju. Pareiza ekstrakcija ir kafijas, baristas un klienta veiksme. Klients labprāt maksā par lieliskas garšas kafiju un tādējādi sagādā prieku uzņēmuma īpašniekam. Pareizas kafijas ekstrakcijas atslēga ir kvalitatīva kafija un prasmīgs barista, kuram ir atbilstošs tehniskais aprīkojums. Slikts dzirnaviņas mehānisms ar nekonsekventu malumu ietekmēs kafijas garšu. Tikai ar labu dzirnaviņu var iegūt labu kafiju.
Jūs esat nolēmis, ka jums ir nepieciešama kafijas dzirnaviņas. Izvēloties kafijas dzirnaviņas, labākais jautājums, kas jums palīdzēs, ir nevis KAS jums ir vajadzīgs, bet KĀ jums tas vajadzīgs? Padomājiet, kāpēc jūs pērkat dzirnaviņas un ko jūs patiesībā no tām sagaidāt. Galu galā kafijas veikals nav kā restorāns, un pats kafijas veikals nav kā jebkurš cits kafijas veikals. Raksturojiet savu mērķa grupu, t. i., kam jūs pārdosiet kafiju. Kādus produktus jūs gatavosiet ar šo kafijas automātu unkas tos gatavos. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, nosakiet, cik daudz naudas vēlaties (vai varat) ieguldīt dzirnaviņās. Atbildot uz šiem jautājumiem, jūs uzzināsiet, kādas prasības tiek izvirzītas jūsu jaunajai dzirnaviņai, un pēc tam vienkārši izvēlēsieties tādu, kas tām atbilst.

Kā izvēlēties elektrisko dzirnaviņas mājoklim?
Vai jums ir apnicis griezt rokas dzirnaviņas kloķi? Vai jūsu kafijas patēriņš ir lielāks? Vai vēlaties ietaupīt laiku? Jūs tikko esat nolēmis iegādāties elektrisko kafijas dzirnaviņas mašīnu. Tāpēc noskaidrosim, kura dzirnaviņas ir vislabākās.

Vai jūsu kafejnīcā ir vai nav divu dzirnaviņu
Jūsu kafejnīcā obligāti jābūt vismaz vienai espresso dzirnaviņai. Espresso dzērieni ir kafejnīcas pamatprodukts. Taču jums nav jāapstājas pie vienas dzirnaviņas. Ja jums pie bāra vēl ir nedaudz vietas, nav slikta ideja iegādāties vēl vienu dzirnaviņas mašīnu.
Izveidojot savu kafejnīcu, jūs esat ieguldījis daudz naudas kvalitatīvā kafijas automātā. Šis aparāts var pagatavot kafiju no dažādām kafijas pupiņām. Būtu žēl to maksimāli neizmantot. Kā jau minējām, kafija ir kafejnīcas galvenais produkts. Tad kāpēc jums vajadzētu pieturēties tikai pie viena veida grauzdētas kafijas?

Labākie 2020. gada slīpmašīnas
Iepriekšējā rakstā mēs aprakstījām labākos kafijas automātus 2020. gadam, taču pat labākais espresso automāts nesagatavotu labu espresso, ja nebūtu kvalitatīvas dzirnaviņas. Labi samalta kafija ir atslēga uz perfektu ekstrakciju, tāpēc kopā ar kafijas automātu laba dzirnaviņas ir jebkuras kafijas kafejnīcas pamats. Kādi ir labākie dzirnaviņas 2020. gadam?









































