Mahlkönig E65S GbW
Mahlkönig E65S GbW
Najnatančnejše doziranje sveže mlete kave brez preobremenitve portafiltra. Sanje? Ne, gravimetrični mlinček Mahlkönig E65 S GbW. Profesionalni mlinček za espresso z doziranjem na podlagi teže. Več
2 490,41 € brez DDV (Odkup DDV)
| DPD | 8 € | 8 € |
|---|---|---|
| Posta Slovenije | 7 € | 7 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Koda izdelka: K01352 EAN: 4270002130258
Najnatančnejše doziranje sveže mlete kave brez preobremenitve portafiltra. Sanje? Ne, gravimetrični mlinček Mahlkönig E65 S GbW. Profesionalni mlinček za espresso z doziranjem na podlagi teže. Več
Koda izdelka: K01352 EAN: 4270002130258
Kaj ponuja mlinček Mahlkönig E65 S GbW?
- ✓ Mahlkönig E65 S GbW = mletje po teži
- ✓ Gravimetrični = vgrajena tehtnica za natančno odmerjanje
- ✓ ploščati 65 mm brusni kamni iz nerjavečega jekla
- ✓ vgrajeno zaznavanje portafiltra
- ✓ DDD - funkcija zaznavanja razdalje med diski
- ✓ mikrometrična nastavitev finosti mletja za espresso
- ✓ meni na zaslonu z jasnimi ikonami za intuitivno upravljanje
- ✓ nastavite lahko 6 programov mletja
- ✓ upravljanje mlinčka z enim večnamenskim gumbom
- ✓ nastavljiv izhod za vse vrste portafilterjev
- ✓ praktično nezlomljiva posoda za kavna zrna
- ✓ števec porcij mlete kave

Mlinček za sveže mletje z gravimetrijo: sveže mletje na tehtnici
To je mlinček za svežo kavo, zato porcijo kave zmelje sveže in neposredno na tehtnici. Nastavitve funkcij upravljate z večfunkcijskim gumbom, v spomin mlinčka pa lahko shranite do šest receptov po svoji meri.
Mlinček je opremljen zventilatorjem, ki hladi motor na in preprečuje njegovo pregrevanje. Ventilator pomaga ohranjati stalno temperaturo mlinskih kamnov za enakomeren rezultat mletja. Zmlinčkom boste nedvomno zadovoljni tudi zaradi njegovekompaktne velikosti.

Popoln nadzor nad mlinčkom za espresso
To je prvi mlinček s tehnologijo mletja po teži v zgodovini. Vendar to ni edina značilnost tega mlinčka za espresso. Zazna lahko tudi vrsto vstavljenega portafiltra. Zato se ne bo zgodilo, da bi en sam vzvod espressa napadel dvojni odmerek kave.
DDD je kratica za patentirano tehnologijo zaznavanja razdalje med diski. Ker z baristično natančnostjo vedno "greste najdlje" - Mahlkönig E65 S GbW ima neverjetno sposobnost zaznavanja dejanske razdalje med mlinskimi kamni. Zmleta kava bo natanko takšna, kot si jo želite. Resnično natančno.

| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Gravimetrični |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Tehtanje porcij, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 1200 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Material brusilnih kamnov | Jeklo |
| Mlinček primeren za | Kavarne, Espresso bar, Restavracija, Hotel, Slaščičarstvo |
| Napetost | 230V |
| Število vrtljajev na minuto | 1400 |
| Uporaba | Strokovno |
| Poraba energije (W) | 440 |
| Za pripravo | Espresso |
| Hitrost brušenja | 4,0 - 6,0 g/s |
| Etiketa za mlinček za kavo | Kakovost, Premium, Tiho delovanje |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 65 mm |
| Višina (cm) | 58 |
| širina (cm) | 20 |
| Globina (cm) | 28 |
| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Gravimetrični |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Tehtanje porcij, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 1200 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Material brusilnih kamnov | Jeklo |
| Mlinček primeren za | Kavarne, Espresso bar, Restavracija, Hotel, Slaščičarstvo |
| Napetost | 230V |
| Število vrtljajev na minuto | 1400 |
| Uporaba | Strokovno |
| Poraba energije (W) | 440 |
| Za pripravo | Espresso |
| Hitrost brušenja | 4,0 - 6,0 g/s |
| Etiketa za mlinček za kavo | Kakovost, Premium, Tiho delovanje |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 65 mm |
| Višina (cm) | 58 |
| širina (cm) | 20 |
| Globina (cm) | 28 |

Najboljši mlinčki za kavo
Iščete visokokakovosten mlinček za svojo kavarno? Cenite odlično pripravljeno kavo doma? Če želite najboljše med najboljšimi, si oglejte naš izbor najbolj domiselnih mlinčkov za kavo za leto 2021!

Kako izbrati mlinček za kavo za kavarno
Druga najpomembnejša stvar v vaši kavarni (za aparatom za kavo) je mlinček za kavo. Od vas je odvisno, koliko želite vložiti v mlinček. Dražji se gibljejo v deset tisočih, vendar lahko kupite tudi cenejše. Vprašanje pa je, po katerem mlinčku boste posegli. Ali je višja cena boljša naložba? In katera merila morate upoštevati pri izbiri?

Kako izbrati profesionalni mlinček za espresso?

Kako izbrati profesionalni mlinček za kapljično kavo
Vsi si želimo uravnotežene kave z močnim okusom in hkrati tako harmonično usklajenostjo kislih, sladkih in grenkih not s polnim telesom. Govorimo o uravnoteženi kavi, pravilni ekstrakciji. Pravilna ekstrakcija je uspeh kave, barista in kupca. Stranka z veseljem plača za kavo odličnega okusa in s tem prinaša veselje lastniku podjetja. Ključ do pravilne ekstrakcije kave sta kakovostna kava in usposobljen barist, ki ima pravo tehnično opremo. Slab mlinček z neskladnim mletjem bo vplival na okuse kave. Le z dobrim mlinčkom je mogoče doseči dobro kavo.
Odločili ste se, da potrebujete mlinček za kavo. Pri izbiri mlinčka vam ne bo najbolje pomagalo vprašanje, kaj želite, ampak ZAKAJ ga želite? Razmislite o tem, zakaj kupujete mlinček in kaj dejansko pričakujete od njega. Konec koncev kavarna ni kot restavracija in kavarna sama po sebi ni podobna nobeni drugi kavarni. Opredelite svojo ciljno skupino, tj. komu boste kavo prodajali. Katere izdelke boste s tem aparatom pripravljali inkdo jih bo pripravljal. Nenazadnje določite, koliko denarja želite (ali lahko) vložiti v mlinček. Z odgovori na ta vprašanja boste ugotovili zahteve za svoj novi mlinček in nato le izbrali tistega, ki jih izpolnjuje.

Kako izbrati električni mlinček za dom?
Ste se naveličali vrteti ročico ročnega mlinčka? Ali je vaša poraba kave večja? Želite prihraniti čas? Pravkar ste se odločili za električni mlinček. Zato ugotovimo, kateri mlinček je najboljši.

Imeti ali ne imeti dva mlinčka v svoji kavarni
V vaši kavarni mora biti vsaj en mlinček za espresso. Napitki na osnovi espressa so osnovni izdelek v kavarni. Vendar se vam ni treba ustaviti pri enem mlinčku. Če imate v baru še nekaj prostora, ni slaba ideja, da si priskrbite še en mlinček.
Ko ste zgradili svojo kavarno, ste v kakovosten aparat za kavovložili veliko denarja . Ta aparat lahko pripravi kavo iz različnih zrn. Škoda bi bilo, če ga ne bi kar najbolje izkoristili. Kot smo že omenili, je kava glavni proizvod v kavarni. Zakaj bi se torej držali samo ene vrste pražene kave?

Najboljši mlinčki leta 2020
V prejšnjem članku smo predstavili najboljše kavne aparate za leto 2020, vendar tudi najboljši aparat za espresso ne bi pripravil dobrega espressa, če ne bi imel kakovostnega mlinčka. Dobro zmleta kava je namreč ključ do popolne ekstrakcije, zato je poleg kavnega aparata dober mlinček temelj vsake kavarne. Kateri so torej najboljši mlinčki za leto 2020?









































